Gönderen Konu: Macbook , Mac Clash of Clans oynama  (Okunma sayısı 2757 defa)

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 58
  • Durumum:
  • "so long and thanks for all the fish"
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Anıl
Macbook , Mac Clash of Clans oynama
« : 05 Kasım 2015, Perşembe - 18:27 »
Merhaba arkadaşlar
Daha önce GenyMotion gibi uygulamaların Mac Os X işletim sistemine kurulup Clash of Clans oynandığını görmüşsünüzdür , fakat bir türlü yüklemeyi becerememiş ve basit bir oyunu oynamak için bile türlü türlü uygulamalar yüklenmesi gerektiğin görüp pes etmiştim , bu hafta gördüğüm üzere Windows işletim sisteminde bulunan Bluestacks de Mac cihazlara çıkmış bulunmaktadır. Kullanımı çok rahat olup programı kurup Clash of Clans ı açmanız bile en fazla 5 dk bulucaktır.
Unutmamanız gereken şey ise , bir Android sistemi olduğu için Google Play hesabına kayıtlı olan Clash of Clans hesaplarını açmaktadır , oynadığınız cihaz Android ise sorun olmadan hemen oynayabilirsiniz , fakat oynadığınız cihaz iPad iPod veya iPhone ise hesabı Androide geçirmeniz gerekmektedir.İleriye dönük olarak hesabı satmak isteyenlere uyarıda bulunalım , Google Play ve Game Center da oynayabilirsiniz hesabı bir sorun olmaz fakat hesap satımlarında karşı taraf Android ise gmail hesabınızı da vermek zorunda kalırsınız. Benim için sorun değil satmam veya satarsam Gmail i veririm derseniz Bluestacks i rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Aşağıdaki adresden uygulamayı indirip sorunsuz şekilde kurabilirsiniz .
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Oyun içinden fotoğraf:
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

« Son Düzenleme: 05 Kasım 2015, Perşembe - 18:29 Gönderen: Anıl »

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Anıl 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: (05 Kasım 2015, Perşembe - 21:01)

aDemm078

• Ziyaretçi
Ynt: Macbook , Mac Clash of Clans oynama
« Yanıtla #1 : 05 Kasım 2015, Perşembe - 21:01 »
zamanında çok aramıştım valla çok saol sende paylaşmasan herhalde hiç pcde oynamayacaktım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Anıl

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 58
  • Durumum:
  • "so long and thanks for all the fish"
  • 529 Mesajı Toplam
    757 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Anıl
Ynt: Macbook , Mac Clash of Clans oynama
« Yanıtla #2 : 05 Kasım 2015, Perşembe - 22:57 »
Rica ederim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.