Gönderen Konu: Kupa - Seviye Düzensizliği  (Okunma sayısı 1581 defa)

Çevrimdışı EddyKajmeran

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Berk
Kupa - Seviye Düzensizliği
« : 31 Ekim 2014, Cuma - 21:51 »
Merhabalar,

TH3 ve TP16.
Kupam 920.

Ancak eşleşme bul dediğim zaman sürekli yüksek seviye adamlar geliyor hepsinde sihirbaz kulesi, 2 havan, vesaire oluyor. Ve işin garibi kupa ödülü 15 ama kaybedersem -25 -35 arası değişiyor ve hiç bir şekilde 950'nin üstüne kupa olarak çıkamıyorum. Bu adaletsizlik nedendir ? Nasıl çözebilirim ?

Kendi köyüm:
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Eşleştiğim köyler:

Bu ikisi sadece örnektir sürekli böyle geliyor en kötü benimle bir seviyede bir köy geldiği zaman verdiği kupa 7 8 kupa kasamıyorum hiç bir türlü ne yapmalıyım ?

« Son Düzenleme: 31 Ekim 2014, Cuma - 22:24 Gönderen: EddyKajmeran »

Çevrimdışı LegenD-R

• 69.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 12
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 172 Mesajı Toplam
    266 Kere Beğenildi
  • COC Nick : LegenD-R
  • Klanım : 1923TÜRK
Ynt: Kupa - Seviye Düzensizliği
« Yanıtla #1 : 31 Ekim 2014, Cuma - 23:12 »
- TH3 olup 920 kupaya çıkarsan tabiki senden iyi köylerle karşılaşırsın. Bunda bir adaletsizlik yok.

- Kupa ödülü içinde kazanabileceğinden daha çok kupa kaybetme riskin olay köyler senin kupandan düşük seviyede eşleştiğin köylerdir. (Ör: 1000 kupan olup aramalarda 800 kupalı birine denk gelirsen bu durum oluşur.)

-TH3 köyün var, anladığım kadarıyla 1250 ye çıkıp taş ödülünü almak istiyorsun. Bunu normal orduyla köylere girip alman zor çünkü baştada belirttiğim gibi kupan yükseldikçe senden iyi rakipler gelecektir. Sadece okçu basarak köy binasını dışarıya alanların binalarını yıkarak kupa kazanabilirsin.

Özetlersek, adaletsizlik yok. Çözümün dediklerim..

İyi oyunlar

Çevrimdışı EddyKajmeran

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Berk
« Yanıtla #2 : 31 Ekim 2014, Cuma - 23:22 »
- TH3 olup 920 kupaya çıkarsan tabiki senden iyi köylerle karşılaşırsın. Bunda bir adaletsizlik yok.

- Kupa ödülü içinde kazanabileceğinden daha çok kupa kaybetme riskin olay köyler senin kupandan düşük seviyede eşleştiğin köylerdir. (Ör: 1000 kupan olup aramalarda 800 kupalı birine denk gelirsen bu durum oluşur.)

-TH3 köyün var, anladığım kadarıyla 1250 ye çıkıp taş ödülünü almak istiyorsun. Bunu normal orduyla köylere girip alman zor çünkü baştada belirttiğim gibi kupan yükseldikçe senden iyi rakipler gelecektir. Sadece okçu basarak köy binasını dışarıya alanların binalarını yıkarak kupa kazanabilirsin.

İyi oyunlar

Cevap için öncelikle çok teşekkür ederim.
Ancak ben 3. seviyede bu kupaya geldiysem adamlar o seviyede nasıl benimle bir kupada oluyorlar bilerek o kupaya düşüyorlarsa oyun bunu neden engellemiyor ? dediğin gibi tek tek dolaşıp köy binası arayacağım herhalde alternatif bir çözüm yok çünkü 4 saatler 980 oluyorum 850e düşüyorum daha 1000i göremedim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı LegenD-R

• 69.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 12
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 172 Mesajı Toplam
    266 Kere Beğenildi
  • COC Nick : LegenD-R
  • Klanım : 1923TÜRK
« Yanıtla #3 : 01 Kasım 2014, Cumartesi - 01:18 »

İyi oyunlar

Cevap için öncelikle çok teşekkür ederim.
Ancak ben 3. seviyede bu kupaya geldiysem adamlar o seviyede nasıl benimle bir kupada oluyorlar bilerek o kupaya düşüyorlarsa oyun bunu neden engellemiyor ? dediğin gibi tek tek dolaşıp köy binası arayacağım herhalde alternatif bir çözüm yok çünkü 4 saatler 980 oluyorum 850e düşüyorum daha 1000i göremedim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Onlar düşük değil sen yükseksin, kupa yükselmek mesele değil. Önemli olan o kupada kalabilmek.