Gönderen Konu: Bluestacks hata BlueStacks installation failed.  (Okunma sayısı 1213 defa)

Çevrimdışı 28delici28

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Clower28
  • Klanım : The end
Bluestacks hata BlueStacks installation failed.
« : 09 Nisan 2015, Perşembe - 14:05 »

BlueStacks installation failed.

Failed to install BlueStacks.

Hata bu tamam bas var bastıktan sonra kapananıyor herşeyi yaptım silip tekrar yükelim olmadı ACil yardım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Mekanın Cennet Olsun Kurmay.
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
Ynt: Bluestacks hata BlueStacks installation failed.
« Yanıtla #1 : 14 Nisan 2015, Salı - 13:26 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

BlueStacks installation failed.

Failed to install BlueStacks.

Hata bu tamam bas var bastıktan sonra kapananıyor herşeyi yaptım silip tekrar yükelim olmadı ACil yardım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

offline kurulumda olmuyorsa işletim sisteminde sorun var demektir. formata kadar gider.