Gönderen Konu: EKRAN TİTREŞİMİ ÇÖZÜM!!!  (Okunma sayısı 10120 defa)

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Mekanın Cennet Olsun Kurmay.
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
EKRAN TİTREŞİMİ ÇÖZÜM!!!
« : 17 Şubat 2014, Pazartesi - 14:48 »
Yöntem 1: Tam ayarı kullanmak için Donanım İvmesini yapılandırın

Bunu yapmak için, aşağıdaki adımları izleyin:
Görüntü Özellikleri'ni açın. Bunu yapmak için, Windows sürümünüze uygun adımları izleyin.
Windows 7 veya Windows Vista

Başlat Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap düğmesini tıklatın, Aramaya Başla kutusuna görüntü yazın ve sonra Programlar listesinde Görüntü Özellikleri'ni tıklatın.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Yönetici parolası girmeniz veya onaylamanız istendiyse parolayı yazın veya onaylayın.
Windows XP veya önceki sürümler

Başlat'ı tıklatın, Çalıştır'ı tıklatın, desk.cpl yazın ve sonra Tamam'ı tıklatın.
Ayarlar sekmesini tıklatın ve sonra Gelişmiş'i tıklatın.
Performans veya Sorun Giderme sekmesinde, Donanım İvmesi kaydırıcısını sonuna kadar sağa kaydırın (Tam konum).
Tamam'ı ve sonra da Kapat'ı tıklatın.
Bilgisayarınızı yeniden başlatmanız istenirse Evet'i tıklatın.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Bilgisayarınız en düşük sistem gereksinimlerini karşılıyorsa, bu soruna geçici bir çözüm bulmak için aşağıdaki yöntemleri kullanın.

Yöntem 2: DirectDraw veya Direct3D'yi Etkinleştirme

DirectDraw veya Direct3D'yi etkinleştirmek için Windows sürümünüze uygun olan adımları izleyin:
DirectX Tanı Aracı'nı (Dxdiag.exe) çalıştırın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
Windows 7 veya Windows Vista

Başlat Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap düğmesi düğmesini tıklatın, Aramaya Başla kutusuna dxdiag yazın ve sonra ENTER tuşuna basın.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Yönetici parolası girmeniz veya onaylamanız istendiyse parolayı yazın veya onaylayın.
Windows XP veya önceki sürümler

Başlat'ı tıklatın, Çalıştır'ı tıklatın, dxdiag yazın ve sonra Tamam'ı tıklatın.
Görüntü sekmesinde, DirectX Özellikleri altında DirectDraw Hızlandırması ve Direct3D Hızlandırması öğelerinin seçili olduğundan emin olun.

Bu satırlardan herhangi biri Devre Dışı durumunu gösteriyorsa, bu satır için Etkinleştir'i tıklatın.
Bilgisayarınızda birden fazla video bağdaştırıcısı yüklüyse, DirectX Tanı Aracı'ndaki her bir Görüntü sekmesi için 2.adımı yineleyin.
DirectX Tanı Aracı'nın nasıl çalıştırılacağı hakkında akış ortamı gösterimini görüntülemek için Yürüt düğmesini tıklatın.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Sorun oluşmaya devam ediyorsa, sonraki yönteme geçin.

Yöntem 3: En Son DirectX End-User Runtimes Web Yükleyicisini İndirme ve Kurma

Bunu yapmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Yükleme sırasında aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Yüklediğiniz yazılım, Windows'un bu sürümüyle uyumluluğunu doğrulamak üzere Windows Logo sınamasından geçmedi. (Bu sınamanın neden önemli olduğunu öğrenmek istiyorum.)
Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
822798 Bazı güncelleştirmeleri veya programları yükleyemiyorsunuz
Sorun oluşmaya devam ediyorsa, sonraki yönteme geçin.
Yöntem 4: Video sürücünüzü güncelleştirme

Kullanılabilir sürücü güncelleştirmelerinin olup olmadığını görmek için aşağıdaki Microsoft Windows Update Web sitesini ziyaret edin:
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yapım ve yazılım satıcılarının iletişim bilgileri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu iletişim bilgileri önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

NOT: Arkadaşlar bu yöntemler özellikle Yöntem 3 deki DirectX SDK'yı yüklemenizi ve hepsinden önce mutlaka Ekran kartınızın ORJINAL sitesinden Son Güncel Driver'ını indirip kurmanızı tavsiye ederim, yine de sorun çözülmez ise ekran kartınızın Hardware olarak yani kapasite ve teknik özellik olarak bu oyunu desteklemeyip açmadığını anlamış oluyoruz.

Verilen bütün linkler MICROSOFT'a aittir, orjinaldir.

« Son Düzenleme: 17 Şubat 2014, Pazartesi - 15:04 Gönderen: kurmay »

Kurmay 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: bllysl (18 Şubat 2014, Salı - 17:22)

Çevrimdışı refa2003

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 6 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ygtkya
  • Klanım : *AYYILDIZ*
Ynt: EKRAN TİTREŞİMİ ÇÖZÜM!!!
« Yanıtla #1 : 17 Şubat 2014, Pazartesi - 16:04 »
eyvallah baskan emegine saglik windows 8 icin de ayni uygulamalar gecer li mi acaba benim loptop ta da yapiyor tesekurler

kendinize yapilmasini istemediginiz bir seyi baskalarina yapmayiniz...

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • Mekanın Cennet Olsun Kurmay.
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2014, Pazartesi - 16:18 »
eyvallah baskan emegine saglik windows 8 icin de ayni uygulamalar gecer li mi acaba benim loptop ta da yapiyor tesekurler

çok farklı değil ikisi de aynı..

Çevrimdışı refa2003

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 6 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ygtkya
  • Klanım : *AYYILDIZ*
« Yanıtla #3 : 18 Şubat 2014, Salı - 12:09 »
tesekkurler baskan

kendinize yapilmasini istemediginiz bir seyi baskalarina yapmayiniz...

Çevrimdışı Mekanik97

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Mekanik97
  • Klanım : KARDEŞLİK
« Yanıtla #4 : 23 Şubat 2014, Pazar - 15:41 »
Ekran kararmasını en aza indirmek için BlueStacks 0.8.1.3003 sürümünü yüklemenizi tavsiye ederim.
Kendi indirdiğim site kapanmış eğer isterseniz ben upload edip link veririm

Çevrimdışı asben6134

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : asben
  • Klanım : hak yolunda
« Yanıtla #5 : 09 Mart 2014, Pazar - 06:16 »
slm admin pc de bluestack kurdum clash of clans oynuyorum fakat ekranda titreme var Windows 8.1 kullanıyorum lütfen yardım edin

Çevrimdışı Mekanik97

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Mekanik97
  • Klanım : KARDEŞLİK
« Yanıtla #6 : 10 Mart 2014, Pazartesi - 19:14 »
Ben de Windows 8.1 kullanıyorum ve çok çok az titreme var hatta yok bile diyebiliriz ama eski BS sürümünü kullanıyorum linki aşağıda. Bu arada Smart launcher 2 kullanmanızı öneririm BS ye çok iyi gidiyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Version 0.8.1.3003

Mekanik97 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Kurmay (10 Mart 2014, Pazartesi - 20:32)

Çevrimdışı Section8

• 22.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 16 Mesajı Toplam
    18 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Section8
« Yanıtla #7 : 15 Mart 2014, Cumartesi - 01:04 »
Aradığım Çözüm cidden. Elinize sağlık teşekkür ederim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Hc_TR

• 7.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Hc_TR
« Yanıtla #8 : 18 Mart 2014, Salı - 16:04 »
W8 içinde resimli anlatım yapabilir mısınız acaba ?

Çevrimdışı Hc_TR

• 7.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
« Yanıtla #9 : 25 Nisan 2014, Cuma - 14:08 »
w8 için anlatım istenmişti ilgilen yok mu acaba ? Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap((

Çevrimdışı daredevil_0

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : daredevil
« Yanıtla #10 : 05 Mayıs 2014, Pazartesi - 19:24 »
Nvidia denetim masasında bulunan 3d ayarlarında bluetack.exe'i gösterim yüksek performanslı Nvidia işlemcisi seçeneğini seçtiğiniz takdirde titreşim sorununuz çözülecektir.Ben bu şekilde yaptım arkadaşın önerisindeki ayarları bulamadım o yüzden yazmak istedim.Yanlış anlaşılmasın Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Hc_TR

• 7.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
« Yanıtla #11 : 29 Mayıs 2014, Perşembe - 19:31 »
Nvidia denetim masasında bulunan 3d ayarlarında bluetack.exe'i gösterim yüksek performanslı Nvidia işlemcisi seçeneğini seçtiğiniz takdirde titreşim sorununuz çözülecektir.Ben bu şekilde yaptım arkadaşın önerisindeki ayarları bulamadım o yüzden yazmak istedim.Yanlış anlaşılmasın Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

İyi hoş diyorsun ama ekran kartı nvidia olmayanlar ne yapacak? benim gibi mesela Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap. w8 için de resimli anladım istiyoruz lütfen.

Çevrimdışı kutbul

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : xman
  • Klanım : TR
« Yanıtla #12 : 14 Haziran 2014, Cumartesi - 15:12 »
win8 içinde yolları gösterebilirseniz sevinirim teşekkürler elinize sağlık.

Çevrimdışı tolgaguven0866

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • COC Nick : lazoglu
  • Klanım : nizam i alem
« Yanıtla #13 : 28 Temmuz 2014, Pazartesi - 06:08 »
Arkadaşlar benım buyuk bir sorunum var sinir oldum delirecem hatta kafayi yiyecem yardım di olacak kişiye sorunumu çözecek kişiye çok fena dua edecem Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Güldüğüme bakmayın şuan kafayi yiyorum ...
Sorun şu ::::: blue sorunsuz çalişiyor fakat clasi açınca oyun yuklenıyor ses geliyor oyun donuk kaliyor çok az bi şekilde oynama var oda 1 sene sonra fark ediliyor oyundan ses geliyor bazi askerler gozukıyor ama tık yok oyundan daha once hiç bir sorun yoktu format attım butun driverlerim güncel blue yuz kere sildim yükledım yok yardımdi olun kafayi yiyorum ...

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • Klanım : 1923TÜRK (#2YY2PYP)
« Yanıtla #14 : 14 Ekim 2014, Salı - 14:28 »
ekran kartı yetersizdir paylaşımlı değilsede hiç şansın yok gibi eğer yeni ve yeterliyse güncelleme sorunu olabilir