Gönderen Konu: Clash of Clansda 2 haftada 1200 tas kazanamanisi saglayacak  (Okunma sayısı 10401 defa)

Çevrimdışı Mustafaempire

• 46.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 27
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 60 Mesajı Toplam
    276 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Mustafa Empire
  • Klanım : COURAGE TEAM
Abi eyvallah sağolasın varolasın. Denedim oluyor. Ağır ağır kasıcaz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap. Hiç yoktan iyidir Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Emeğe Saygı +RepLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Mustafaempire 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: onur190536 (05 Nisan 2014, Cumartesi - 12:13)

Çevrimdışı enes443411

• 43.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 4
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 35 Mesajı Toplam
    52 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Ottoman
  • Klanım : Turkish Ghosts
Gift karti uniceften bile alabiliyorsunuz ama tabi size kalmis Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap)))

Beğeniyi çok görme :=)--Klanimiza bekleriz her daim kalici olmasanda bi cay içmeye gel Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap "turkish ghosts"

Çevrimdışı Halo1985

• 25. Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 17 Mesajı Toplam
    25 Kere Beğenildi
  • COC Nick : bugrahan
  • Klanım : it The Fcuk
Gift karti uniceften bile alabiliyorsunuz ama tabi size kalmis Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap)))

Bir denemek nasip olmadı denicem hemen teşekkürler

gamecenter id : bugrahan86

Baykuştan pervamız yok Biz şahinler sürüsüyüz
Fatih Sultan Mehmet Han

Çevrimdışı enes443411

• 43.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 35 Mesajı Toplam
    52 Kere Beğenildi
Bencede hemen deneyin cunku saat basi uygulama gelip gidebiliyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Beğeniyi çok görme :=)--Klanimiza bekleriz her daim kalici olmasanda bi cay içmeye gel Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap "turkish ghosts"

Çevrimdışı Mustafaempire

• 46.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 60 Mesajı Toplam
    276 Kere Beğenildi
Bencede hemen deneyin cunku saat basi uygulama gelip gidebiliyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bu yorumda verdiğin bilgileri buradan silip, konunun üzerine editlerden daha derli toplu olacaktır. Bende bu saati sorucaktım. Belli bir şey varmı? Mesela sen o 1755 credi yi nasıl yaptın 17 gün dür mü giriyorsun?

Çevrimdışı enes443411

• 43.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 35 Mesajı Toplam
    52 Kere Beğenildi
Ilk oncelikle tavsiyen icin sagol dikkate alicam.gelelim soruna bn. 9 gunde yaptim bazi uygulamalar belli saatte 3 kati puan verdigi oluyor mesela uygulama ilk ciktiginda 300 puan veriyor 1 saat sonra 85 dusuyor bunun gibi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı flip_16

• 37.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 23 Mesajı Toplam
    27 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ilbeybey
  • Klanım : GAZZE
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ayriyetten androidde boyle bi hata verdi bunun coUmu varmi indircez bisey cikmadi

Kardeşim eğer bu resin çıkıyorsa krediyi almışşın demektir. Bende 100 kredilik şeyi indirdim indirecek puan kazanacak bir şey kalmadığında bu yazı çıkıyor.

Çevrimdışı Mustafaempire

• 46.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 60 Mesajı Toplam
    276 Kere Beğenildi
Ilk oncelikle tavsiyen icin sagol dikkate alicam.gelelim soruna bn. 9 gunde yaptim bazi uygulamalar belli saatte 3 kati puan verdigi oluyor mesela uygulama ilk ciktiginda 300 puan veriyor 1 saat sonra 85 dusuyor bunun gibi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Hah adamın dibisin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap 300 300 yakalarsak süper Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Çok sağolasın Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı enes443411

• 43.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 35 Mesajı Toplam
    52 Kere Beğenildi
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ayriyetten androidde boyle bi hata verdi bunun coUmu varmi indircez bisey cikmadi

Kardeşim eğer bu resin çıkıyorsa krediyi almışşın demektir. Bende 100 kredilik şeyi indirdim indirecek puan kazanacak bir şey kalmadığında bu yazı çıkıyor.

Uygulama gelmesini bekliyeceksin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Enc4

• 12.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 6 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
  • COC Nick : @King
  • Klanım : OTTOMANS2
Bende denedim ve ilk uygulamadan 100 kredi aldım. Peki bir şey sormak istiyorum. $10'lık bu hediye çeki US Store hesabında mı geçerli yoksa TR Store hesabıyla da kullanabiliyor muyuz? Yani 3000 kredi aldım diyelim. Store değişmem mi gerekli ve değiştirince oyun içinde US Store hesabı ile de taş satın alabiliyor muyum?

Cahillerle girdiğim her tartışmayı kaybetmişimdir.
--
GameCenter ID: frknymn

Çevrimdışı enes443411

• 43.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 35 Mesajı Toplam
    52 Kere Beğenildi
Ynt: CLASH OF CLANSDA 2 HAFTADA 1200 TAS KAZANMANIZI SAGLIYACAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Yanıtla #25 : 01 Mayıs 2013, Çarşamba - 10:43 »
Bu konuyla alakali bi calisma yapiyorum (resimli anlatim seklinde)normalde tr hesabinda hecerli idi ama turkiyede sifreli gift kartlar kalkti ve buyuzden artik us hesabina gecmeniz gerekiyor bunun en kisa yolunu bu baslik altindan anlatacam....

Çevrimdışı goktug09

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • COC Nick : goktug09 68
  • Klanım : NICOMEDİA
Ynt: CLASH OF CLANSDA 2 HAFTADA 1200 TAS KAZANMANIZI SAGLIYACAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Yanıtla #26 : 01 Mayıs 2013, Çarşamba - 13:24 »
Birşey daha sorucam k.bkma 3000 kredi yaptıktan sonra bunu taşa nasıl çevirilmez resimli bir öğe var mı elinizde

BJK

Çevrimdışı Mustafaempire

• 46.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 60 Mesajı Toplam
    276 Kere Beğenildi
« Yanıtla #27 : 01 Mayıs 2013, Çarşamba - 14:03 »
Birşey daha sorucam k.bkma 3000 kredi yaptıktan sonra bunu taşa nasıl çevirilmez resimli bir öğe var mı elinizde

Taşa değil appstore da sana bedava 10$ vericek. Bu 10$ ı oyunda taş olarak kullanabiliceksin. Yani bu olay coc icin değil aslında. Appstore da 10$ vermek. Sen bu parayı dilediğin gibi kullan. 

Çevrimdışı enes443411

• 43.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 35 Mesajı Toplam
    52 Kere Beğenildi
« Yanıtla #28 : 01 Mayıs 2013, Çarşamba - 14:12 »

ilk oncelikle sunu soylim gift karti tasa nasil cevirecegimize dagir resimlli adim adim anlatim isteniyo bununla alakali calisma yapiyorum insallah hafta sonu yazimin ustune edit yapicagim.. Ve mustafaninda dedigi gibi app storede istedigin gibide kullana bilirsin .....

Çevrimdışı Enc4

• 12.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 6 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
  • COC Nick : @King
  • Klanım : OTTOMANS2
« Yanıtla #29 : 01 Mayıs 2013, Çarşamba - 14:45 »
Anladım. Ben dünden bu yana 650 kredi topladım. Bu uygulamaları TR Store hesabından indirdim. US Store hesabına geçiş yapsam bu 650 kredi yanar mı dersin? Çünkü anladığım kadarıyla uygulama AppStore hesabı ile senkronize çalışıyor.

Cahillerle girdiğim her tartışmayı kaybetmişimdir.
--
GameCenter ID: frknymn