Gönderen Konu: Ne yaptıysam olmadı yardım lütfen.. Google hesabınız başka bir oyun ile çakışıyo  (Okunma sayısı 12179 defa)

Çevrimdışı iceozan

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Mrb Köyümün google baglı oldugu hesabı unuttum 2 3 tane gmail denedim ancak geri alamadım köyü.
Su anda normal köyümle oynamaya devam ediyorum ancak yeni bir telefonda veya yeni bir güncellemede açılacagını sanmıyorum. Geri alma sansım nedir?
Koy 90 sv.
Yardımlarınızı beklıyorum.
Simdiden Tesekkürler.

Çevrimdışı sametDOGAN

• 25. Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 15 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
ben öğrendim şimdi ilk google+ hesabınla giriş yaptın ondan sonra onun şifresini unuttun.Başka google+ hesaplarlada giriş yaptın.ben hepsinden bağlantıyı kestim.Sadece ilk epostamla simdiki e postam kaldı.İlk e postamı bulamadıgım icin koyum silinmek zorunda kaldı.Suanda yeniden basladım ve aynı seviyeye ulastım.Yani anlayacagınız ilk gmail hesabınız ve sifresi lazım

Bir Çeçen Atasözü Derki ; Sakın bir denizciye bulaşma .. Onun gördüğü fırtınalar senin sinek vızıltından daha güçlüdür. Denizciler cesurdur , gözleri karadır ve birazda delidir ..
DENİZCİ

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Mrb Köyümün google baglı oldugu hesabı unuttum 2 3 tane gmail denedim ancak geri alamadım köyü.
Su anda normal köyümle oynamaya devam ediyorum ancak yeni bir telefonda veya yeni bir güncellemede açılacagını sanmıyorum. Geri alma sansım nedir?
Koy 90 sv.
Yardımlarınızı beklıyorum.
Simdiden Tesekkürler.

kardeşim oyunda yardım bölümünden yetkililere mail atıp derdini anlat belki yardımcı olurlar. vesselam

ŞEHZADEBEYİ 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: ahmet96 (04 Ağustos 2014, Pazartesi - 16:07)

Çevrimdışı mchtkks

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : DeadMachine
  • Klanım : FSM 1453
oyunu silip yeniden indirince yeniden mi başlıyosun

Çevrimdışı koltrepa89

• 45.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 35 Mesajı Toplam
    41 Kere Beğenildi
  • COC Nick : omer faruk
  • Klanım : -
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
oyunu silip yeniden indirince yeniden mi başlıyosun
Herhangi bir google hesabı ile giriş yapmassanız yeni hesap ile devam edersiniz

Artık bitti özge ve dilara . Büyük oynuyorum hedefim Rihanna Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Nick: RUZGARS
Klan:
TH:9

Çevrimdışı sametDOGAN

• 25. Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 15 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap okuyun

Bir Çeçen Atasözü Derki ; Sakın bir denizciye bulaşma .. Onun gördüğü fırtınalar senin sinek vızıltından daha güçlüdür. Denizciler cesurdur , gözleri karadır ve birazda delidir ..
DENİZCİ

Çevrimdışı ByQavi

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : kral hasan
Bende aynı sorunu yaşıyorum.Google hesabı çakışıyor şuan 44 lvl im.Başka google hesabı açıyorum bağlan diyorum aynı hatayı veriyor oyunu silip baştan yuklesem o 44 lvl çarım gider. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ByQavi 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: ilkaytnca (01 Eylül 2014, Pazartesi - 22:29)

Çevrimdışı ilkaytnca

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : impara
  • Klanım : slvarattack
Of ya ayni sorun bendede var 2degisik hesaba gecerken diyo

Çevrimdışı melankoliq.Y

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : lili back
  • Klanım : esteba
Kayıp köyden anlayan arkadaşların yardımına ihtiyacım var. 93 levleri koyunum gitti . Oyun sunucuları stan aldığın taşın faturasını istiyor benden bana ait olduğunu
 Anlamak için ama ne o g mail bende şimdi nede fatura . Köy boşta duruyor . Yardım edin kaç ay oldu Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı sametDOGAN

• 25. Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 15 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
google+ baglantı hatası versede farketmiyor herhangi bir gmail ile bağlanırsanız tekrar köyünüz yükleniyor aynı hata benim başıma geldi yeniden köy açtım eski gmail ime mail gelmişti bagladım sansımı deniyeyim dedim oyuna bi girdim eski koyum yuklendi daha ayrıntılı bilgi almak isteyen mesaj atsın

DENİZCİ