Gönderen Konu: GMAİLLE BAĞLANTI KESİLDİ BAĞLANMIYOR.  (Okunma sayısı 1148 defa)

Çevrimdışı LDR44

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
GMAİLLE BAĞLANTI KESİLDİ BAĞLANMIYOR.
« : 14 Eylül 2016, Çarşamba - 22:12 »
Arkadaşlar ben clash hesabımı başka gmaile Aktardım.Aktardıktan sonra yeni gmailimle bağlanmaya çalıştım fakat bağlanmadı.Eskisiyle denedim yine bağlanmadı.Ayarlardan bağlantıya tıkladığım zaman bağlantı kesildi diyor.Oraya tıkladığım zaman gmail çıkıyor. Üzerine tıklayınca ise yukarıda HOŞGELDİN ldr44 diye bildirim çıkıyor fakat bağlanmıyor.Supercell yetkilileride hiç yardımcı olmuyor umarım çözüm buluruz şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı LDR44

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
Ynt: GMAİLLE BAĞLANTI KESİLDİ BAĞLANMIYOR.
« Yanıtla #1 : 14 Eylül 2016, Çarşamba - 22:13 »
ARKADAŞLAR BİR DE YENİ GMAİLİMLE BLUESTACKE GİRDİM VE YENİ HESAP AÇTI O GMAİLLE.

Çevrimdışı death10

• 4.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 1 Mesajı Toplam
    1 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Ali
Ynt: GMAİLLE BAĞLANTI KESİLDİ BAĞLANMIYOR.
« Yanıtla #2 : 29 Eylül 2016, Perşembe - 15:45 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
ARKADAŞLAR BİR DE YENİ GMAİLİMLE BLUESTACKE GİRDİM VE YENİ HESAP AÇTI O GMAİLLE.
aynı sorun bendede vardı dostum tek yol desteğe anlayacakları dilden sorununu anlatmak.
aktardığın gmail büyük ihtimal şuan 2.seviye köy binalı köyünü yükleyim mi diye soruyordur. Yeni oyuna kayıt ettiyse eğer her neyse. Sen desteğe Gamer ID sorunu yaşamaktayım. Google + dan bağlanmaya çalıştığımda 2. seviye köy binalı köyünü yükleyim mi diye soruyor diceksin halbuki şu köy binalı köyümü yüklemesi gerekirken diceksin kendi köyünü yaz bilgilerini yolla köyünün profilinin fotosunu at bilgilerini at bunları dedikten sonra aktif google + hesabım de google + hesabını yaz yolla ilgilenirler. O yeni açılan köyü kaldırıp senin köyünü aktarma yaparlar. Unutma sorunun ismi Gamer ID yaz araştır istersen kolay gelsin Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap