Gönderen Konu: Clash Of Clans Hack Hile Download  (Okunma sayısı 47648 defa)

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • Klanım : 1923TÜRK (#2YY2PYP)
Ynt: Clash Of Clans Hack Hile Download
« Yanıtla #75 : 27 Ağustos 2014, Çarşamba - 16:24 »
vip üye olmanın espirisi bir tek o bölümü görmek değil eren en büyük avantajı 50bin üyeden farklı bir statüde olup online listesinde ve konularda özel bir görünümün olması .bunun dışından bir çok avantajı var
bknz Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Admin 'nin Mesajlarını Beğenen 3 Kullanıcı: uzaya (27 Ağustos 2014, Çarşamba - 18:24), LeafLook (27 Ağustos 2014, Çarşamba - 16:32), (27 Ağustos 2014, Çarşamba - 16:24)

Çevrimdışı Eren07

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Eren
« Yanıtla #76 : 29 Ağustos 2014, Cuma - 21:44 »
Onları okudum zaten, ama ben hileler için viplik almayı düşünüyodum bu konu sayesinde vazgeçtim.

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #77 : 29 Ağustos 2014, Cuma - 21:48 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Onları okudum zaten, ama ben hileler için viplik almayı düşünüyodum bu konu sayesinde vazgeçtim.

Vip üyelik isteğe bağlı zaten, kimseyi bu konuda zorlamıyoruz veya vip üye olacaksın diye diretmiyoruz. Ama ilerleyen zamanlarda vip üye olan arkadaşları güzel süprizler bekleyecek.

İyi forumlar..

Çevrimdışı LeafLook

• 1923TÜRK
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 15
  • Durumum:
  • 1923TÜRK Ailesi
  • 265 Mesajı Toplam
    342 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Nazım
« Yanıtla #78 : 29 Ağustos 2014, Cuma - 22:08 »
İleride o sürprizlerden yararlanıcaklar arasındayım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Sen cevapları ezberliyorsun ama hayat asla aynı soruyu tekrarlamaz.

LeafLook 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: (29 Ağustos 2014, Cuma - 22:09)

Çevrimdışı TReeArms

• Forum Polisi
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 83
  • Durumum:
  • Mekanın Cennet Olsun Dayı.
  • 578 Mesajı Toplam
    772 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TReeArms41
  • Klanım : 1923TURK
« Yanıtla #79 : 29 Ağustos 2014, Cuma - 22:16 »

3 tane oyunla dünyanın en çok kazanan firması, günde 2.5 milyon dolar kazanıyor, sence hileye izin verirmi, mutlaka birileri bu işle uğraşıyordur hatta zaman zaman hile yapmayıda başarıyor olabilirler ama firma sık sık güncelleme ve bakımlarla buna hiç fırsat vermiyor, bizim forumumuzdaki bölümünde başlığı hile ve ip uçları, bu bölümde birçok faydalı bilgiler var, ama kimse hile var demiyor, ayrıca şahsi düşüncem hileyle oynanan oyundan hiç bir zevk alınmayacağı kanaatindeyim, emek harcanan her şey insana zevk verir

TReeArms 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: (29 Ağustos 2014, Cuma - 22:20)

Çevrimdışı LeafLook

• 1923TÜRK
  • CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 1923TÜRK Ailesi
  • 265 Mesajı Toplam
    342 Kere Beğenildi
« Yanıtla #80 : 29 Ağustos 2014, Cuma - 22:17 »
Haklısın dayı her son sevıye köye sahip birinin mutlaka alt hesabı oluyor çünkü insan sıkılıyor herşey son sevıye olunca

LeafLook 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: TReeArms (29 Ağustos 2014, Cuma - 22:18)

Çevrimdışı muhayri mutiş mami

• 68.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 10
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 91 Mesajı Toplam
    116 Kere Beğenildi
  • COC Nick : mutiş mami
  • Klanım : yok
« Yanıtla #81 : 30 Ağustos 2014, Cumartesi - 09:03 »
Haklısın dayı her son sevıye köye sahip birinin mutlaka alt hesabı oluyor çünkü insan sıkılıyor herşey son sevıye olunca
evet serhat abi sen sıkılmıyor musun?

BU KLANDA TÜRK KLANLARININ EN İYİSİ OLABİLCEĞİNE İNANIYORUM... ve çok ilgimi çektiği için Treearms abininin fotosunu alıyorum=)

Çevrimdışı LeafLook

• 1923TÜRK
  • CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 1923TÜRK Ailesi
  • 265 Mesajı Toplam
    342 Kere Beğenildi
« Yanıtla #82 : 30 Ağustos 2014, Cumartesi - 10:07 »
Serhat abi için clash of clans bir oyun değil aile benim içinde öyle Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı EzerimLooo

• 49.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 6
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 45 Mesajı Toplam
    61 Kere Beğenildi
  • COC Nick : EzerimLoooo
  • Klanım : 50 spartalı
« Yanıtla #83 : 31 Ağustos 2014, Pazar - 01:07 »
Bu konuyu daha önce iste liderimizde özel konuşmuştuk. Android x86 için yapılmış hile programları bulunuyor. Ve çalışıyor. Ama öğle arası bakımlarında tespit edildikçe kapatılıyor. Zaten bakım denen şey tespit çalışmaları. Benim yapmışlığım var. 10dk dan kısa sürede ban aldım, deneme amaçlı yan hesapta zaten. Her günceleme gelişimde yeni açıklar gelir ve kapatılır. Her oyunda olduğu gibi. Adamlar bir günceleme getirir kimileri açığını bulur, hilesini yapar ve tespit edilir oyundan fixlenir. Seafight legend online wolfteam Mars online counter... Her oyunun hilesi vardır. Sonuç olarak bunu insan yapıyor. Apple gibi koskoca şirketin bile güvenlik açıkları bulundu ve kapatıldı. Açıkları bulanda 25 ki yaşlarda Türk yazılım uzmanıydı. Bir haber kanalındada çıktı ve konuştu. Kısacası ön yargıları kaldıralım.
Şunumda belirtmek isterirmiş son günceleme geleli bayağı zaman oldu ve şu anda hile yok.
Daha oncede belirtiğim gibi daha da uzatmayın arkadaşlar. Saygısızlık artislik gibi olmasın ama benden daha iyi bilecek kimse yoktur deyip ukalalık da yapmak istemiyorum. Ama bu oyunda bir sürü açık aradım ve gerçekten var ben bulamadım ama reklam yapamyım. Türkiyenin en büyük hack platformlu sitesindeki blueliqht adlı moderatör abimin desteğiyle bir takım açıklar bulduk. Güncelemelerden sonra az çok bi bilginiz varsa androidden apk nın veri dosyalarını ve sistemdeki data dosyalarındaki verileri inceleyerek siz de bulabilirsiniz.
Şunuda ekleyeyim. Hile yaparsanız fixed. Ve internette gördüğünüz programlara inanmayın hepsi sahtedir. Hiç bir garçek hac programı sayı istememktedir. Yaparsa sonsuz yapar. Hack programı düyede bir şey yoktur. İşlem oyunun veri tabanına güvenlik açıklarından girip  hesabınıza ekleme işlemidir

Hak ediyorsam rep atmanızı be beğenmenizi istiyorum. Anlayışınız için teşekürler.
Chaster herkeze başarılar...
50 spartalı klanımıza herkezi bekliyoruz. Lider alt_irm.
Yazımı okuyanlara teşekürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı TReeArms

• Forum Polisi
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 83
  • Durumum:
  • Mekanın Cennet Olsun Dayı.
  • 578 Mesajı Toplam
    772 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TReeArms41
  • Klanım : 1923TURK
« Yanıtla #84 : 31 Ağustos 2014, Pazar - 01:21 »
Bu konuyu daha önce iste liderimizde özel konuşmuştuk. Android x86 için yapılmış hile programları bulunuyor. Ve çalışıyor. Ama öğle arası bakımlarında tespit edildikçe kapatılıyor. Zaten bakım denen şey tespit çalışmaları. Benim yapmışlığım var. 10dk dan kısa sürede ban aldım, deneme amaçlı yan hesapta zaten. Her günceleme gelişimde yeni açıklar gelir ve kapatılır. Her oyunda olduğu gibi. Adamlar bir günceleme getirir kimileri açığını bulur, hilesini yapar ve tespit edilir oyundan fixlenir. Seafight legend online wolfteam Mars online counter... Her oyunun hilesi vardır. Sonuç olarak bunu insan yapıyor. Apple gibi koskoca şirketin bile güvenlik açıkları bulundu ve kapatıldı. Açıkları bulanda 25 ki yaşlarda Türk yazılım uzmanıydı. Bir haber kanalındada çıktı ve konuştu. Kısacası ön yargıları kaldıralım.
Şunumda belirtmek isterirmiş son günceleme geleli bayağı zaman oldu ve şu anda hile yok.
Daha oncede belirtiğim gibi daha da uzatmayın arkadaşlar. Saygısızlık artislik gibi olmasın ama benden daha iyi bilecek kimse yoktur deyip ukalalık da yapmak istemiyorum. Ama bu oyunda bir sürü açık aradım ve gerçekten var ben bulamadım ama reklam yapamyım. Türkiyenin en büyük hack platformlu sitesindeki blueliqht adlı moderatör abimin desteğiyle bir takım açıklar bulduk. Güncelemelerden sonra az çok bi bilginiz varsa androidden apk nın veri dosyalarını ve sistemdeki data dosyalarındaki verileri inceleyerek siz de bulabilirsiniz.
Şunuda ekleyeyim. Hile yaparsanız fixed. Ve internette gördüğünüz programlara inanmayın hepsi sahtedir. Hiç bir garçek hac programı sayı istememktedir. Yaparsa sonsuz yapar. Hack programı düyede bir şey yoktur. İşlem oyunun veri tabanına güvenlik açıklarından girip  hesabınıza ekleme işlemidir

"Daha da uzatmayın arkadaşlar" dedikten sonra saygısızlık artistlik gibi olmasın demen biraz garip oldu, lütfen herkesin fikirlerine saygılı olup kendi fikirlerimizi söyleyelim, bunu yaparkende konuşma üslubumuza dikkat edelim lütfen, her şeyi en iyi ben bilirim demekten vaz geçelim, forumdaki tartışmalarımız saygı sevgi çerçevesinde olsun, bunu bir büyüğünüz olarak uyarı kabul edin, iyi forumlar

TReeArms 'nin Mesajlarını Beğenen 4 Kullanıcı: Admin (01 Eylül 2014, Pazartesi - 15:30), LeafLook (31 Ağustos 2014, Pazar - 15:57), uzaya (31 Ağustos 2014, Pazar - 08:55), (31 Ağustos 2014, Pazar - 01:29)

Çevrimdışı ByPRoF

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 3 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
  • COC Nick : By PRoF
« Yanıtla #85 : 08 Eylül 2014, Pazartesi - 14:00 »
güzel noktaya değmişsin üstadım

Ardımda Bıraktığım Yollar Buradan Gayet Net
                                Sagopa Kajmer

Çevrimdışı hunkas77

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : TDDopper
  • Klanım : MKAL77
« Yanıtla #86 : 26 Şubat 2015, Perşembe - 14:52 »
hile yok mu güldürmeyin  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sabah akşam yeşil taş kasan kuzenim var  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ben yapmıyorum cunku yaparsam anında bitiririm oyunu su an zaten 33 lvlim daha yei sayılırım o hileyi kullansam zaten 1 saate 100 lvl olurum herseyım tam olur ama istemiyorum oyunun zevki çıksın HİLE VAR YOK DEMEYİN Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı LeafLook

• 1923TÜRK
  • CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • 1923TÜRK Ailesi
  • 265 Mesajı Toplam
    342 Kere Beğenildi
« Yanıtla #87 : 28 Şubat 2015, Cumartesi - 08:32 »
hile yok mu güldürmeyin  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap sabah akşam yeşil taş kasan kuzenim var  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ben yapmıyorum cunku yaparsam anında bitiririm oyunu su an zaten 33 lvlim daha yei sayılırım o hileyi kullansam zaten 1 saate 100 lvl olurum herseyım tam olur ama istemiyorum oyunun zevki çıksın HİLE VAR YOK DEMEYİN Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Çok komikmiş ya gül gül öldüm.

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 58
  • Durumum:
  • "so long and thanks for all the fish"
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Anıl
« Yanıtla #88 : 28 Şubat 2015, Cumartesi - 13:52 »

Tamam.

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Çevrimdışı Arch

• 21.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • 7 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Arch
  • Klanım : ϟ TÜRKİYE ϟ
« Yanıtla #89 : 19 Nisan 2015, Pazar - 20:44 »
Doğru bir konuya değinilmiş.Hatırlatmakta fayda var CoC oyununun hiçbir hilesi yoktur boşuna arayışlara kapılıp zamanınızı harcamayın. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap