Gönderen Konu: Forum Yarışmaları  (Okunma sayısı 2125 defa)

Tayfield

• Ziyaretçi
Forum Yarışmaları
« : 28 Mayıs 2013, Salı - 12:49 »
Merhabalar Arkadaşlar,

21 Mayıs 28 Mayıs tarihleri arasında geçerli olan "Savaşn dönüm noktası"
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
 konulu yarışmamız sonra ermiştir. yarışmanın kazananıtek katılımcı olan Darkness isimli üyemizi tebrik ediyor ve 100 TL değerinde Gift kart ödülünüzü almak için en geç gün içerisinde mesai saati bitimine kadar bizler ile iletişime geçiniz.
iyi forumlar

Tayfield 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: akıllı124 (11 Haziran 2013, Salı - 15:44), (06 Haziran 2013, Perşembe - 03:16)

Çevrimdışı EuroAsia

• 32.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 18
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 32 Mesajı Toplam
    82 Kere Beğenildi
  • COC Nick : EuroAsia
  • Klanım : Route
Ynt: Forum Yarışmaları
« Yanıtla #1 : 28 Mayıs 2013, Salı - 13:00 »
Öncelikle merhaba anlamadığım bir kaç nokta var ;

''21 Mayıs - 28 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak  ve sonuçları 30 Mayıs tarihinde yine forum üzerinden açıklanacak''

ibaresi varken,sonucun 28 mayısta açıklanmasının nedeni nedir?

İkinci olarak,100 lira ödüllü (büyük bir ödül) olan yarışmadan kimsenin haberinin olmaması,bunun birlikte yeni üyelerden birinin attığı gayet basit bir resim sonrası (ki tek atılan mesaj) bu ödülü alması,haksızlık değil midir?

Tüm forumdaki üyeleri bilgilendirip (gerekirse admin tarafından özel mesaj atılıp) bu yarışmadan haberdar edilmesi,daha adil ve daha aktif bir yarışma düzenlenilmesi,hoş olmazmıydı?

Çevrimdışı Okan

• 60.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 10
  • Durumum:
  • 42 Mesajı Toplam
    67 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 28 Mayıs 2013, Salı - 13:09 »
Öncelikle merhaba anlamadığım bir kaç nokta var ;

''21 Mayıs - 28 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak  ve sonuçları 30 Mayıs tarihinde yine forum üzerinden açıklanacak''

ibaresi varken,sonucun 28 mayısta açıklanmasının nedeni nedir?

İkinci olarak,100 lira ödüllü (büyük bir ödül) olan yarışmadan kimsenin haberinin olmaması,bunun birlikte yeni üyelerden birinin attığı gayet basit bir resim sonrası (ki tek atılan mesaj) bu ödülü alması,haksızlık değil midir?

Tüm forumdaki üyeleri bilgilendirip (gerekirse admin tarafından özel mesaj atılıp) bu yarışmadan haberdar edilmesi,daha adil ve daha aktif bir yarışma düzenlenilmesi,hoş olmazmıydı?
Ne yalan soyleyeyim bende simdi gordum,bilseydim katilirdim tabikide.

Çevrimdışı o2d

• At Terbiyecisi
  • 62.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 20
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 112 Mesajı Toplam
    302 Kere Beğenildi
  • COC Nick : O2d
  • Klanım : 1923TÜRK
« Yanıtla #3 : 28 Mayıs 2013, Salı - 18:22 »
Ozel mesaj beklemektense, forumda biraz dolasip yeni konulari vs kesfetmeye ne dersiniz ??

Tayfield

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 28 Mayıs 2013, Salı - 19:00 »
Merhabalar
Duyuruyu erken aciklamamin sebebi zarten tek katilimci olmasi
Son cevaplanan 10 konu yerine acilan konulara goz atmis olsaydiniz sizde yarisma kisminda acilan yarismayi gorebilirdiniz
Yarismalarimiz devam edicektir sizlere tavsiyem forumdaki gelismeleri biraz daha dikkatli takip etmeniz
İyi oyunlar ve iyi forumlar

Çevrimdışı EuroAsia

• 32.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 32 Mesajı Toplam
    82 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 28 Mayıs 2013, Salı - 21:05 »
Ozel mesaj beklemektense, forumda biraz dolasip yeni konulari vs kesfetmeye ne dersiniz ??

Özel mesaj bekliyorum demedim sadece tüm kitleye nasıl ulaşabileceği hakkında ufak bir yorumda bulundum,okuduğunuzu anlamıyorsanız burada benim suçum nedir?

Çevrimdışı o2d

• At Terbiyecisi
  • 62.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 112 Mesajı Toplam
    302 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 28 Mayıs 2013, Salı - 22:00 »

Özel mesaj bekliyorum demedim sadece tüm kitleye nasıl ulaşabileceği hakkında ufak bir yorumda bulundum,okuduğunuzu anlamıyorsanız burada benim suçum nedir?

"Tüm forumdaki üyeleri bilgilendirip (gerekirse admin tarafından özel mesaj atılıp) "
Turkce yazmissin, ben de bir turk olarak bu cumleden, ozel mesaj bekledigini anliyorum,  kitlelere toplu olarak ulasmanin yolu ise forumun ta kendisidir...laf ebeligi yapacaksak kimsede laf bitmez, bunun yerine saygimizi yitirmeden konusursak kimse uzulmez. Arkadaslar ben yeni konu actim diye herkese ozel mesaj atilmaz. Forum burada iste her konu her uyeye acik, acarsin, okursun, ogrenirsin..

Çevrimdışı EuroAsia

• 32.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 32 Mesajı Toplam
    82 Kere Beğenildi
« Yanıtla #7 : 28 Mayıs 2013, Salı - 22:32 »

"Tüm forumdaki üyeleri bilgilendirip (gerekirse admin tarafından özel mesaj atılıp) "
Turkce yazmissin, ben de bir turk olarak bu cumleden, ozel mesaj bekledigini anliyorum,  kitlelere toplu olarak ulasmanin yolu ise forumun ta kendisidir...laf ebeligi yapacaksak kimsede laf bitmez, bunun yerine saygimizi yitirmeden konusursak kimse uzulmez. Arkadaslar ben yeni konu actim diye herkese ozel mesaj atilmaz. Forum burada iste her konu her uyeye acik, acarsin, okursun, ogrenirsin..

Burada "Tayfield"in yarışması ya da "EuroAsia"nın yarışması yazmıyor,Forumun yarışması yazıyor. Ben konu açtım herkese özel mesaj atayım durumu yok ortada,forumun yaptığı bir yarışmanın herkese ulaşması herkesin bilmesi gerekir.

Yaşadığınız evinizde aileniz sizden habersiz bir karar alsa,kararı sonradan öğrenseniz "bana neden söylemediniz" demezmisiniz? Dersiniz.

Ayrıca hala okuduğunuzu anlamakta zorluk çektiğinizi düşünüyorum..

İyi forumlar

Çevrimdışı FurkanCeylan

• Üst Düzey Yönetici
  • Yardımcı Lider
  • *
  • Rep Puanı : 435
  • Durumum:
  • ! ! ! FurkanCeylan.Com ! ! !
  • 1124 Mesajı Toplam
    3673 Kere Beğenildi
    • Twitter;
  • COC Nick : FurkanCeylaan
  • Klanım : 1923TÜRK | Yardımcı Lider
« Yanıtla #8 : 28 Mayıs 2013, Salı - 22:49 »
Sosyal hesaplar da gerekse Burada insanları haberdar ettik. Biz kategoriyi açtıysak ve şahsen o bölüme açıklama yaptıysam bu "Son ziyaretinizden bu yana X mesaj gönderildi." kisminda yer alır. Buda bir nevi özel mesaj değerindedir. Gözünden kaçan ya da katılmak istemeyen arkadaşları diğer yarışmalarımıza SAYGILI bir şekilde katılmasından onur duyarız. Tek katılan olup beğenisi vardı ve stoktan ödül verildi. Yeni gelen bir üye bunu başarmış ise bizim aramızda olan eski dostlarımızla etkinlik üstüne etkinlik kurarız Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Okuduğumu anlayan, gerekirse anlatan biriyim. Ben bir okurum 20 insan getirsen o yazının anlamını çıkaramaz.
Genel itibari ile polemik değil dostluk çerçevesinde olayı yorumlaya bilirsiniz tabiki ama ben sözün bittiği yerde olduğumuzu düşünüyorum. Iyi forumlar.

Çevrimdışı o2d

• At Terbiyecisi
  • 62.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 112 Mesajı Toplam
    302 Kere Beğenildi
« Yanıtla #9 : 28 Mayıs 2013, Salı - 23:13 »

Burada "Tayfield"in yarışması ya da "EuroAsia"nın yarışması yazmıyor,Forumun yarışması yazıyor. Ben konu açtım herkese özel mesaj atayım durumu yok ortada,forumun yaptığı bir yarışmanın herkese ulaşması herkesin bilmesi gerekir.

Yaşadığınız evinizde aileniz sizden habersiz bir karar alsa,kararı sonradan öğrenseniz "bana neden söylemediniz" demezmisiniz? Dersiniz.

Ayrıca hala okuduğunuzu anlamakta zorluk çektiğinizi düşünüyorum..

İyi forumlar

Kimin okuyupta anlayamadigini diger insanlarin takdirine birakiyorum...Birilerinin birseylerden haberdar olmasi icin forumlar ortaya cikmis, forumlarda konular acilmis, mesajlar atilmis, paylasimlar yapilmis neden? insanlar okusun ogrensin diye..Biz de dunyadaki butun forumlarda oldugu gibi bi konu acmisiz ve bir duyuru yapmisiz, sen bunu gormedin diye bizi sucluyorsun, tanitim yapmamiz gerektigini soyluyorsun, FORUMDA KONU ACMAKTAN BASKA NASIL BIR TANITIM YAPABILIRDIK diyorum ben de, buyuk harfle yazdim ki sadece anlaman gereken yeri oku diye.

Forumda acilan konunun bir uyeye ulasmamasi ile ailede alinan bir kararin aile fertlerinden birine soylenmemesi durumlarini benzestirmeni ise tebessumle okudum, ailece gulduk.

Bana cevap verebilirsin ama daha onceki mesajlarinda 2 kez yazdigin hakareti yinelersen bu kadar demokratik olamayacagim.

Çevrimdışı Moldwade

• 26.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 5
  • Durumum:
  • Clash Of Clans <3
  • 17 Mesajı Toplam
    29 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Moldw4de
  • Klanım : DeveDikeni
« Yanıtla #10 : 29 Mayıs 2013, Çarşamba - 00:50 »
Euroasia ya sonuna kadar hak veriyorum iyi sunum olmamis bir yarisma oluyor ve bir kisi yanitliyorsa forumdaki uye sayisini dikkate cekerim o iste bi bozukluk vardir ,reklam verdiginiz gibi veya yukari duyuru yaptiginiz gibi yarisma konusunuda koyabilirdiniz

Hakketigimi dusunuyorsan +repi esirgeme !!1! Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Tayfield

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 29 Mayıs 2013, Çarşamba - 10:47 »
Euroasia ya sonuna kadar hak veriyorum iyi sunum olmamis bir yarisma oluyor ve bir kisi yanitliyorsa forumdaki uye sayisini dikkate cekerim o iste bi bozukluk vardir ,reklam verdiginiz gibi veya yukari duyuru yaptiginiz gibi yarisma konusunuda koyabilirdiniz

Ben buradan su sonucu cikariyorum
Bizler konuyu ve yarismayi acmisiz
Dediginize gorede sizlere iyi duyuramamisiz
Sizlerde forum uyesi olarak acilan bu konuyu gormemissiniz dogrumu?
Fakat bakarsan konuyu en az 60-70 kisi gormus yani bazilari bakip gecmis yani diger insanlar gormusler fakat ciddiye almamislar ve katilmamislar su an diger yarisma icin hazirliklar yapiliyor lutfen bir sonraki yarisma icin odaklanalim ve forumu takip etmeye dvam edelim ve lutfen tartismak yerine saygi cercevesinde birlikteligimize devam edelim
İyi oyunlar. Ve iyi forumlar dilerim

Darkness

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 04 Haziran 2013, Salı - 20:40 »
burdan isyan eden arkadaşlara söylemek istediğim bişey var kaç gündür giremiyordum ve şimdi girdim ve kazandıgımı gordum fakat hediyeye yetişemedim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
yinede diğer yarışmaları bekliyecegim bakarsınız sans gene bana güler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Darkness 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: FurkanCeylaan (04 Haziran 2013, Salı - 21:03)