Gönderen Konu: KÖYÜNÜZÜ GERİ YÜKLEME, FORMAT ATANLAR, YENİ TELEFON VEYA TABLET ALANLAR..  (Okunma sayısı 64268 defa)

Çevrimdışı rambey

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
Selamlar
Dediklerini yapıyorum ama en son seviye 10 koy binası yüklendiği olan sayfa bende gelmiyor.suan yeni kurulan oyun devam ediyor gmail bağlı değil oyun oynanıyor.senkr yerine baktım mail aynı bnm mail başka ne yapabilirim

Çevrimdışı Respect06

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Respect
  • Klanım : ANKARAGUCU1910
Arkadaşlar merhaba, benımde sorunum 15 gun oncesıne kadar samsung s4 kullanıyordum o telefonu kullanırken oyunu bılgısayardada oynamaya basladım teleefonu sattım sımdı samsung s5 aldım bılgısayardakı oyunumu bu telefona atmak ıstedım fakat tasıma ıcın kullanılan kod hatalı dıo kabul etmıyor dogru oldugu halde.. Ve bu telefona aynı gmaıl hesabımla gırıs yaptıgım halde eskı koyumu gerı wermedı 44 sevıyeye geldım lutfen yardım edermısınız kafayı yedırttı bana resmen bılgısayrdan o oyunuma gırebılıorm fakat telden yenı koye gırıo ve ıkısıde aynı gmaıl hesabında nasıl oluyor anlamadım acıl cvp lutfen..

Çevrimdışı By_FresH

• 6.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : poseidon
  • Klanım : Mekan-ı Keyf
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Arkadaşlar merhaba, benımde sorunum 15 gun oncesıne kadar samsung s4 kullanıyordum o telefonu kullanırken oyunu bılgısayardada oynamaya basladım teleefonu sattım sımdı samsung s5 aldım bılgısayardakı oyunumu bu telefona atmak ıstedım fakat tasıma ıcın kullanılan kod hatalı dıo kabul etmıyor dogru oldugu halde.. Ve bu telefona aynı gmaıl hesabımla gırıs yaptıgım halde eskı koyumu gerı wermedı 44 sevıyeye geldım lutfen yardım edermısınız kafayı yedırttı bana resmen bılgısayrdan o oyunuma gırebılıorm fakat telden yenı koye gırıo ve ıkısıde aynı gmaıl hesabında nasıl oluyor anlamadım acıl cvp lutfen..

oyundan supercelle mail atarsan hallediyorlar ayrıca pc de açtığın gmaille tlfda açtığın g mail aynıysa forumda konusu var ordan adımları izlemelisin bu şekilde çözülecektir

başarı zaman alır!!!

By_FresH 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Respect06 (02 Temmuz 2014, Çarşamba - 21:51)

Çevrimdışı arcseda

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : arcseda
  • Klanım : *ALTAY*
selam beyler,paylaşımlarınız için çok tşkler öncelikle,iphoneki "bir cihaza bağla" tusuna basınca"zaten baglı"yazıyorsa baska bir cıhaza artık aktarılamıyormu demektir bu yani...

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • Mekanın Cennet Olsun Kurmay.
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
selam beyler,paylaşımlarınız için çok tşkler öncelikle,iphoneki "bir cihaza bağla" tusuna basınca"zaten baglı"yazıyorsa baska bir cıhaza artık aktarılamıyormu demektir bu yani...

evet daha önce kod alınmış demek.. o mail adresini kullanabilirsin, biliyorsan eğer..

Çevrimdışı Respect06

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Respect
  • Klanım : ANKARAGUCU1910
hocam cevabın ıcın tsk ederım fakat oyundan supercelle nasıl msj atcam 60 tl de para yatırmıstım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı arcseda

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : arcseda
  • Klanım : *ALTAY*
tşkler cevap için,önceden iphoneden iphone cıhaz bağlanması yapılmış ,şimdide androide aktarılmak 
isteniyor,sanırım bu mümkün olmuycak artık

Çevrimdışı By_FresH

• 6.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : poseidon
  • Klanım : Mekan-ı Keyf
hocam cevabın ıcın tsk ederım fakat oyundan supercelle nasıl msj atcam 60 tl de para yatırmıstım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ayarlarda yardım ve destek ikonu var oradan ticket atıcaksın ama ingilizce olması şart bilgin olsun

başarı zaman alır!!!

Çevrimdışı hlk52

• 7.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TRHaluk
  • Klanım : Ordu Türkiye
Tabletime Aktardım tşk

Çevrimdışı d4rkness

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : AŞKIN
Arkadaşlar merhaba..herkes gibi bende telefonuma format attım oyun gitti..google + a kayıtlı idi..oyun normal ilk açılışı gibi açıldı söylediklerini yaptım ardından ayarlardan google + bağlanmasını istedim bağlandı fakat eski köyümü (35. lvl deki) yüklemedi..öyle devam etti..bende oyunu tekrar silip yükledim google + a bağlayınca bu sefer 2.lvl köyü yüklüyor..önce google bağlı değilmiş demeyin her açtığımda google + ın hoşgeldin yazısı çıkıyordu..bunu nasıl düzeltebilirim..?

Çevrimdışı mertsado123

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Mert
  • Klanım : TUBİK
Benim telefonum bozuldu Iphone başka bir ıphonede bu dediğiniz olurmu yoksa sadece google +mı?

Çevrimdışı mertsado123

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Mert
  • Klanım : TUBİK
Bu işlem sadece google + mı Androiddede oluyormu kimse yardımcı olmayacakmı

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
Bu işlem sadece google + mı Androiddede oluyormu kimse yardımcı olmayacakmı

hangi işletim sistemin de oynarsanız oynayın, kayıtlı mailinizi girdiğiniz zaman köyünüz açılır..

Çevrimdışı Abdullah akdeniz

• 8.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
    • clash of clans
  • COC Nick : Akdeniz52
  • Klanım : Band of Brother
Ben game centar hesabından oynuyorum oyunum sil dediğimde sil basıyorum ondan sonra game centar danda silindiniz diyo eğer oyunum silinirse ve game centar hesabımdanda silinirse geri yükleme şansım varmı

Bana +rep verirseniz sevinirim

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
Ben game centar hesabından oynuyorum oyunum sil dediğimde sil basıyorum ondan sonra game centar danda silindiniz diyo eğer oyunum silinirse ve game centar hesabımdanda silinirse geri yükleme şansım varmı

Gamecenterdan silinmez oradaki rekorlar kayıtlar vs.. silinir. Oyun serverda yani Supercell de kayıtlı her hangi bir cihazdan mevcut GC nizi girdiğiniz an köyünüz açılır.