Gönderen Konu: BlueStacks'ın dosyasını sildim {Yardım}  (Okunma sayısı 6327 defa)

Çevrimdışı LoaderSensei

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : LoaderSensei
  • Klanım : Loader's Group
BlueStacks'ın dosyasını sildim {Yardım}
« : 29 Ekim 2014, Çarşamba - 19:45 »
Arkadaşlar bir süre önce programı silip yükledim ama çalışmadı , dosyasını sildim tekrar yüklemeye çalıştığımda hata verdi şimdi soru şu , bu sorunu nasıl çözebilirim ?  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Kalelihan

• 44.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 29 Mesajı Toplam
    30 Kere Beğenildi
    • Bazdboy Klanı
  • COC Nick : Savaş Kalelihan
  • Klanım : Badboyz|#URVUPVY
Ynt: BlueStacks'ın dosyasını sildim {Yardım}
« Yanıtla #1 : 29 Ekim 2014, Çarşamba - 20:20 »
şu üstünde windows2un simgesi+r  ye basıp çıkan yere regedit yaz ve entere tıkla.Karşına çıkan şey kayıt defteri düzenleyicisi burdan çok şey yapabilirsin  ;Dama bizim konumuz bluestacks.Muhtemelen bluestacksı kaldırınca bilgisayarında hala  ondan kalan hizmetler çalıişıyor.Bu hizmetleri silmek için HKEY_LOCAL_MACHINE ye tıkla sonra ordan SOFTWARE ye tıkla yine karşına cıkan yerde Bluestacks ı bul ve ona çift tıkla.Ordaki herşeyi sil ve bilgisayarı yeniden başlat.Bluestacksı kurmayı şimdi dene Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Bende olmuştu ama ilk açılış uzun sürmüştü eğer olmazsa en temizi bilgisayara format atmak

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kalelihan 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Unica (18 Mart 2016, Cuma - 19:38)

Çevrimdışı mantalica

• ☜RESPECT☞
  • 79.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 16
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 204 Mesajı Toplam
    280 Kere Beğenildi
  • COC Nick : CevDeatH
  • Klanım : Angel∽Shout
« Yanıtla #2 : 31 Ekim 2014, Cuma - 04:17 »
pc den tamamen kaldır prgram ekle kaldır/C:Programfiles Bluestacks/Bluestacks setup>başlat çalıştır %temp% içindeki herşeyi sil silemediğin 1-2 tane birşey olacak mühim değil>CCleaner indir kayıt defteri düzeltme tıkla ve tüm sorunu çöz de pc yi baştan başlat google dan bluestacks 0.9.3.4070 offline installer indir ve kur sorunun hallolmuş olacaktır.

mantalica 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: Unica (18 Mart 2016, Cuma - 19:38), grebel (14 Haziran 2015, Pazar - 15:38)

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • Mekanın Cennet Olsun Kurmay.
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 05 Kasım 2014, Çarşamba - 10:19 »
konu sabit..

Çevrimdışı grebel

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : grebel
« Yanıtla #4 : 14 Haziran 2015, Pazar - 15:38 »
ne denediysem olmadı bluestacks ı silip tekrar yükleyemedim iki bilgisayarada. bi kere sildiğimde büyüsü bozuluyor birdaha kavuşamıyorum. Sürekli uyarı verıyor eskı versıyonu yuklu onusilin diye ne yapayım bılmıyorum

Çevrimdışı GokuReis

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • gökuG4L
    • Blog :)
  • COC Nick : GokuReiS
  • Klanım : GROVE4LIFE
« Yanıtla #5 : 02 Ocak 2016, Cumartesi - 23:15 »
Olmuyor format atmadan tekrar yüklenmiyor kardeşim.Bende aynısını yaşadım.Andy çok kasıyor diye Droid4X diye bi program kullanıyorum onu dene