Gönderen Konu: YAPILAN HATANIN ÖZRÜ ADINA  (Okunma sayısı 1459 defa)

Çevrimdışı azap10

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
  • COC Nick : azap1082
YAPILAN HATANIN ÖZRÜ ADINA
« : 27 Temmuz 2013, Cumartesi - 12:39 »
Merhaba 1923 TÜRK ailesi ;

Dün gece benim ıp adresimden benim bilgim dışında gerçekleşen gerçekten üzüntü duyduğum olay için bunu herkimin yaptığını şuan için bilmesemde onun adına 1923 TÜRK ailesinden özür dilerim.

Benim ve klan arkadaşlarımın oyun anlayış tarzı klanımızın adına layık olacak şekilde herkese gereken asilliği göstermektir,yapılan hata neyse onu en doğru şekilde düzeltip kalp kırmadan nice dostluklar kazanmaktır.

Ama tabiki de sizlerde bilirsiniz ki bazı kişiler yada şahıslar benim yada sizler gibi düşünemez. Bende o düşünemeyen zavallı arkadaşım adına (ki telle görüşüp kabul etmemelerine rağmen) sizlere gerçekten çok özürlerimi sunduğumu beyan ederim.

Bu hatayı ne kadar zor olsada görmezden gelip hoş bir dostluğun oluşması dileğimle...

SAYGILARIMLA

AsiLLeR Klan Lideri

azap1082(UMUT)

Bir kavgada ilk sen vur ve sert olsun....

azap10 'nin Mesajlarını Beğenen 3 Kullanıcı: Ahmed-Selim-2002 (04 Ağustos 2013, Pazar - 19:45), o2d (27 Temmuz 2013, Cumartesi - 14:16), Admin (27 Temmuz 2013, Cumartesi - 12:59)

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • Klanım : 1923TÜRK (#2YY2PYP)
Ynt: YAPILAN HATANIN ÖZRÜ ADINA
« Yanıtla #1 : 27 Temmuz 2013, Cumartesi - 13:01 »
Olgun Davranışın İçin Ben ve Arkadaşlarım Adına Teşekkür Ederim.

Çevrimdışı FurkanCeylan

• Üst Düzey Yönetici
  • Yardımcı Lider
  • *
  • Rep Puanı : 435
  • Durumum:
  • ! ! ! FurkanCeylan.Com ! ! !
  • 1124 Mesajı Toplam
    3673 Kere Beğenildi
    • Twitter;
  • COC Nick : FurkanCeylaan
  • Klanım : 1923TÜRK | Yardımcı Lider
« Yanıtla #2 : 27 Temmuz 2013, Cumartesi - 13:10 »
Hoşgörü ve sadakat yapılabilecek en büyük asilliktir. Saygı ve sevgi; gereken her kilide bir anahtar olabilir. Dostluklar sorunsuz, sorunlar desteksiz, destekler yalnız beklenemez. Affetmek, halden anlamak ta bizim erdemliğimize yakışır. İyi forumlar dilerim.

FurkanCeylan 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: xmfex (04 Ağustos 2013, Pazar - 23:02)

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Mekanın Cennet Olsun Kurmay.
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 27 Temmuz 2013, Cumartesi - 14:22 »
Erdemli olmak, senin gibi bir insana yakışırdı. Çok teşekkür ediyoruz bütün 1923Türk ailesi adına. Her zaman her konuda yardıma hazırız.