Gönderen Konu: Belirlenemeyen 960 Nolu hata ve çözümü  (Okunma sayısı 3929 defa)

Çevrimdışı arslanbeycocugu

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
Belirlenemeyen 960 Nolu hata ve çözümü
« : 29 Nisan 2014, Salı - 18:27 »
Arkadaşlar Merhaba öncelikle,
Bluestacksi hatasız olarak yüklemeyi yapmıştım fakat program indirme kısmında bazı programlar iniyorken bazıları iste 960 nolu hata yüzünden yüklenemiyordu. Telefona göre tasarlanmıştır şeklinde yazıyordu. Bunların başında tabi ki Clash of Clans ve whatsapp gibi programlar da vardı. Buna yabancı sitelerde dahi çözüm bulamamıştık. Fakat  " Kurmay " arkadaşımızın bir yönlendirmesiyle birlikte tekrar denedim ve başarılı oldu. Bu konuda sizi de şu şekilde bilgilendirebilirim.

960 nolu hatayı aldığınız taktirde, internet üzerinden örneğin clash of clans'ın apk. olarak dosyasını bulabiliyorsunuz. bir çok sitede de çıkıyor diyebilirim. bilgisayarınıza indirdikten sonra zaten kendisi bluestacks simgesi kazanıyor. bundan sonra bluestacksi çalıştırın ve tamamiyle bluestacks açılıp kendine geldikten sonra indirdiğiniz dosyaya çift tıklayın. bu şekilde programa yüklenecektir.

Örneğin benim kafamda soru işareti olarak  güncellemeyi yapıp yapmayacağı takılmıştı fakat bu konuda program sorun çıkarmadan güncellemeyi de yapmış bulunmakta.

Bu yolda yardım ettiği için tekrar " kurmay " a teşekkür ediyorum. Umarım faydası dokunur sizlere de.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

arslanbeycocugu 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: APO REYİZ (27 Ağustos 2014, Çarşamba - 15:47), ykarakaya46@gmail.com (14 Mayıs 2014, Çarşamba - 03:46)

Çevrimdışı murobot

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : karagozk
  • Klanım : Escapits
Ynt: Belirlenemeyen 960 Nolu hata ve çözümü
« Yanıtla #1 : 18 Mart 2015, Çarşamba - 18:50 »
Andy diyede bir program var bluestacks'lede aynı görevi görüyor onun hatasınıda görüyorum ne yapmalıyım..