Gönderen Konu: Okçu  (Okunma sayısı 8043 defa)

Çevrimdışı YasarBEY

• 11.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • 4 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
Ynt: Okçu
« Yanıtla #15 : 23 Aralık 2012, Pazar - 02:20 »
Biraz önce 20. seviyeye ulaştim. Laboratuvarda barbar 2 - okcu 2 - goblin 2 seviyelerinde laboratuvar seviyesini 3 yapar yapmaz okcuyu geliştirmeyi düşünüyorum, dev gelistirmesi hem pahali hemde cok uzun sürüyor   Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

IMrStnqDspI

Çevrimdışı MrYetisen

• 93.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 33
  • Durumum:
  • The Hero of Weak people
  • 197 Mesajı Toplam
    474 Kere Beğenildi
    • MrYetisen on Twitter
  • COC Nick : Envercanytsn
  • Klanım : WOLF/BOZKURT
« Yanıtla #16 : 23 Aralık 2012, Pazar - 11:23 »
Eger devi kullaniyorsan gelistir.. Ben devi kullanmiyorum ama yaklasik 1 ay once orta capli bir klandan benim kaleme 5. Seviye 2 dev yolladilar.. Rakibimin 3. Seviye duvarlarini yanlarindaki bir kac okcuyla aninda kestigini gordum.. Dev yukselince super oluyor.

Çevrimdışı YasarBEY

• 11.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 4 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
« Yanıtla #17 : 23 Aralık 2012, Pazar - 14:54 »
Bakalim görücez laboratuvardan devi gelistirince fiyat her seferinde 2 kati iksir oluyor diye biliyorum ama ?

IMrStnqDspI

Çevrimdışı anlylc

• 16.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 4 Mesajı Toplam
    4 Kere Beğenildi
  • COC Nick : anil
« Yanıtla #18 : 03 Ağustos 2014, Pazar - 22:03 »
OKÇU NUN ACIKCASI DEVDEN COK DAHA ONEMLI OLDGUNU VE DAHA ONCE GELISTIRILMESI GEREKILDIGINI DUSUNUYOM. OZELLIKLE DE OKCU SEVIYE 5 TEN SORA FELAKET OLUYOR VE SUANA KADAR OKCUSUZ BIR SAVAS YAPTIGIMI HATIRLAMIYORUM. MESELA KLAN SAVASI OLUR VE KLAN KALESINI BOSALTMAK ICIN YA OKCU YA SIHIRBAZ BASARIZÇ MUTLAKA OKCUDA BASARIZ  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap CIDDEN OYUNDAKI EN ONEMLI KARAKTER BENCE Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap AYRICA DEVIN BELLI BIR SURE IDARE EDEN KARAKTER OLDUNUDA SOLEYEBILIRIM