Gönderen Konu: Şifacı Gelişim & Görünüm  (Okunma sayısı 8629 defa)

Çevrimdışı FurkanCeylan

• Üst Düzey Yönetici
  • Yardımcı Lider
  • *
  • Rep Puanı : 435
  • Durumum:
  • ! ! ! FurkanCeylan.Com ! ! !
  • 1124 Mesajı Toplam
    3673 Kere Beğenildi
    • Twitter;
  • COC Nick : FurkanCeylaan
  • Klanım : 1923TÜRK | Yardımcı Lider
Şifacı Gelişim & Görünüm
« : 22 Ocak 2013, Salı - 21:24 »
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Bu Bölüm Detayları Artık Portal Sayfamızda !

Sayfayımızı Ziyaret Etmek İçin Tıklayın

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Neler Var ?

Savunma Birimleri ; Top,Okçu Kulesi,Havan,Hava Savunması,Sihirbaz Kulesi,Gizli Tesla,X-Yayı,Cehennem Kuesi,Duvarlar,Tuzaklar

Askerler ; Barbar , Okçu , Dev, Goblin , Duvar Kırıcı , Balon , Sihirbaz , Şifacı , Ejderha , Pekka , Dalkavuk , Valkyrie , Yaban Domuzu Binicisi , Cadı , Golem , Lav Tazı

Kaynaklar ; Altın Madeni , İksir Toplayıcı , Kara İksir Sondası , Altın Deposu , İksir Deposu , Karaiksir Deposu , İnşaatçı Kulübesi

Ordular ; Ordu Kampı , Kışla , İzbe Kışla , Laboratuvar , Büyü Fabrikası , Barbar Kral , Okçu Kraliçe

Büyüler ; Yıldırım , İyileştirme , Öfke , Atlama , Dondurma

« Son Düzenleme: 02 Şubat 2015, Pazartesi - 18:44 Gönderen: Admin »

FurkanCeylan 'nin Mesajlarını Beğenen 20 Kullanıcı: MsXLaPsS (11 Eylül 2014, Perşembe - 23:16), Mert46 (31 Temmuz 2014, Perşembe - 12:48), yamozi64 (24 Mayıs 2014, Cumartesi - 16:31), (12 Mayıs 2014, Pazartesi - 20:12), aqil (15 Nisan 2014, Salı - 11:32), hasan_16 (09 Nisan 2014, Çarşamba - 20:54), imparator23 (01 Nisan 2014, Salı - 03:34), Techno (22 Şubat 2014, Cumartesi - 07:27), nitec_427 (13 Şubat 2014, Perşembe - 10:55), EmnSNMZ (04 Şubat 2014, Salı - 20:34), mars789 (02 Ocak 2014, Perşembe - 11:12), kazaam (10 Aralık 2013, Salı - 23:16), batuh007 (08 Aralık 2013, Pazar - 07:50), espedas (04 Aralık 2013, Çarşamba - 03:11), cemdemirbilek (15 Kasım 2013, Cuma - 14:24), Serdar S (04 Kasım 2013, Pazartesi - 10:06), FURKANEDA (01 Kasım 2013, Cuma - 20:16), mustafaxxxas (04 Ekim 2013, Cuma - 20:06), Kağan1 (10 Eylül 2013, Salı - 12:03), griffin38 (31 Temmuz 2013, Çarşamba - 06:55)

Çevrimdışı kRnc

• 46.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 46
  • Durumum:
  • Okuyom ben yaa !
  • 61 Mesajı Toplam
    265 Kere Beğenildi
  • COC Nick : kRnc
  • Klanım : it the fcuk
Ynt: Şifacı Gelişim & Görünüm
« Yanıtla #1 : 23 Ocak 2013, Çarşamba - 05:32 »
çıkma süresi uzun gibi geliyo ama devlerin arkasında savas sonuna kadar canlı tutuyo cok iyi birşey

Yiyemiceğiniz muzu soymayın Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Paylaşmış olduğum bilgiler faydalı geldiyse bir teşekkür ve Repi fazla görme Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Gamecenter : Brk.K

kRnc 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: hacu (05 Ocak 2014, Pazar - 15:41), can2700 (23 Ocak 2013, Çarşamba - 11:46)

Çevrimdışı Ignorance

• 67.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 20
  • Durumum:
  • \m/ Black Sabbath \m/
  • 100 Mesajı Toplam
    187 Kere Beğenildi
  • COC Nick : [Karayell..
  • Klanım : TURKİYE
« Yanıtla #2 : 23 Ocak 2013, Çarşamba - 21:10 »
Aha benim konum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Biraz daha iksirim olsun, duvar yıkıcıdan sonra onu da geliştiricem Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

-----> Screw You Guys I'm Goin Hooome ----->

Çevrimdışı hikmetim

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
  • COC Nick : hikmetim
  • Klanım : ottomans
« Yanıtla #3 : 19 Eylül 2013, Perşembe - 00:11 »
4.seviye çıktı güncelleyebilirmisiniz ben bulamadım da.tşk.

Çevrimdışı FurkanCeylan

• Üst Düzey Yönetici
  • Yardımcı Lider
  • *
  • Durumum:
  • 1124 Mesajı Toplam
    3673 Kere Beğenildi
    • Twitter;
« Yanıtla #4 : 24 Eylül 2013, Salı - 18:55 »
Güncellemeye uygun olarak editlenmiştir.

Çevrimdışı asdasdas06

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : ka2n
  • Klanım : stargate
« Yanıtla #5 : 12 Ocak 2014, Pazar - 18:06 »
Değerler yanlış.

Çevrimdışı FurkanCeylan

• Üst Düzey Yönetici
  • Yardımcı Lider
  • *
  • Durumum:
  • 1124 Mesajı Toplam
    3673 Kere Beğenildi
    • Twitter;
« Yanıtla #6 : 13 Ocak 2014, Pazartesi - 10:19 »
Değerler yanlış.

Editlendi, teşekkürler.

Çevrimdışı cam4

• 8.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 6 Mesajı Toplam
    7 Kere Beğenildi
  • COC Nick : gelavera_deresi
  • Klanım : cam4
« Yanıtla #7 : 28 Ocak 2014, Salı - 13:42 »
bence bu birimi geri kalan tüm yapı ve savaşçıların yükseltmelerini tamamlamadan yükseltmek mantıksız.
zaten ordularda ağırlık oluşturmuyor. destek için 2-3 tane koyuluyor.
birinci seviye yükseltmesi, iyileştirme gücünü 35 den 42 çıkarıyor, sadece 7 birim artış için 750 bin iksir feda etmek fayda maliyet açısından mantıksız. 750 bin iksire 150 tane fazladan şifacı üretirsiniz ki, bir şifacı 35 birim iyileştirme yaptığına göre çok daha  fazla katkı sağlar. hatta seviye 3 yapılmış şifacıdan bile fazla katkı sağlar ekstradan koyacağınız bir şifacı. üstelik savaş esnasında farklı farklı yerlere dağılmış birliklerinizin yanına da yollayabilirsiniz. seviye yükseltmeye göre, savaşa sokulan şifacı sayısını arttırmanın bir artı tarafı da budur....

Çevrimdışı TReeArms

• Forum Polisi
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 83
  • Durumum:
  • Mekanın Cennet Olsun Dayı.
  • 578 Mesajı Toplam
    772 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TReeArms41
  • Klanım : 1923TURK
« Yanıtla #8 : 28 Ocak 2014, Salı - 20:58 »
bence bu birimi geri kalan tüm yapı ve savaşçıların yükseltmelerini tamamlamadan yükseltmek mantıksız.
birinci seviye yükseltmesi, iyileştirme gücünü 35 den 42 çıkarıyor, sadece 7 birim artış için 750 bin iksir feda etmek fayda maliyet açısından mantıksız. 750 bin iksire 150 tane fazladan şifacı üretirsiniz ki, bir şifacı 35 birim iyileştirme yaptığına göre çok daha  fazla katkı sağlar. hatta seviye 3 yapılmış şifacıdan bile fazla katkı sağlar ekstradan koyacağınız bir şifacı. üstelik savaş esnasında farklı farklı yerlere dağılmış birliklerinizin yanına da yollayabilirsiniz. seviye yükseltmeye göre, savaşa sokulan şifacı sayısını arttırmanın bir artı tarafı da budur....

Tek sorun bir şifacı 14 birim yer kapladığı için ne kadar az olursa o kadar iyi o yüzden kullananlar seviye arttırırsa faydasını görür diye düşünüyorum, şahsen ben kullanmıyorum, onun yerine iyileştirme büyüsü tercih ediyorum

Çevrimdışı Furkangok

• 9.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Furkangok
  • Klanım : 4justice
« Yanıtla #9 : 29 Ocak 2014, Çarşamba - 00:55 »

Tek sorun bir şifacı 14 birim yer kapladığı için ne kadar az olursa o kadar iyi o yüzden kullananlar seviye arttırırsa faydasını görür diye düşünüyorum, şahsen ben kullanmıyorum, onun yerine iyileştirme büyüsü tercih ediyorum

İyileştirme büyüsünü bende yarın acıyorum..Nasıl kullanılıyor bilgi verirmisiniz biraz yani ortaya atınca nasıl çember içinde tutabiliriz nasıl yararlı bir şekilde kullanabiliriz bu iksiri anlatabilirmisiniz ne zaman atmalıyız

Çevrimdışı TReeArms

• Forum Polisi
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 83
  • Durumum:
  • Mekanın Cennet Olsun Dayı.
  • 578 Mesajı Toplam
    772 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TReeArms41
  • Klanım : 1923TURK
« Yanıtla #10 : 29 Ocak 2014, Çarşamba - 01:05 »
Diyelimki 10 adet dev savunmalara saldırıyor, bir sonraki hedefini ve daha sonra izleyeceği rotayı tahmin edebilirsin, iyileştirme büyüsünü askerlerin canları azaldığında işte tamda bu gideceğini tahmin ettiğin yere atmalısın aksi taktirde büyü boşa gider, büyünün etki alanı içinde olan askerler halkanın içinde olduğu sürece iyileşmeye devam ederler

Çevrimdışı Furkangok

• 9.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    8 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Furkangok
  • Klanım : 4justice
« Yanıtla #11 : 29 Ocak 2014, Çarşamba - 01:07 »
Diyelimki 10 adet dev savunmalara saldırıyor, bir sonraki hedefini ve daha sonra izleyeceği rotayı tahmin edebilirsin, iyileştirme büyüsünü askerlerin canları azaldığında işte tamda bu gideceğini tahmin ettiğin yere atmalısın aksi taktirde büyü boşa gider, büyünün etki alanı içinde olan askerler halkanın içinde olduğu sürece iyileşmeye devam ederler

Tamamdır.Tesekkur ederim

Çevrimdışı parinarda

• 17.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
« Yanıtla #12 : 28 Şubat 2014, Cuma - 19:19 »
Hava savunmasına karşı çok güçsüz :/ Devlerle temizlemek gerekiyor hava savunmasını önce

Çevrimdışı asddsaasd

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
« Yanıtla #13 : 13 Mayıs 2014, Salı - 19:59 »
Arkadaşlar benim bir sorum var bu şifacı iyileştirme 35 diyor ama 25 de diyor doğrusu hangisi kaç basıyor bir iyileştirmede yani ?