Gönderen Konu: YARDIM!!!OYUNUMUN HANGİ G-MAİL HESABINA BAĞLI OLDUĞUNU UNUTTUM!!!  (Okunma sayısı 1731 defa)

Çevrimdışı megateht

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : aChiLLeSs
  • Klanım : klansizlar
MERHABALAR
OYUNUMUN KAYITLI OLDUĞU MAİL ADRESİMİ UNUTTUM VE TELEFONUMUN ANAKARTI YANDI YENI TELEFON ALMAK ZORUNDA KALDIM BAŞKA BİR ARKADAŞIMIN TELEFONUNDAN GİRİP AYNI KLANDA OLDUĞUMUZDAN KENDİ KÖYÜMÜ GÖREBİLİYORUM ANCAK HANGİ MAİL HESABINA BAĞLI OLDUĞUNU BİLMEDİĞİM İÇİN YENİ TELEFONUMA AKTARAMIYORUM.SUPERCELL ' E MAİL ATMAM GEREKTİĞİ SOYLENDI ANCAK SOYLE BIR SORUN VAR SON ZAMANLARDA BENIM OYUNDAKI GOOGLEPLAY ILE BAGLAN BUTONUNA BASMAMA RAGMEN BAGLANMIYORDU SADECE FACEBOOK UZERINDEN BAGLI OLARAK GORUNUYORDU.FACEBOOK ADRESIME BAGLIYDI BU OYUNU GERI ALMA ŞANSIM YOKMU 116 LEVELDE 12. SEVIYE KOY BINASINA SAHIPTIM.LUTFEN YARDIMCI OLUN

megateht 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: hikmet61 (12 Aralık 2015, Cumartesi - 22:15)

Çevrimdışı Cılgın Daizy

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Daizy 'CG'
  • Klanım : EXTREME CLAN
Ynt: YARDIM!!!OYUNUMUN HANGİ G-MAİL HESABINA BAĞLI OLDUĞUNU UNUTTUM!!!
« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2016, Pazar - 23:18 »
Yani mailini biliyomusun yada hangisi oldugu nu mu bilmiyosun hangisi oldugunu bilmiyodan hepsini dene

Çevrimdışı wise09

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : zEUs
  • Klanım : zEus
Ynt: YARDIM!!!OYUNUMUN HANGİ G-MAİL HESABINA BAĞLI OLDUĞUNU UNUTTUM!!!
« Yanıtla #2 : 24 Mayıs 2016, Salı - 00:26 »
Ustalarim ben telefona format attim mail adresini unuttum 5 tane koyum var hepsi de klanimda sonuncuyu bir turlu hatirlayamadim kurtarma adresi telefonda eklemedim supercell de cevap vermedi sifresini zaten biliyorum ne yapabilirim mail adrsini ogrenebilmek icin tesekkurler