Gönderen Konu: KÖYÜNÜZÜ GERİ YÜKLEME, FORMAT ATANLAR, YENİ TELEFON VEYA TABLET ALANLAR..  (Okunma sayısı 64181 defa)

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Mekanın Cennet Olsun Kurmay.
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Merhaba ben sorunumu anlatamadın sanırım diyorumki telefona yada yedek hdd ye aktardıgımızda oyunu ordaki klasörün ismi nedir ben android telefon eski bilgilerini geri getiren bir program buldum ve orda bir takım şeyler çıkdı ona göre bulmak istiyorum clans of clansa yardıma yazdım ilgilendikleri yo k o açıdan sordum bilginiz varsa eyer

Coc bilgilerini datalarını kimsenin cihazına yüklemez, online olarak yani anlık server eşitlemesi ile çalışır. Bulacağınız dosyalar grafik ses vs dosyalarıdır yani bulmanın bi anlamı yok yeniden indirin,. Herkesin köy gelişim bilgileri supercell serverlarında

Çevrimdışı dadasugur

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : dadasugur
  • Klanım : fırtınabirligi
Merhaba şimdi öncelikle ilgilenen tüm arkadaşlara tşk benim yeni bir sorum olacak Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ben recuva diye bir program buldum ve bu programla clans of clans ın son oynadıgım dosyasını buldum bunu ben oyuna nasıl yüklerim dosya ismi ise
smdl2tmp1   ama telefonda ise com.supercell.clashofclans-1 diye yazıyor ne yapmam lazım bir yardımcı olursanız sevinirim

Çevrimdışı enginbaba57

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : enginbaba
Kardes ben eski gmail sifre unuttugum icin yeni gmail kurdm oyun sifirlandi eaki kasabami nasil geri getirebilirim

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • Klanım : 1923TÜRK (#2YY2PYP)
Merhaba ben sorunumu anlatamadın sanırım diyorumki telefona yada yedek hdd ye aktardıgımızda oyunu ordaki klasörün ismi nedir ben android telefon eski bilgilerini geri getiren bir program buldum ve orda bir takım şeyler çıkdı ona göre bulmak istiyorum clans of clansa yardıma yazdım ilgilendikleri yo k o açıdan sordum bilginiz varsa eyer

bu şekilde eski hesabınızı geri getiremezsiniz. çünkü hesap işlemleri 2 çeşit işler biri ios için game center diğeri android için google+ hesabı . oyunununuzu tekrar geri yüklemek için bu 2 bilgi yoksa zaman kaybetmeden yeni köyünüzü geliştiriniz.

Çevrimdışı osmanpasa

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
sa iyi oyunlar .ben tablete format attım gmailimi girdim fakat o olup olmadığından emin değilim clashı yukledığımde verilen talimatları uygulayıp google + hesabı ile giriş yaptım fakat koyum geri gelmedi . lutfen acil yardım

Çevrimdışı kaan123

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Hero
  • Klanım : jsjsns
+googldan eski köye girerken googla basıldığında gmail sifresi istiyormu ?

Çevrimdışı kelebek123

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : emre
  • Klanım : İTTİFAK
Arkadaşlar köyümün ekli olduğu gmail hesabını nasıl değiştirebilirim. Yani yeni bir hesaba köyü alabilirim.?

Çevrimdışı dadasugur

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : dadasugur
  • Klanım : fırtınabirligi
yeni bir tane gmail hesabı açıcaksın o açtıgın hesaba şuan ki oyunu kaydediceksin

Çevrimdışı BayHunter

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : BayHunter
Saol kardeş.Yararlı bir konu.İşe yaradı.

Çevrimdışı Zordurumda

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Admin veya bilen arkadaş lütfen okuyup geçmeyin yardıma ihtiyacım var.

Tabletten oynuyordum bu oyunu android tabletim bozuldu yani şarj olmuyor diğer türlü problemi yok servise gönderdim, oyundan uzak kalmayayım diye pc ye kurulumu indirdim dediğiniz yollarla yeni oyuna başladım, hızlı hızlı ilerledim köy ismini ''deneme'' yaptım senkronize etmeye çalıştım bağlandığında gmaile 3 seviye köy geliyor, 75 lik köyüm gelmiyor gmail hesabı doğru ama yok gelmiyor köy geri nasıl yapacağım yardım lütfen Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
Admin veya bilen arkadaş lütfen okuyup geçmeyin yardıma ihtiyacım var.

Tabletten oynuyordum bu oyunu android tabletim bozuldu yani şarj olmuyor diğer türlü problemi yok servise gönderdim, oyundan uzak kalmayayım diye pc ye kurulumu indirdim dediğiniz yollarla yeni oyuna başladım, hızlı hızlı ilerledim köy ismini ''deneme'' yaptım senkronize etmeye çalıştım bağlandığında gmaile 3 seviye köy geliyor, 75 lik köyüm gelmiyor gmail hesabı doğru ama yok gelmiyor köy geri nasıl yapacağım yardım lütfen Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

tablet apple mi? android mi?

Çevrimdışı Zordurumda

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Android bro

Tablet servisten geldikten sonra format atmayın diye belirttim özellikle, sağ salim ulaşırsa oyuna tıklayım mı direk gelirmi eski köyüm ? Yoksa gmail hesabından falan çıkış yaparak mı gireyim bilemedim. Gmaille alakalı bir durum mu bu yoksa oyunun yüklü olduğu cihazlamı alakalı, çok çıkmazdayım yaw. Gmailimle arkadaşlarım kendi tabletlerinden giriş yaptılar 3 seviye köy çıkıyor anlamadım gitti ya, 75lik köyüm klanda öylece duruyor baktık nasıl ulaşcam ya. Muhakkak vardır bunun yolu.
« Son Düzenleme: 27 Mart 2014, Perşembe - 12:03 Gönderen: Zordurumda »

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
Android bro

Tablet servisten geldikten sonra format atmayın diye belirttim özellikle, sağ salim ulaşırsa oyuna tıklayım mı direk gelirmi eski köyüm ? Yoksa gmail hesabından falan çıkış yaparak mı gireyim bilemedim. Gmaille alakalı bir durum mu bu yoksa oyunun yüklü olduğu cihazlamı alakalı, çok çıkmazdayım yaw. Gmailimle arkadaşlarım kendi tabletlerinden giriş yaptılar 3 seviye köy çıkıyor anlamadım gitti ya, 75lik köyüm klanda öylece duruyor baktık nasıl ulaşcam ya. Muhakkak vardır bunun yolu.

Ya oyununu başka bir gmail e kayıt ettim ya da hiç kayıt etmedin.. Facebook girişi ile yaptıysam sadece kayıt altına almış olmuyor oyun.

Çevrimdışı Zordurumda

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
Peki tablet geldiğinde ne yapayım önerin ne, facebook kullanmıyorum o yüzden o ihtimal yok. Gmailden çıkış yapıp mı oyuna tıklayayım yoksa direk gelir gelmez tıklayıp açayım mı ?

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
tableti kurunca gmail adresini gir biraz bekle senkronizasyon yapıyor. odan sonra oyunu aç, oyunun anlatımını bitir ayarlar çıkınca google girişine bas köyün gelir..