Gönderen Konu: köyüme erişemiyorum lütfen yardim edin  (Okunma sayısı 1673 defa)

Çevrimdışı activedead1

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Serdar
  • Klanım : ÇIKINTI
köyüme erişemiyorum lütfen yardim edin
« : 27 Mart 2014, Perşembe - 15:58 »
arkadasim telefonumu aldi benim google hesabimi kaldirip kendininkini girdi sonra oyuna giris yapti onun koyunde oynadi buraya kadar tamam. sonra ben telefonumu geri alip onun hesabini kaldirdim ve kendi hesabimi girdim.ama koyum geri gelecegine baska bir gmailde acmis oldugum ve ismmi nedeniyle kullanmadigim baska bir ko e giris yapti ama asil koyume yani sonradan acmis oldugum koyume giris yapamadim.google+ya bagladimmi baglamadimmi bilmiyorum hatirlamiyorum.oyuna asil koyumun olan gmail i kullanarak girdigimde kullanmadigim koy cikiyor nasil oluyorsa farki bi gmaildeki koyler birbirine karisiyor ? oyunu sildim bastan yukledim vs. bu sefer 0 dan koy kurdurttu bu da kullanmadigim koyumun gmailine kaydedildi O.o kafa karistirici oldu biraz sanirim ama anlam veremiyorum ve okadar emegimin bosa gitmesini istemiyorum koyum orda sonucta arkadasimin teeefonundan klan listesinden girdigimde koyumun goruntusu orada ama ben erisemiyorum.. lütfen bilgisi olan varsa yardim etsin CoC a gmail felan attim cevap gelirmi belli deil yapabilecegim bisey varsa nolur anlatin.simdiden tesekkurler.

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Rep Puanı : 360
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
    • http://www.clashofclanstr.com
  • Klanım : 1923TÜRK (#2YY2PYP)
Ynt: köyüme erişemiyorum lütfen yardim edin
« Yanıtla #1 : 27 Mart 2014, Perşembe - 17:15 »
oyun içi yardım ve destek bölümününden sorun bildir'e tıklayın konu başlığı ve otomatik eklenen alt mesajı silmeden ingilizce olarak msj atın size geri dönüş yapıcaklar.Köyünüzdeki satın almalar ve ekran görüntüleri varsa yollayıp ispatlamanızı isteyebilirler.
sanırım oyununuz bir hesaba bağlı değildi.

Admin 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: SilahsızKuvvet (03 Nisan 2014, Perşembe - 19:33), activedead1 (27 Mart 2014, Perşembe - 22:51)

Çevrimdışı activedead1

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 27 Mart 2014, Perşembe - 22:54 »
ilgilendiğini için teşekkürler öncelikle. Ben dediğingibi yaotim fakat derdimi Türkçe yazmistim.iİngilizceye çevirip yeniden yolliyim.birde assagi yukari ne kadar bi surede cevap alirim ve düzelme ihtimali varmi ?

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
« Yanıtla #3 : 28 Mart 2014, Cuma - 11:05 »
2-3 gün içerisinde cevap gelir.Düzelme konusunda gerekli bilgiyi supercell size verecektir.

Admin 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: activedead1 (28 Mart 2014, Cuma - 22:08)

Çevrimdışı activedead1

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 28 Mart 2014, Cuma - 22:08 »
İngilizceye çevirip yeniden yolladim.inşallah olumlu cevap alirim çok teşekkürler.

activedead1 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Admin (29 Mart 2014, Cumartesi - 15:10)

Çevrimdışı activedead1

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 31 Mart 2014, Pazartesi - 22:52 »
Hala cevap gelmedi  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Admin

• Site Lideri
  • *
  • Durumum:
  • 989 Mesajı Toplam
    3240 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 01 Nisan 2014, Salı - 10:52 »
beklemekten başka çaren yok.