Gönderen Konu: Taş satın alma sorunu ! 2 (Çözüm)  (Okunma sayısı 8229 defa)

Çevrimdışı AlpErol

• 7.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
Taş satın alma sorunu ! 2 (Çözüm)
« : 02 Ocak 2013, Çarşamba - 22:52 »
Arkadaşlar daha yeni bu sorun benim başımdan geçti.Ben kesin çözüm yolunu buldum.Bu sorunla karşılaşanlar olur diye bu konuyu açmak istedim.Eğer sizde taş almaya çalıştığınızda "lütfen bu işlemi tamamlamak için itunes destek ile teması geçin" hatası veriyorsa uygulayabileceğiniz bazı çözüm yolları var.Bu sorun genellikle bir kartla alım yaptıktan sonra başka bir kartı tanıtıp o kartla alım yapmaya çalışmaktan oluyor.Bu durumda en kesin çözüm yolu destekle iletişime geçmek, destek kartı hesabınıza tanımlatıp sorunu çözüyor bana 6 saatte cevap geldi.

Destekle nasıl iletişime geçerim? :Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Bu adrese gidin.Açılan sayfada sol alt köşede bulunan "Contact Support" butonuna tıklayın.Açılan sayfada "Contact iTunes Store support" butonuna tıklayın. Select a Topic dedigi yerde "Purchasing, Billing&Redemption"  yazisina tiklayip sag tarafta acilan menuden de "Unable to purchase from itunes store" secip continue basin..Daha sonra acilan sayfada, itunes la nasil iletisim kurmak istediginizi soracak, asagidan "mail" secin, son olarak gelen sayfada kisisel bilgilerinizi eksiksiz doldurduktan sonra, asagidaki mesaj bolumune su mesaji yazin (when I try to buy gems on game "Clash of clans", it always says " contact itunes support please help) yazıp gönderirseniz sorun en geç 24 saat içinde çözülecektir.

Herkese kolay gelsin... Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Başka çözüm yolları için buraya bakınız;Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2013, Çarşamba - 22:30 Gönderen: o2d »

Clash of Clans: Alp Erol
GameCenter: YALPEROL

Herkese İyi Forumlar... Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

AlpErol 'nin Mesajlarını Beğenen 10 Kullanıcı: Sezer34 (13 Ekim 2014, Pazartesi - 06:27), Ayusa (01 Nisan 2014, Salı - 06:35), kakarottoo (18 Şubat 2014, Salı - 16:10), xiryzho (23 Mayıs 2013, Perşembe - 14:47), sefor86 (16 Nisan 2013, Salı - 23:24), huseyin1971 (21 Şubat 2013, Perşembe - 08:46), reina (15 Şubat 2013, Cuma - 19:09), Adamking (13 Ocak 2013, Pazar - 09:12), Admin (03 Ocak 2013, Perşembe - 10:11), o2d (03 Ocak 2013, Perşembe - 00:00)

Çevrimdışı o2d

• At Terbiyecisi
  • 62.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 20
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 112 Mesajı Toplam
    302 Kere Beğenildi
  • COC Nick : O2d
  • Klanım : 1923TÜRK
Ynt: Taş Satın Alamıyorum. (Çözüm)
« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2013, Perşembe - 00:00 »
tesekkurler

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı AlpErol

• 7.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 03 Ocak 2013, Perşembe - 20:53 »
tesekkurler

Ö.değil. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Herkese İyi Forumlar... Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı MrYetisen

• 93.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 33
  • Durumum:
  • The Hero of Weak people
  • 197 Mesajı Toplam
    474 Kere Beğenildi
    • MrYetisen on Twitter
  • COC Nick : Envercanytsn
  • Klanım : WOLF/BOZKURT
« Yanıtla #3 : 08 Ocak 2013, Salı - 01:08 »
ben fakir olduğum için alamıycam Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ama bir arkadaş çok arıyordu, ona yardımı dokunur..

Çevrimdışı AlpErol

• 7.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 12 Ocak 2013, Cumartesi - 19:35 »
ben fakir olduğum için alamıycam Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ama bir arkadaş çok arıyordu, ona yardımı dokunur..

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap almaya çalışan ve bu sorunla karşılaşan çok kişi var faydalı olur heralde ... Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

AlpErol 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Savaş (23 Şubat 2013, Cumartesi - 12:09)