Gönderen Konu: Bluestacks oyunları açamıyorum  (Okunma sayısı 1183 defa)

Çevrimdışı emreu

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : ZSUEM
Bluestacks oyunları açamıyorum
« : 04 Eylül 2014, Perşembe - 18:32 »
merhaba clash of clans ve diğer oyunları açamıyorum siyah ekran çıkıyor yardım  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı TReeArms

• Forum Polisi
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 83
  • Durumum:
  • Mekanın Cennet Olsun Dayı.
  • 578 Mesajı Toplam
    772 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TReeArms41
  • Klanım : 1923TURK
Ynt: Bluestacks oyunları açamıyorum
« Yanıtla #1 : 04 Eylül 2014, Perşembe - 22:02 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
merhaba clash of clans ve diğer oyunları açamıyorum siyah ekran çıkıyor yardım  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Buraya bakabilirsin

TReeArms 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: emreu (05 Eylül 2014, Cuma - 14:20)

Çevrimdışı emreu

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : ZSUEM
« Yanıtla #2 : 05 Eylül 2014, Cuma - 14:25 »

Buraya bakabilirsin

Kardeşim ekran kartından anlamam yardımcı olsan ?  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • Klanım : 1923TÜRK (#2YY2PYP)
« Yanıtla #3 : 05 Eylül 2014, Cuma - 16:34 »
ekran kartı güncelleştirmelerini yapmalısın yaptığın halde oynayamıyorsan yeni ekran kartı almasın .

Admin 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: (05 Eylül 2014, Cuma - 17:44)