Gönderen Konu: KENDİ SORUNUMA BENZER BİR SORUN GÖREMEDİM YARDIM EDİN LÜTFEN  (Okunma sayısı 804 defa)

Çevrimdışı 111mgk111

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : MGK
  • Klanım : sülooo
Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi yaşadığım sorunu yaşayanı göremedim ya da belki de anlayamadım çünkü oyunda yeniyim ve gerçekten çok yardıma ihtiyacım var Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Sorunum şu Android telefonumda rutin bi şekilde CoC u oynuyordum hesabım bir gmail ile ilişkiliydi yani oyunun silinmesi halinde bile köyüm zarar görmeyecekti gmail hesabıma kayıtlı olduğu için.her neyse bu oyunun bilgisayar üzerinden oynanabileceğini öğrendim ve BlueStacks programını indirdim kurdum bilgisayarıma.Ama bir türlü telefonumdaki düzgün çalışan hesabımı aktaramadım.. keşke sorunum aktaramamak olsa sadece malesef değil. ne yaptıysam nasıl karıştırdıysam artık bende bilmiyorum. önceden düzgün vaziyette çalışan gmail hesabım blueStacks programında bi anda köy binası 1. seviyeden başladı.yani kayıtlı gmail hesabım artık sıfırdan başlamış bir oyuncunun hesabına döndü.Lakin telefonumda köyüm hala kaldığı seviyeden devam etmekte ama telefonumda gmail ile ilişkili değil oyun silinse veya format atılsa bişey olsa ne köy kalır ne kasaba Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap biraz uzun oldu inş derdimi düzgün anlatabilmişimdir yardım edenden de etmeyenden de Allah razı olsun..