Gönderen Konu: World of Tanks Bilz  (Okunma sayısı 4453 defa)

Çevrimdışı Yüksel129

• 69.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 11
  • Durumum:
  • Assassin's creed
  • 62 Mesajı Toplam
    77 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ASSASSIN
Ynt: World of Tanks Bilz
« Yanıtla #15 : 06 Eylül 2014, Cumartesi - 09:39 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Jag.pz 4 ün güçlü namlusuyla da başa çıkamıyorum. Bu nedenle o ta nk hatına geçiş yapıyorum ben de. Fotoda olduğu gibi t-46 ile devam ediyorum. Elinizdeki tan k dünya savaşında kulanılmış bir rus tankıdır. Ruslar dünya savaşı sıralarında en iyi savaş makinelerini yapan şahsiyetlerdir. Ama kulanmasını bilmeyince yeniliyor savaşta işte Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap (2. Dünya savaşı)
aynen öyle ben USSR tanklarını çok sevdiğim için onlara doğru yöneldim aslında T-34 tankını alıcakdım ama yalnışlıkla ağır tanklara yöneldim ama yinede o tankla savaşın efendisiyim  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Game Center:'Fiery Dagger'                                    
                                        Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Yüksel129

• 69.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Assassin's creed
  • 62 Mesajı Toplam
    77 Kere Beğenildi
« Yanıtla #16 : 06 Eylül 2014, Cumartesi - 09:42 »
Oyundaki eşleşme adaletli olmadığı için bazen 10.seviye tanklarla karşılaşıyorum e tabi yenilicez artık Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap gidip üs işgal ediyim derkende 10.seviye tank avcısı 1 saniyede indiriyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı uzaya

• 84.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 12
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 179 Mesajı Toplam
    253 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Uzay Altay
  • Klanım : EYÜP SULTAN
« Yanıtla #17 : 06 Eylül 2014, Cumartesi - 09:44 »
Oyundaki eşleşme adaletli olmadığı için bazen 10.seviye tanklarla karşılaşıyorum e tabi yenilicez artık Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap gidip üs işgal ediyim derkende 10.seviye tank avcısı 1 saniyede indiriyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
oyun internetli mi internetimiz mi ?

Saygılarımla.....

Foruma geri döndüm , artık akşamları düzenli olarak burda olmaya çalışacağım.

Çevrimdışı Yüksel129

• 69.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Assassin's creed
  • 62 Mesajı Toplam
    77 Kere Beğenildi
« Yanıtla #18 : 06 Eylül 2014, Cumartesi - 09:45 »
oyun internetli mi internetimiz mi ?
internetli

Çevrimdışı Yüksel129

• 69.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Assassin's creed
  • 62 Mesajı Toplam
    77 Kere Beğenildi
« Yanıtla #19 : 06 Eylül 2014, Cumartesi - 09:50 »
Bide genelde Jagdpanzer IV kullanıyorsan benden sana tavsiye savaşa girmeden önce onu kamufle et sonra savaşa girince, savaşın sahasının tam ortasına gitme uzakda dur çalıların içine gir ama yüksek yerde durki bütün tankları görüp yok edebilesin. Jagdpanzer IV zırhı zayıf olduğu için ( aslında tank avcılarının zırhı zayıf) düşmanla karşı karşıya başa çıkamaz yüksek ve çalı olan yerler onun için idealdir

Çevrimdışı EzerimLooo

• 49.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 6
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 45 Mesajı Toplam
    61 Kere Beğenildi
  • COC Nick : EzerimLoooo
  • Klanım : 50 spartalı
« Yanıtla #20 : 06 Eylül 2014, Cumartesi - 11:57 »
Aynen oyle yapıyorum. Namlu tankları onlar. Uzaktan kamufuleli ve ekstra nişan Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Hak ediyorsam rep atmanızı be beğenmenizi istiyorum. Anlayışınız için teşekürler.
Chaster herkeze başarılar...
50 spartalı klanımıza herkezi bekliyoruz. Lider alt_irm.
Yazımı okuyanlara teşekürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap