Gönderen Konu: Bluestacks internete bağlanmıyor sebebi ne olabilir ?  (Okunma sayısı 9001 defa)

Çevrimdışı RecepBal

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : KarizmatikLider
Bluestacks internete bağlanmıyor sebebi ne olabilir ?
« : 23 Ocak 2015, Cuma - 03:15 »
s.a herkese hayırlı geceler gecenin bu saatine kadar aramadıgım forum girmedigim internet sitesi kalmadı ve sorunu bulamadım lütfen yardımcı olun arkadaslar. clash of clans hesabına giremiyorum.

clash oyununu pc den oynuyorum ve normal pc interneti var ama BLUE STACKS interneti yok. görmüyor wifi yi nedeni ne olabilir arkadaslar ?  blue stack sı kaldırdım bastan yükledim gene fayda etmedi gün içinde böyle bir sorun yoktu 1 saat kadar girmedim oyuna kendi kendine girmemeye basladı.

arkadaslar lütfen bilen biri varsa yardımcı olsun. hayırlı geceler herkese

Çevrimdışı RecepBal

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
Ynt: Bluestacks internete bağlanmıyor sebebi ne olabilir ?
« Yanıtla #1 : 24 Ocak 2015, Cumartesi - 00:29 »
şu konuda kimse yardımcı olmadı ya 2 gündür hesabıma ulasamıyorum bi allah ın kuluda çıkıp kardesim şunu yap düzelir demedi valla helal olsun. şu forumda 1 kişide mi konunun çözümünü bilmiyor ?

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2015, Cumartesi - 02:40 Gönderen: RecepBal »

Çevrimdışı VİCTORY

• **1923TÜRK5**
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 18
  • Durumum:
  • **VİCTORY**
  • 446 Mesajı Toplam
    580 Kere Beğenildi
  • COC Nick : VİCTORY
  • Klanım : 1923TÜRK AİLESİ
« Yanıtla #2 : 24 Ocak 2015, Cumartesi - 23:02 »
Bluestacks ve İOS konunsunda çok bilgili değilim genelde bu konulara başka arkadaşlarımız bakıyordu ama bildiğim kadarıyla biraz yardım edeyim.Aslında konunuzu gördüm ama pmde atınca yazmak istedim.

Bu internet sorunları sadece sizde olmuyor.Bigisayarınızda virtualbox kurulu olması lazım.Kurulu değilse birde öyleye dener misiniz ?

”Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.”

Çevrimdışı RecepBal

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
« Yanıtla #3 : 24 Ocak 2015, Cumartesi - 23:18 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Bluestacks ve İOS konunsunda çok bilgili değilim genelde bu konulara başka arkadaşlarımız bakıyordu ama bildiğim kadarıyla biraz yardım edeyim.Aslında konunuzu gördüm ama pmde atınca yazmak istedim.

Bu internet sorunları sadece sizde olmuyor.Bigisayarınızda virtualbox kurulu olması lazım.Kurulu değilse birde öyleye dener misiniz ?

öncelikle msjıma cevap verdigin için tsk ederim

ama sorun virtualbox da degil 3 aydır normalde sadece bluestack yüklü cok rahat oynuyordum birden bire oldu. andy ve genymotion da pc de acılmıyor . artık bu konu hakkında daha cok bilgisi olanı beklememden baska çare kalmadı sanırım

saolsın iyi geceler kardesim

lütfen bu konu hakkında bilgisi olan yardımcı olsun.

Çevrimdışı RecepBal

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
« Yanıtla #4 : 23 Şubat 2015, Pazartesi - 17:04 »
Çözümü format atmakta arkadaslar bilginiz olsun. böyle bir sorun yaşarsanız boşuna forumlarda çözümünü arayıp zaman kaybı yapmayın. iyi oyunlar herkese...