Gönderen Konu: Clash Of Clansa bağlı google + hesabını sildim .  (Okunma sayısı 2488 defa)

Çevrimdışı maituck

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : ömer
  • Klanım : TÜRKİYE SAĞLIK
Clash Of Clansa bağlı google + hesabını sildim .
« : 30 Temmuz 2014, Çarşamba - 15:54 »
Merhabalar. Ben Clash of clansa bağlı google hesabımı sildim. köyüm halen duruyor. ancak hesap silinmesine rağmen yeni bir hesapla google girişi yapmaya çalıştığım zaman hesaplar çakıştı diye hata veriyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim ...
 Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
Ynt: Clash Of Clansa bağlı google + hesabını sildim .
« Yanıtla #1 : 30 Temmuz 2014, Çarşamba - 16:32 »
Kardeşim bu konu forum içinde Yönetici arkadaşlardan Kurmay detaylı anlatmış, altta linki verecem gir incele orda sorun yaşanlarada yardımcı olmuş sanırım sorununu halledersin. Vesselam

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ŞEHZADEBEYİ 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: keskin (03 Ağustos 2014, Pazar - 14:56)

Çevrimdışı maituck

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : ömer
  • Klanım : TÜRKİYE SAĞLIK
« Yanıtla #2 : 30 Temmuz 2014, Çarşamba - 16:41 »
Ya kardeşi m cok tesekkr edrmde ben onceki hesabimi sildigim icin arkdasin dedigi islemleri yapamıyorum .suan telefonda clash of clansin kayitli oldugu hesap silindi anliyacagin cok saol yinede

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 30 Temmuz 2014, Çarşamba - 16:46 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Ya kardeşi m cok tesekkr edrmde ben onceki hesabimi sildigim icin arkdasin dedigi islemleri yapamıyorum .suan telefonda clash of clansin kayitli oldugu hesap silindi anliyacagin cok saol yinede
Kardeşim o iletinin 2. Veya 3. Sayfasında çakisma ile ilgili bilgi veriyordu baktin mi. Vesselam

Çevrimdışı sametDOGAN

• 25. Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 15 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 06 Ağustos 2014, Çarşamba - 10:47 »
bilgisayardan ilk baglandıgın gmaile gir orada ayarlar>baglı uygulamalr var oradan coc baglantıyı kes sonra yeni bir gmail ac oyuna gir ondan sonra baglan cakısma sorunu ortadan kalkacaktır iyiy oyunlar

Bir Çeçen Atasözü Derki ; Sakın bir denizciye bulaşma .. Onun gördüğü fırtınalar senin sinek vızıltından daha güçlüdür. Denizciler cesurdur , gözleri karadır ve birazda delidir ..
DENİZCİ

Çevrimdışı youngeagle

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : selcuk
  • Klanım : uniquetürk
« Yanıtla #5 : 16 Kasım 2014, Pazar - 10:59 »
Ayni  sıkıntı  bende de var oyunun bağlı  olduğu  gmail silindi. Oyunu yeni gmaile nasıl  baglayacagiz. Diger hesaba gir falan yazmissiniz arkadasa ama diger hesap silindi ayarlara falan girilmez yani.