Gönderen Konu: Clash of Clans Bilinmeyenler  (Okunma sayısı 20846 defa)

Çevrimdışı mantalica

• ☜RESPECT☞
  • 79.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 16
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 204 Mesajı Toplam
    280 Kere Beğenildi
  • COC Nick : CevDeatH
  • Klanım : Angel∽Shout
Ynt: Clash of Clans Bilinmeyenler
« Yanıtla #15 : 08 Kasım 2014, Cumartesi - 07:49 »
Gereksiz polemik yapmayın konu altında. Tartışma içeren iletiler silinmiştir.

Çevrimdışı ultrAslanOzZzY

• 10.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 5 Mesajı Toplam
    6 Kere Beğenildi
  • COC Nick : OzZzY
  • Klanım : MUT
« Yanıtla #16 : 15 Ocak 2015, Perşembe - 13:23 »
oyunun sadece kara savaslarıyla kalacagını mu düşünüyorsunuz ? yada oyunun deniz tarafına genışleyip iskeleler gemilerle saldırılar olacagını genişleyip boombeach e benzer sekilde olacagını düşünen sadece ben miyim ?

Çevrimdışı VİCTORY

• **1923TÜRK5**
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 18
  • Durumum:
  • **VİCTORY**
  • 446 Mesajı Toplam
    580 Kere Beğenildi
  • COC Nick : VİCTORY
  • Klanım : 1923TÜRK AİLESİ
« Yanıtla #17 : 16 Ocak 2015, Cuma - 13:37 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
oyunun sadece kara savaslarıyla kalacagını mu düşünüyorsunuz ? yada oyunun deniz tarafına genışleyip iskeleler gemilerle saldırılar olacagını genişleyip boombeach e benzer sekilde olacagını düşünen sadece ben miyim ?

Şahsen ben böyle bir sey olabileceğini düşünmüyorum.O deniz benim anladığım karıyla manzara veya dekor içindir.Boom beach oynamıyorum ama galiba denizli olaylar orada oluyor.Eğer karada oynamak istersen clash of clans denizde oynamak istersen boom beach diye yapımcı firma iki oyun yapmış.

GTA olayınıda düzelttim arada böyle olabiliyoruz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

”Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.”

Çevrimdışı Cest

• 52.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Durumum:
  • ßeşiktaş
  • 96 Mesajı Toplam
    174 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Cest
  • Klanım : KeyifHane
« Yanıtla #18 : 16 Ocak 2015, Cuma - 14:56 »
Merhaba .

Pekka konusuna şöyle bir Açıklama getirmek isterim.

Clash of clans 22 Ağustosta facebook sayfası üzerinden gelecek olarak karakter için bir isim araştırması Oylaması yaptı ve Bir oyuncu tarafından  “Katilleri öldüren mükemmel kızgın şövalye” (Perfect Enraged Knight Killer of Assassins)  kısaca P.E.K.K.A açıklaması yapıldı  Yönetimin hoşuna giden bu isim karaktere uyarlandı ve adı pekka olarak  değişti.P.E.K.K.A.nın dişi mi erkek mi olduğu hakkında büyük tartışmalar oldu. Ancak oyunun yüklenme sırasında P.E.K.K.A.nın aslında bir kadın olduğu fark ediliyor.

Cest 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: ultrAslanOzZzY (20 Şubat 2015, Cuma - 11:07), Anil97 (16 Ocak 2015, Cuma - 21:16)

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 58
  • Durumum:
  • "so long and thanks for all the fish"
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Anıl
« Yanıtla #19 : 16 Ocak 2015, Cuma - 21:17 »
Merhaba .

Clash of clans 22 Ağustosta facebook sayfası üzerinden gelecek olarak karakter için bir isim araştırması Oylaması yaptı ve Bir oyuncu tarafından  “Katilleri öldüren mükemmel kızgın şövalye” (Perfect Enraged Knight Killer of Assassins)  kısaca P.E.K.K.A açıklaması yapıldı  Yönetimin hoşuna giden bu isim karaktere uyarlandı ve adı pekka olarak  değişti.P.E.K.K.A.nın dişi mi erkek mi olduğu hakkında büyük tartışmalar oldu. Ancak oyunun yüklenme sırasında P.E.K.K.A.nın aslında bir kadın olduğu fark ediliyor.

Bunu bilmiyodum güzel bilgi

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Çevrimdışı LeafLook

• 1923TÜRK
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 15
  • Durumum:
  • 1923TÜRK Ailesi
  • 265 Mesajı Toplam
    342 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Nazım
« Yanıtla #20 : 16 Ocak 2015, Cuma - 21:52 »
Merhaba .

Bunu bilmiyodum güzel bilgi
Çok şaşırdım.Erkek ismide takmıştım ayıp oldu Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Sen cevapları ezberliyorsun ama hayat asla aynı soruyu tekrarlamaz.

LeafLook 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: cest (17 Ocak 2015, Cumartesi - 09:29)