Gönderen Konu: Bluestacks Yüklüyorum Açıyorum Fakat Ekran Siyah !!!  (Okunma sayısı 2075 defa)

Çevrimdışı HALİL54

• 11.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Durumum:
  • 11 Mesajı Toplam
    15 Kere Beğenildi
    • Facebook
  • COC Nick : HALİL
  • Klanım : OTTOMAN EMPIRE
Bluestacks Yüklüyorum Açıyorum Fakat Ekran Siyah !!!
« : 12 Haziran 2014, Perşembe - 23:41 »
Arkadaslar öncelikle Selamun Aleykum. Allahın huzuru ve bereketi üzerimize olsun.
Clash of Clans sevdiğim bir oyundur. Bunu telde oynamak biraz zor fakat pc de oynandıgını duydum. Ben HP markalı laptop kullanıyorum. BlueStacks ' ı laptopa indirdim kurdum fakat acılmıyor sadece siyah ekran var. Baska hic birsey yok. Laptop cok kaliteli degil belki bundandır ama diğer oyunlarda Metin2,CsOnline gibi oyunlarda sorun olmuyor ama neden bu BlueStacks'ta oldu bilmiyorum. Bana bu konu hakkında yardımcı olacak kisileri bekliyorum.Selamun Aleykum

Yalan zeka işidir, dürüstlük ise cesaret. Eğer zekan yetmiyorsa yalan söylemeye, cesaretini kullanıp dürüst olmayı dene.

HALİL54 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: simsekkan (24 Haziran 2014, Salı - 16:52)

Çevrimdışı selçuklu

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : selçuklu
  • Klanım : TurkishFighters
Ynt: Bluestacks Yüklüyorum Açıyorum Fakat Ekran Siyah !!!
« Yanıtla #1 : 24 Temmuz 2014, Perşembe - 06:22 »
Bende de aynı sorun var lütfen yardımcı olunuzzz...

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
Ynt: Bluestacks Yüklüyorum Açıyorum Fakat Ekran Siyah !!!
« Yanıtla #2 : 24 Temmuz 2014, Perşembe - 10:55 »
kardeşim ekran kartını yakın zamanda güncellendi mi? eyer güncellenmişse eski sürümünü bulup yüklemen gerek, yok eyer ekran kartın güncel değilse ekran kartını güncelle, yani problem ekran kartınla alakalı. Forumda bu konu ile bilgiler vardır, bi araştır istersen. vesselam