Gönderen Konu: BlueStacks Error 1406 Sorunu ???  (Okunma sayısı 9225 defa)

Çevrimdışı xkenovix

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : xJrPirateTR
  • Klanım : TÜRKİYEM
BlueStacks Error 1406 Sorunu ???
« : 18 Nisan 2014, Cuma - 18:24 »
Merhaba öncelikle herkeze iyi günler benim Clash of Clans ı oynamak için BlueStacks diye bi program buldum ve indirdim sonra herşeyi yaptım ve sorunsuz hatasız oynuyodum sonra BlueStaks ı indirdiğim günden beri bi virüs girdi ve PC çökmeye başladı sonra Format atmak zorunda kaldım Formattan sonra tekrar BlueStacks ı indirmek istedim ama kurulum sırasında kurulum tam biticekken Error 1406 hatasını alıyorum bu neden olabilir baya araştırdım yardım aldım ama hayla çözüm bulamadılar birsürü şey denedim biri yardımcı olabilirmi hatanın resmide burda ---- Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı xkenovix

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
Ynt: BlueStacks Error 1406 Sorunu ???
« Yanıtla #1 : 22 Nisan 2014, Salı - 16:05 »
Güncel // Cevap bekliyorum ??

Çevrimdışı xkenovix

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
« Yanıtla #2 : 02 Mayıs 2014, Cuma - 17:35 »
Nasıl bi forum bu hiçbi bilginiz yoksa BlueStacks S.S.S i neden açtınız sölesenize !!!

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • Klanım : 1923TÜRK (#2YY2PYP)
« Yanıtla #3 : 02 Mayıs 2014, Cuma - 17:42 »
öncelikle forumda banlandın bunu belirtmek isterim süresiz olarak . burası online sohbet odası değil anında cevap gelsin konunun problemine gelince

Uyarı Bu geçici çözüm, kötü niyetli kullanıcılar veya virüsler gibi kötü amaçlı yazılımlar tarafından gerçekleştirilen bilgisayarınızın veya ağınızın saldırılara karşı daha savunmasız kılabilir. Bu geçici çözüm önerilmez, ancak gerekli olduğunu düşünürseniz kullanabilmeniz amacıyla bu bilgiler sağlanmaktadır. Bu çözümü kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır.Uyarı Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni veya başka bir yöntemi kullanarak kayıt defterini hatalı olarak değiştirirseniz önemli sorunlar oluşabilir. Bu sorunlar, işletim sisteminizi yeniden yüklemenizi gerektirebilir. Microsoft bu sorunların çözülebileceğini garanti etmemektedir. Kayıt defterini kendi sorumluluğunuzda değiştiriniz.Bu soruna geçici bir çözüm için, aşağıdaki adımları izleyin:
Başlat' ı tıklatın, Çalıştır' ı tıklatın, Denetim userpasswordsyazın ve Tamam' ı tıklatın.
Yeni bir bilgisayar yöneticisi hesabı oluşturun.
Başlat' ı tıklatın, Çalıştır' ı tıklatın, regedityazın ve Tamam' ı tıklatın.
Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nde, HKEY_CURRENT_USER\Softwaresağ tıklatın ve ardından izinler' i tıklatın.
Ekle' yi tıklatın, Herkesyazın ve Tamam' ı tıklatın.
Grup veya kullanıcı adlarıaltında Herkes' i tıklatın.
Izinleri, Tam Denetim <a2>izin ver</a2> sütununun tıklatıp seçin ve Tamam'ı tıklatın.
Aşağıdaki alt anahtarı bulun:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\Current Version\Setup
Her alt anahtar için şu adımları izleyin:
Alt anahtarını tıklatın.
Delete InstanceComponentSet. # sağ değer dize. # Bir sayıdır ve bu anahtarın değeri, {66563AD8-637B-407F-BCA7-0233A16891AB} olduğunu unutmayın.
Kaydını kaldırın ve Microsoft Windows Installer hizmeti yeniden kaydettirin.
Başlat' ı tıklatın, Çalıştır' ı türü msiexec / unregister, sonra da Tamam' ı tıklatın.
Başlat' ı tıklatın, Çalıştır' ı tıklatın, msiexec/regserveryazın ve Tamam' ı tıklatın.
Business Contact Manager yükleme CD'sini takın ve ardından Business Contact Manager'ı yüklemek için yönergeleri izleyin.

Admin 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: furkanas (05 Şubat 2015, Perşembe - 14:13)