Gönderen Konu: Bluestacks kulanıp hata alanlar  (Okunma sayısı 1074 defa)

Çevrimdışı EzerimLooo

• 49.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 6
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 45 Mesajı Toplam
    61 Kere Beğenildi
  • COC Nick : EzerimLoooo
  • Klanım : 50 spartalı
Bluestacks kulanıp hata alanlar
« : 06 Eylül 2014, Cumartesi - 01:08 »
Hata alıyorsunuz madem pc ye neden androidi komple kurmuyorsunuz. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap garip geldi demi bazılarına. Bilgisayarınızda hem windows hem android işletim sistemini kulanabilirsiniz. Çok basit sadece hard diski bölmelere ayırmanız gerek.
Altaki bölümü okumasanızda olur. Örnek ve viraz detay açıklama yaptım.

Mbr diskler en fazla 3 e ayrılır. Sizinki muhtemelen mbr dir. Gpt de sınırsızdır. 2tb hard diskim olduğundan ve diskimi mbr den gpt ye çevirdiğimden 5 bölüm yaptım ve işletim sistemi olarak windows ununtu ve android bulunuyor.

İşte video. başkasının videosunu paylaşıyorum.

Bu android isosuna ulaşmak için bana mesaj atmanız yeterli.(iso: format dosyası) forumda site dışı link paylaşamıyorum kurallar böyle Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Repi esirgemeyin farklı bilgi verdik şurda Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

« Son Düzenleme: 06 Eylül 2014, Cumartesi - 01:37 Gönderen: EzerimLooo »

Hak ediyorsam rep atmanızı be beğenmenizi istiyorum. Anlayışınız için teşekürler.
Chaster herkeze başarılar...
50 spartalı klanımıza herkezi bekliyoruz. Lider alt_irm.
Yazımı okuyanlara teşekürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap