Gönderen Konu: Google+ hesabimi sildim oyunu hicbir hesaba baglayamiyorum  (Okunma sayısı 1391 defa)

Çevrimdışı şanssız

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
Google+ hesabimi sildim oyunu hicbir hesaba baglayamiyorum
« : 05 Kasım 2014, Çarşamba - 03:43 »
Arkadaşlarben oyunun baglandigi gmail hesabimi tamamen sildm, ortadan kaldirdim, yok ettim, clashta da baglanti kesildi diyordu.

Clash hesabim gitmesin diye gmail hesabimj geri yukledm ama aboneliklerim vs bütün veriler herşey sifirlanmisti.

Benim sorunum cakisma değil öncelikle bunu söyleyeym, ortada 2 g+ adresi yok, bir tane gmail vardi clashe bagli ama onu sildigim için clashi bi yere baglayamiyorum, bağlan diyorum başka hesaba bagli diyor, yeni gmail hesaplarıda  actim, eskisine geri de döndüm ama başka hesapla baglantili diyor ve baglanmiyor.

Eski hesabim temelli gittiğine gore benim clash köyümü yeni bi gmaile bağlamak lazim ama boyle bi imkan var mi, yardim desteğe atilacak bi mesaj örneği var mi.elinizde, yardimci olursanız sevinirim.

Çevrimdışı mantalica

• ☜RESPECT☞
  • 79.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 16
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 204 Mesajı Toplam
    280 Kere Beğenildi
  • COC Nick : CevDeatH
  • Klanım : Angel∽Shout
Ynt: Google+ hesabimi sildim oyunu hicbir hesaba baglayamiyorum
« Yanıtla #1 : 08 Kasım 2014, Cumartesi - 08:13 »
Köyünü farklı maile güvenlik sebebiyle bağlayamazsın. Supercell e mail atarsan yardımcı olur.

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Mekanın Cennet Olsun Kurmay.
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
Ynt: Google+ hesabimi sildim oyunu hicbir hesaba baglayamiyorum
« Yanıtla #2 : 10 Kasım 2014, Pazartesi - 10:18 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Arkadaşlarben oyunun baglandigi gmail hesabimi tamamen sildm, ortadan kaldirdim, yok ettim, clashta da baglanti kesildi diyordu.

Clash hesabim gitmesin diye gmail hesabimj geri yukledm ama aboneliklerim vs bütün veriler herşey sifirlanmisti.

Benim sorunum cakisma değil öncelikle bunu söyleyeym, ortada 2 g+ adresi yok, bir tane gmail vardi clashe bagli ama onu sildigim için clashi bi yere baglayamiyorum, bağlan diyorum başka hesaba bagli diyor, yeni gmail hesaplarıda  actim, eskisine geri de döndüm ama başka hesapla baglantili diyor ve baglanmiyor.

Eski hesabim temelli gittiğine gore benim clash köyümü yeni bi gmaile bağlamak lazim ama boyle bi imkan var mi, yardim desteğe atilacak bi mesaj örneği var mi.elinizde, yardimci olursanız sevinirim.

silip tekrar yüklediğin maili cihazının google plus, google gmail vs ne varsa oralarda aç. birde oyunu öyle aç dene.