Gönderen Konu: KÖYÜNÜZÜ GERİ YÜKLEME, FORMAT ATANLAR, YENİ TELEFON VEYA TABLET ALANLAR..  (Okunma sayısı 64243 defa)

Çevrimdışı kayran

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Kayran
  • Klanım : legenttürk
Android telefona oyunu indirdim kurdum ancak oyun içine girmiyor.Ekranda oyun yükleniyor yazıyor fakat kesinlikle oyuna girmiyor.

Çevrimdışı kayran

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Merhabalar.Belki defalarca sorulmuştur ama affınıza sığınarak tekrar sorucam biraz bilgisizim bu konularda.İOS tabanlı bir telefondan android e geçtim.Yaptığım tek şey play store dan oyunu android telefona indirmek oldu.Ancak oyun en baştan başladı korkup sildim ios telimden tekrar açmak istedim ama ne iphonda nede ipad de oyun açılmadı.Andoride tekrar oyunu indirdim bu sefer orada da açılmadı.Şu an oyuna giriş yapamıyorum 100 lvl köyüm vardı.Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?Yükleme sayfası geliyor ama oyun açılmıyor.Saygılar hayırlı günler.(Klandaki arkadaşlar köyümün halen durduğunu söylüyorlar)

Yeni telefonunuza yani android cihazınızda oyunu google play storedan indirip kurun.Telefondaki gmail hesabınızın oynadığınız gmail hesabı olduğundan emin olun.Şimdi oyuna girin ve sağ üstten google hesabınızı bağlamak için çıkan butona basın.5-10 saniye sonra size eski köyünüzün yüklemek isteyip istemeyeceğinizi soracak.Sizde evet diyin.Oyun yeniden başlayacak ve kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.
Köyü kaybetme gibi bir durum ile karşı karşıya kalmış olabilir miyim?

Çevrimdışı VİCTORY

• **1923TÜRK5**
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 18
  • Durumum:
  • **VİCTORY**
  • 446 Mesajı Toplam
    580 Kere Beğenildi
  • COC Nick : VİCTORY
  • Klanım : 1923TÜRK AİLESİ
Yükleniyor kısmında kalma sadece sana özel birşey deǧil.Arada banada oluyor wifiyi ve oyunu kapatıp biraz bekliyorum sonra normale dönüyor.Kaldırıp tekrar kur istersen.Ayrıca köyün gmaile baǧlı ise silinme ihtimali yok.

”Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.”

Çevrimdışı kayran

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
Yükleniyor kısmında kalma sadece sana özel birşey deǧil.Arada banada oluyor wifiyi ve oyunu kapatıp biraz bekliyorum sonra normale dönüyor.Kaldırıp tekrar kur istersen.Ayrıca köyün gmaile baǧlı ise silinme ihtimali yok.
Evet ancak internet bağlantımda bir sıkıntı yok diğer her şey çok iyi çalışıyor.Fakat clas of clans ne andoidde nede ios da açılmıyor artık.mesela iphone da ipadde nede lg telefonda açılmıyor.İlk başta androidde açılmıştı ben başlangıç lvl olduğunu görünce silmiştim tek rar yüklediğimde ise artık hiç birinde açılmaz oldu.

Çevrimdışı kayran

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
VİCTORY senin yorumundan sonra wifi ayarlarına baktım güvenlik seviyesi çok üst düzeydeymiş Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap dolayısı ile oyun açılmıyormuş.Ardından ios da oyuna girip kodu mu aldım androide yükledim işlem tamam.Sonuç olarak direk yardımcı olamasanda vizyon açmış oldun ve sayende olayı çözdüm.ilgine desteğine teşekkür eder sağlık ve mutluluklar dilerim.

Çevrimdışı VİCTORY

• **1923TÜRK5**
  • CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • **VİCTORY**
  • 446 Mesajı Toplam
    580 Kere Beğenildi
O ayar zamanında benimde başımı çok ağrıtmıştı ama aklıma bile gelmedi.Neyse sorun çözüldüyse sevindim.Haydi iyi eǧlenceler.

Çevrimdışı furkannn

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Furkann
  • Klanım : The Dost
Merhaba ben telefonuma format attım köyümü nasıl geri getirebilirim google hesabina baglamistim lutfen yardim edin

Çevrimdışı VİCTORY

• **1923TÜRK5**
  • CLASHER!
  • *
  • Durumum:
  • **VİCTORY**
  • 446 Mesajı Toplam
    580 Kere Beğenildi
Telefonunuzdan google+ hesabınız ile oturum açıp oyuna girin.Sol üstten oyunu tekrardan hesabınıza bağlaya bilirsiniz.
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2014, Perşembe - 23:56 Gönderen: VİCTORY »

Çevrimdışı qweq

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
Ynt: KÖYÜNÜZÜ GERİ YÜKLEME, FORMAT ATANLAR, YENİ TELEFON VEYA TABLET ALANLAR..
« Yanıtla #143 : 03 Aralık 2014, Çarşamba - 17:48 »
Benim telefonum ıphone.  Bende android cihaza aktarıcam hesap zaten bağıntılı dıyor.

Çevrimdışı Bymatador

• 42.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 16 Mesajı Toplam
    20 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Matador
Kardeş bende iphone cihazı var yeni aktarmaya çalışıyorum aktarmıyor

Çevrimdışı onlyyou01

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : cenk
  • Klanım : son savaşçılar
arkadaslar merhaba ben avea kullanıyordum fakat hattımı deıstım turcell e gectım yenı hat aldım yesıl tas alıcam ama turkcell hattım odeme yontemlerınde gorunmuyor yardımcı olabılırsenız sevınırım...

Çevrimdışı ERDEM522

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : erdemkara
selam merhabalar benim köyümü başkasına satmaya kalktım kalpazanlık yapıp parayı vermedi, köyü başka bir gmail hsabına aktarmak mümkün mü acil cevap verin lütfen  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • Klanım : 1923TÜRK (#2YY2PYP)
supercelle mesaj atarak aktarım için başvurabilirsin oyun içi yardım ve destek bölümünden.

Çevrimdışı Mexer14

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Mexer14
  • Klanım : Alemin Reyisleri
Arkadaşlar belkide bir çoğumuzun başına gelmiştir bilemiyorum ama oyun açılıyor hiçbir sıkıntısı yok oyun açıldığında askerler felan gözüküyor ama binalar gözükmüyor bilen birisi varsa cevap verebilirmi