Gönderen Konu: google+  (Okunma sayısı 2134 defa)

Çevrimdışı osman06

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
  • COC Nick : osmn
google+
« : 29 Ocak 2014, Çarşamba - 13:30 »
Ardaşlar telefonum eski gmailini unuttum daha dogrusu hiç bilmiyorum köyüm o gmail hesabına açmışım ve şuan seviye 50lerdeyim bende bu gmail hesabını kaldırıp yeniden açtım köyüm geliyor ama yeni gmail hasabına aktaramıyorum başka bı gmail ile çakışıyor diyor köyümü nasıl yeni yeni hesabıma aktarabilirim yardım edin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

osman06 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Fero35 (02 Şubat 2014, Pazar - 11:36)

Çevrimdışı sametDOGAN

• 25. Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 15 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
Ynt: google+
« Yanıtla #1 : 29 Ocak 2014, Çarşamba - 13:32 »
aynı sorun bendede var ilk gmail adresimi unuttum tele format atıcam ama google+girişiniz basarısız baska bir oyunla cakısıyor dıyo sendede oyle mi?

Bir Çeçen Atasözü Derki ; Sakın bir denizciye bulaşma .. Onun gördüğü fırtınalar senin sinek vızıltından daha güçlüdür. Denizciler cesurdur , gözleri karadır ve birazda delidir ..
DENİZCİ

sametDOGAN 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Fero35 (02 Şubat 2014, Pazar - 11:37)

Çevrimdışı sametDOGAN

• 25. Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 15 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 29 Ocak 2014, Çarşamba - 13:34 »
bu konuya sanırım kımse cozum bulamıyacak

Bir Çeçen Atasözü Derki ; Sakın bir denizciye bulaşma .. Onun gördüğü fırtınalar senin sinek vızıltından daha güçlüdür. Denizciler cesurdur , gözleri karadır ve birazda delidir ..
DENİZCİ

sametDOGAN 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Fero35 (02 Şubat 2014, Pazar - 11:37)

Çevrimdışı TReeArms

• Forum Polisi
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 83
  • Durumum:
  • Mekanın Cennet Olsun Dayı.
  • 578 Mesajı Toplam
    772 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TReeArms41
  • Klanım : 1923TURK
« Yanıtla #3 : 29 Ocak 2014, Çarşamba - 19:18 »
Çözümü yok çünkü unnutuk dediğiniz gmaili ya hatırlayacaksınız yada bir şekilde gmailden şifremi unuttum veya kullanıcı adımı unuttum gibi yöntemlerle ulaşacaksınız

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

TReeArms 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Fero35 (02 Şubat 2014, Pazar - 11:37)

Çevrimdışı osman06

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
  • COC Nick : osmn
« Yanıtla #4 : 30 Ocak 2014, Perşembe - 01:06 »
Anladım sagol admin bulamadım zaten yeni köy açtım 10 seviye oldu Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

osman06 'nin Mesajlarını Beğenen 2 Kullanıcı: Fero35 (02 Şubat 2014, Pazar - 11:37), TReeArms (30 Ocak 2014, Perşembe - 09:06)

Çevrimdışı NotGet

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : PowerSupply
  • Klanım : vatansever2
« Yanıtla #5 : 05 Haziran 2014, Perşembe - 22:19 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Çözümü yok çünkü unnutuk dediğiniz gmaili ya hatırlayacaksınız yada bir şekilde gmailden şifremi unuttum veya kullanıcı adımı unuttum gibi yöntemlerle ulaşacaksınız

Merhaba Forumunuzu yeni keşfettim ve üye oldum. Şu anda 2 tane Gmail hesabım var. 1. si Oyunun kayıtlı olduğu Gmail. Şifresini falna herşeyini biliyorum, Fakat Güvenilir değil, bir kaç cihazda daha kayıtlı, ve öyle kalması gerekiyor. 2. hesabımı yeni açtım Oyunu 1. hesaptan 2. ye aktaramıyormuyum şimdi ?