Gönderen Konu: köyüm 1. sewiye oldu  (Okunma sayısı 944 defa)

Çevrimdışı mehmet005

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : MEHMET EROĞLU
  • Klanım : YIKIM Ekibi :)
köyüm 1. sewiye oldu
« : 26 Mart 2016, Cumartesi - 16:41 »
Köyüm 107 lw di oyunu günceleme istedi günceledim bağlandm hesabıma ama 1. Sewiye köy geldi e posta şifre hepsi doğru arkadaşın telden denedim ordan açıldı  supercell e msj gönderdim ama hala bi çözüm yolu yok

Çevrimdışı Yuksekclash

• 22.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
Ynt: köyüm 1. sewiye oldu
« Yanıtla #1 : 27 Mart 2016, Pazar - 01:09 »
Öncelikle geçmiş olsun kardeşim

Daha önce oyununu gmaile bağladığına emin ol. Oyuna güncelleme gelmesiyle bu olmayabilir. Benzer bi olay basıma gelmisti veriyi sıfırladı oyunun baştan açılacağını biliyordum ama başlar başlamaz gmail sordu bende kendi gmailimi seçince 1 lw köy üstüne yazıldı. Ama supercell e mesaj atarsan köyün geri gelir ben köyümü geri aldım. Köyünün adıni TP seviyesini belediye seviyesini bulunduğun klanı klan tp sini mesaj olarak at ve durumu güzelce izah et. Hesabını kurtarırsan da destekten gelen gmaili iyi oku ki bi sıkıntıyla karşılaşma
Alıntı

Yuksekclash 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Hakanb01 (21 Ocak 2017, Cumartesi - 19:01)

Çevrimdışı Yuksekclash

• 22.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
Ynt: köyüm 1. sewiye oldu
« Yanıtla #2 : 27 Mart 2016, Pazar - 01:11 »
Oyun açılır açılmaz gmail sorduğunda ASIL HESABINIZIN USTUNE YAZILAMSINI OSTEMIYORSANIZ geri tusuna basın. Sağ üst kosede zaten bir hesabın varmı dediginde ancak kendi koyunuze gecis yapabilirsiniz. Obur turlu ustune yazılıyor dikkat edelim.

Tekrar gecmis olsun son durumu mesaj atarsan sevinirm