Gönderen Konu: Bu hataya çözüm lütfen -Sunucudan bilgi alınırken hata oluştu.)[RPC:S-3]  (Okunma sayısı 28230 defa)

Çevrimdışı m3sutt20

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ergene
  • Klanım : yok
Hayırlı akşamlar arkadaşlar.

Aşağıdaki hataya bir çözüm bulamadım forumda daha önce çözümü anlatıldı mı baktım ama yok. var ise link atarmısınız? bazı arkadaşlar RPC:S-3 olarak konu açmış ama verilen çözüm hep RPC:S-7 bize bu lazım değil bize aşağıdaki hata çözümi lazım. Yardımlarınızı rica ederim.

Clash of clans bir hata nedeniyle indirilemedi.(Sunucudan bilgi alınırken hata oluştu.)[RPC:S-3]

Not: Hatayı BlueStacks programında alıyorum.

« Son Düzenleme: 23 Eylül 2014, Salı - 21:13 Gönderen: m3sutt20 »

m3sutt20 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: deasdwqe (06 Nisan 2015, Pazartesi - 16:16), mnmnmn (25 Kasım 2014, Salı - 14:18)

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
Bu konuyu forumda araştırdın mı? Bu konuyla ilgili bende dahil olmak üzere bir kaç konu açılmış. Bluestacks bölümünü iyi inceleyiniz.

ŞEHZADEBEYİ 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: m3sutt20 (23 Eylül 2014, Salı - 22:33)

Çevrimdışı m3sutt20

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ergene
  • Klanım : yok
ewet efendım ıyı arastırdım ama malesef Clash of clans bir hata nedeniyle indirilemedi.(Sunucudan bilgi alınırken hata oluştu.)[RPC:S-3] Hatası alıyorum yardımcı olursanız sevınırım RPC S-3 bu hatayı çözume kavusturamamıslar 2-3 gunden berı ugrasıyorum kafayı yemek uzereyım bi yardımcı olursanız cok sevınırım

m3sutt20 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: akkastuncay (08 Ocak 2015, Perşembe - 11:28)

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
Özelden de yazmışsınız link attım. Bu google play ile alakalı bir hata. Oyunla bu hatanın ilgisi yok. Bluestacks ilede alakası yok. Google play hesap verilerini silip tekrar yükleyin.

Çevrimdışı yusaerdem

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
ya bnde aynı sorundan müzdaripim tam çözümü söylermisiniz?

yusaerdem 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: tansay (17 Nisan 2015, Cuma - 02:05)

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ŞEHZADEBEYİ 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: furkan034 (16 Şubat 2015, Pazartesi - 19:11), mavilim21 (09 Ocak 2015, Cuma - 00:10)

Çevrimdışı rudebox1988

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TWF HyperioN
  • Klanım : YOk
% 100 Çözümü biliyorum ben

Beyler BlueStack ayarlarına girin
Gelişmiş ayarlar.
ordan google hesabını kaldırın ve tekrar hesap ekleye girip ekleyin..

rudebox1988 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: trloc16 (29 Ocak 2015, Perşembe - 17:19)

Çevrimdışı fatsalı52

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : METEHAN
  • Klanım : KLANIM YOK
kardesşim denedim ben olmuyo
 Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı fatsalı52

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : METEHAN
  • Klanım : KLANIM YOK
kardeş senin verdğin link googel için bize lazım olan bluestacks Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

fatsalı52 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Kalasasaksaks (16 Şubat 2015, Pazartesi - 15:46)

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
kardeş senin verdğin link googel için bize lazım olan bluestacks Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Konun altındaki yorumları okudun mu? Yok bakıp geçtin.

Çevrimdışı efecan542

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Canberk
  • Klanım : adigebey
Arkadaşlar Yokmu Çözebilen ?

Çevrimdışı ÖmerReis

• 1.Seviye Üye
  • *