Gönderen Konu: # OYUNDA TESADUFEN KARŞILAŞTIĞIM TAŞ BUGU #  (Okunma sayısı 4156 defa)

Çevrimdışı canfermanci

• 21.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • Zafer bizimdir!
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ☆ComeWithMe☆
  • Klanım : TAMDESTEK / #2Y092PQV
# OYUNDA TESADUFEN KARŞILAŞTIĞIM TAŞ BUGU #
« : 15 Eylül 2014, Pazartesi - 18:37 »
Merhaba arkadaşlar. Bu oyunu her kitlenin oynadığını gördükten sonra arkadaşlarla toplanıp bunun bir açığını veya bunun üzerinden nasıl para kazanabiliriz diye kafa patlattık.
 Hilesini yapmaya çalıştık fakat 5 senelik yazılım ve programlama okumam birşeye yaramadı. Bu oyunda ücretsiz taş almak(görevler vs.vs. hariç) imkansız olduğunu görünce vazgeçtik ve uğraşmadık. Bende oyunu eğlenceli bulduğum için devam ettim. Oyunu oynarken tesadüfen aklıma birşey geldi herhangi bir araç kullanmadan denedim. Beklemediğim şekilde taş aldım ücretsiz üstelik. Bunu tabi açıklamayacam herhangi bi amacımda yok tahminimce bu bir açık ve dahada giderilmediğini sanıyorum o günden sonra tekrar denemedim. Bunu açıklamaya kalkarsam oyunun bir amacı kalmaz zaten bilindik birşey olsa kısa sürede sorun giderilir ve alınan taşlar hesaplardan geri çekilir veya rollback getirilirdi.
 Sadece altta bunun sonucunda birdaha taş alamayacağım anlamına gelen uyarı var onu paylaşacam. Eğer bu uyarı sizde de varsa biraz kafa patlatırsanız bulursunuz. Dediğim gibi oyunu normal bir şekilde oynarken karşılaştığım tesadüf bir olay ve aldığım taş toplam 6500 adetdi. Olayın tesadüfü ve geçici birşey olduğunu sanıp direk 4 inşaatçı yapıp TH yi bastım. Yaklaşık 1000 taş kaldı o günden sonrada oyuna devam ettim.
 Madem yöntemini biliyorsun peki neden almıyorsun diyeceksiniz gibime geliyor ben şimdiden yanıt vereyim. Bu olayı açıklarsam sizde yaparsınız açıklamadan anlatmamda mümkün değil. Bu sadece tek bir seferlik bir olay. Elinizde imkanınız varsa bunu sadece 1 hesaba 1 defa yapabilirsiniz. Zaten ondan sonra o imkanın gittiğini ve karşınıza aşağıda paylaşacağım uyarının geleceğini görürsünüz. Şans bu sefer bana vurdu diyelim ve konuyu bitireyim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Konuyu açma amacım yok dediğim gibi bir çıkar peşinde değilim. Sizi biraz meraklandırmak istedim biraz kurcalarsanız belki bulursunuz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap İyi oyunlar

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

canfermanci 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: erkin58 (27 Kasım 2014, Perşembe - 21:20)

Çevrimdışı FurkanCeylan

• Üst Düzey Yönetici
  • Yardımcı Lider
  • *
  • Rep Puanı : 435
  • Durumum:
  • ! ! ! FurkanCeylan.Com ! ! !
  • 1124 Mesajı Toplam
    3673 Kere Beğenildi
    • Twitter;
  • COC Nick : FurkanCeylaan
  • Klanım : 1923TÜRK | Yardımcı Lider
Ynt: # OYUNDA TESADUFEN KARŞILAŞTIĞIM TAŞ BUGU #
« Yanıtla #1 : 15 Eylül 2014, Pazartesi - 20:23 »
Okunurken düşündürmeye mi çalışıyorsun hocam Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı CenqizhaN

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : CenqizhaN
  • Klanım : GOPASALI
« Yanıtla #2 : 15 Eylül 2014, Pazartesi - 20:40 »
ofya keşke bende bulsam şimdi çok merak ettim abi az ipucu versene Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı canfermanci

• 21.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Zafer bizimdir!
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 15 Eylül 2014, Pazartesi - 23:36 »
Okunurken düşündürmeye mi çalışıyorsun hocam Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
biraz kelime oyunu Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap pek bi yöntemi yok kurcalayan herkes bulabilir taş alma yöntemlerine yönelin fake atmaya çalışın sisteme vs.vs daha ne diyim

Çevrimdışı LieLife

• Civil Engineer
  • 86.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 7
  • Durumum:
  • Mühendislik aşktır.
  • 150 Mesajı Toplam
    192 Kere Beğenildi
  • COC Nick : SlimShady
  • Klanım : Yüksek Gerilim
« Yanıtla #4 : 15 Eylül 2014, Pazartesi - 23:43 »
Hatayı oyun yöneticilerine bildirirseniz ödüllendirilebilirsiniz belki.

Yanlış hatırlamıyorsam Facebook, sitesinde açık bulana 500 ila 10 000 dolar arasında ödül veriyordu.

Ölüm varmış korku varmış,
Bu dünyanın sonu varmış
Benim için yokluk tasa,
Kalbimde sen yaşadıkça.

Çevrimdışı canfermanci

• 21.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Zafer bizimdir!
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 15 Eylül 2014, Pazartesi - 23:56 »
Hatayı oyun yöneticilerine bildirirseniz ödüllendirilebilirsiniz belki.

Yanlış hatırlamıyorsam Facebook, sitesinde açık bulana 500 ila 10 000 dolar arasında ödül veriyordu.
aylar önceden 3 4 ticket attım hiç cevap gelmedi bende ardına düşmedim cevap verselerdi ne olduğunu açıklayacaktım ödülden haberim bile yoktu. Şuan google+ hesabım finansal açıdan tamamen kilitli nerede açsam hesabı bu uyarı var. Bana kalırsa hesabında ömrü pek uzun değil. Zaman gösterecek herşeyi 4 ay bişey olmadı bundan sonra olurmu olmazmi bilinmez

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 16 Eylül 2014, Salı - 00:07 »
Bence burda önemli olan, adamlar onca emek verip bu oyunu yapmışlar. Ve bunun karşılıgını almak için böyle bir yöntemle para kazanıyorlar, şimdi hile yaparsak bu insanların hakkını çalmış oluyoruz ki bunu belirtmişler yani hile yöntemlerinin yasak oldugunu. Gerekli cezanın verileceğini. Bunun üzerine hile yapmak haksızlık olur ve tabiki kul hakkı. Ki bu insanlar müslüman dahi degil ahirette Allah yardım etsin haklarını istediklerinde, Haklarını alanlara.

Çevrimdışı canfermanci

• 21.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Zafer bizimdir!
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
« Yanıtla #7 : 16 Eylül 2014, Salı - 00:35 »
Bence burda önemli olan, adamlar onca emek verip bu oyunu yapmışlar. Ve bunun karşılıgını almak için böyle bir yöntemle para kazanıyorlar, şimdi hile yaparsak bu insanların hakkını çalmış oluyoruz ki bunu belirtmişler yani hile yöntemlerinin yasak oldugunu. Gerekli cezanın verileceğini. Bunun üzerine hile yapmak haksızlık olur ve tabiki kul hakkı. Ki bu insanlar müslüman dahi degil ahirette Allah yardım etsin haklarını istediklerinde, Haklarını alanlara.
Din, ahlak, inanç kavramları görecelidir. Bunları böyle gereksiz bi konuya indirgemek ne kadar doğrudur bilemem. Ben zaten bu parayla satılan ürünlere karşıyım. Daha farklı şekillerde veya daha ucuz yollarla oyunculara ulaştırabilir. Dedigim gibi kasti uğraşım sonucu elime birşey gelmediğini belirttim zaten. Şans eseri gelişen bir olay. Belkide kader. Eğer isterseniz forum yetkililerinden biriyle iletişime geçip açıklayabilirim. Nedeni ise halen devam edip etmediğini merak ediyorum. Tekrar imkanım olsa tekrar yapardım.

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 16 Eylül 2014, Salı - 00:51 »
Bu konu dediğiniz gibi gereksizse, o zaman forumu ve üyelerimizi meşgul etmesinede gerek yok. Konu kilit.

ŞEHZADEBEYİ 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: uzaya (16 Eylül 2014, Salı - 07:55)