Gönderen Konu: Android Tablet Ses Sorunu  (Okunma sayısı 9149 defa)

Çevrimdışı Peace

• 43.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 3
  • Clash of Clans
  • 30 Mesajı Toplam
    43 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Peace
Android Tablet Ses Sorunu
« : 14 Ekim 2013, Pazartesi - 18:59 »
Google'da araştırdım ama çözümü bulamadım. Piranha Business III Tab 9 tabletim var. İlk aldığımda herşey düzgündü.  Ne zaman olduğunu hatırlamıyorum. Tablet açıkken ses gelmiyor artık. Tableti kapatınca  ( ekranı kapatınca)  bildirim vb. gelince ses çıkıyor ama ekran açıkken hiçbir ses çıkmıyor. Bu sorun birakç kişide daha var. Fabrika ayarlarına döndüm. Hala devam ediyor. Üstelik kulaklık felan takınca da ses gelmiyor. Ne yapabilirim? Büyük ihtimalle programlarına birşey oldu. Android içins es programı felan yüklesem düzelir mi?  Düzelirse hangi programı yükleyim?  Bi de servise vrmek istemiyorum. Çok uzun sürer. Oyundan soğurum o zamanda.   

İlla tabletten felan ses çıkmasına gerek yok. hopörler takınca çıksa o da olur.

Peace 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: KerimKenar (31 Ekim 2014, Cuma - 17:40)

Çevrimdışı cannosaa

• 18.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 17 Mesajı Toplam
    22 Kere Beğenildi
  • COC Nick : can
  • Klanım : Türk Siperi
Ynt: Android Tablet Ses Sorunu
« Yanıtla #1 : 18 Ekim 2013, Cuma - 10:30 »
Fabrika ayarlarına döndürdüğünde düzelmemişle muhtemelen fabrika veya yazılım hatalıdır . Servise götür derim .

Çevrimdışı Peace

• 43.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 3
  • Clash of Clans
  • 30 Mesajı Toplam
    43 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Peace
Ynt: Android Tablet Ses Sorunu
« Yanıtla #2 : 18 Ekim 2013, Cuma - 14:32 »
Tek yol servis  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap   Neyse böyle idare ediyim ozaman yakında telefon almayı düşünüyorum.