Gönderen Konu: GOOGLE+  (Okunma sayısı 1125 defa)

Çevrimdışı ugurguzel

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : ThePompaci
  • Klanım : ÇAKIRSÖĞÜT
GOOGLE+
« : 03 Kasım 2014, Pazartesi - 21:37 »
Arkadaslar benimm telefonum kacak oldugu icin oyunu google+ ya kyit edemiyorum telefonumda kayitli olan oyunumu yeni telefonuma google+ disinda nasil hangi yontemle aktarabilirim. Bilenler varsa lutfen yardimci olsun. Ayrica oyun yoneticilerine bir tavsiyem var oyunu facebook uzerinden yedekleyebilsek harika olacak benim gibi cok kullanici oldugunu biliyorum emeklerimiz bosa gidiyor lutfenn bir çözum bulmanizi bekliyorum. Ilginize arz ederimm.

Çevrimdışı VİCTORY

• **1923TÜRK5**
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 18
  • Durumum:
  • **VİCTORY**
  • 446 Mesajı Toplam
    580 Kere Beğenildi
  • COC Nick : VİCTORY
  • Klanım : 1923TÜRK AİLESİ
Ynt: GOOGLE+
« Yanıtla #1 : 03 Kasım 2014, Pazartesi - 23:33 »
Öncelikle burası yardım sever kişiler tarafından kurulmuş bir plartformdur.Yani oyunu biz yapmıyoruz veya geliştirmiyoruz.Sorununuza gelirsek eski telefonunuzda google+ girini yapamaz iseniz yeni telefona aktarma imkanıbız malesef yoktur.Facebook bağlantısı sadece sizde ekli olan arkadaşlarınızın köylerini görmek içindir.Yedekleme imkanı yoktur.Kolay gelsin.İyi oyunlar.

”Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.”

VİCTORY 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: ugurguzel (03 Kasım 2014, Pazartesi - 23:41)

Çevrimdışı hakan3334

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : ^_^HaKaN^_^
  • Klanım : :.SONNOKTA.:
Yardımmmm
« Yanıtla #2 : 12 Kasım 2014, Çarşamba - 19:47 »
arkadaşlar google+ baglanırken sole bı sorun alıyorum cihzınız uygulaamalarınızdan bazıları için gerekli olan google play store hizmetlerini desteklemıyor luften uretıcıyle ıletısım kurun bılen yardım etsın