Gönderen Konu: Bluestackse hesap aktaramama sorunu  (Okunma sayısı 1446 defa)

Çevrimdışı Ryshiz

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Ryest
  • Klanım : Hain Veya
Bluestackse hesap aktaramama sorunu
« : 25 Ekim 2014, Cumartesi - 22:35 »
Forumda aradım bulamadım yardımcı olurmusunuz lütfen.Ben telefondaki hesabımı google+ ya bağladım.(Bluestacktakide bağlı)Sonra telefondan bir cihazı bağla diyip oradan bu eski hesap seçeneğini tıkladım.(Android)Oradanda bi cihazı bağla dedim.Bir kod verdi bu kodu bluestacksta bu yeni hesap seçeneğinden yazdığım zaman bu kod geçersiz diyor bi kaçkere deneyince google+ya bağlandığınızdan emin olup tekrar deneyin hatasını veriyor bi türlü atamadım bluestacksa(bluestacktaki hesap KB 2)Yeni telefon alana kadar 2 sinden gitmek istiyorum yeni telefon alınca orayada bağlamak istiyorum ama daha bluestacks e bağlanmıyor lütfen yardım edin  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı mantalica

• ☜RESPECT☞
  • 79.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 16
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 204 Mesajı Toplam
    280 Kere Beğenildi
  • COC Nick : CevDeatH
  • Klanım : Angel∽Shout
Ynt: Bluestackse hesap aktaramama sorunu
« Yanıtla #1 : 26 Ekim 2014, Pazar - 03:30 »
ios mu kullanıyorsun yazmamışsın android kullanıyorsan eski-yeni hesap demene gerek yok direk bluestacks de telefonunda kullandığın mail hesabını gir köyün bluestacks e yüklenecektir.