Gönderen Konu: COC YÜKLENMIYOR ANDIROID YARDIM  (Okunma sayısı 2390 defa)

Çevrimdışı taygaacar

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : marge
  • Klanım : enjektör
COC YÜKLENMIYOR ANDIROID YARDIM
« : 07 Mart 2015, Cumartesi - 17:42 »
Merhaba arkadaslar note 3 telefondan bugun oyuna gıremedım yuklenıyor kısmında kalıyor yukleme yapamıyor telefona hard reset attım modenı actım kapattım dns ayarı degıstırdım antıvırus ıle telefonunu bır kac farklı program ıle temızledım sonuc sıfır... ama baska bı andıroıd telefonda acılıyorum ve pcden acılabılıyor ama benım telefondan acamıyorum ne yapmam lazım acıl yardım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

aDemm078

• Ziyaretçi
Ynt: COC YÜKLENMIYOR ANDIROID YARDIM
« Yanıtla #1 : 07 Mart 2015, Cumartesi - 20:45 »
Cihazınız root lu mu?

Çevrimdışı Hadsafhada

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Hadsafhada
  • Klanım : Yok
« Yanıtla #2 : 08 Mart 2015, Pazar - 22:17 »
Kardes bende açmıyor cihaz rootlu ondan mi ? Ama birkaç gün öncesine kadar açıyordu

Çevrimdışı taygaacar

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : marge
  • Klanım : enjektör
« Yanıtla #3 : 17 Nisan 2015, Cuma - 09:05 »
arkadaslar merhaba yazdigim konunun sorununu kendim cozmus bulunmakdayim oncelikle uyumlu telefon modelinizden Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap samsung  icin buradan telefon modelinizin uyumlu firewire yani yazilimini indirim odin den yukledim odin icin ise netten nasil arastirildigini yaparak yuklemeyi yapabiliriz/
ve son olarak yuklemeyi yaptiktan sonra oyunumuzu acabiliriz/
oyunun acilmama sebebine gelirsek system/etc/host var burada sadece 127.1.1.1 host yazmasilazim altinda baska bir ip varsa ondan dolayi oyuna giremiyor.
yazilimi tekrar yuklediginizde hicbirsey silinmiyor herseyiniz ayni kaliyor.oyunu kaldirmaya falan gerek yok ama siz emin olmak icin oyunu kaldirip playstoreden yeniden yuklerseniz daha garanti olacaktir.\
yardimci olduysam ne mutlu cunku hicbiryerde cozum yok cozum bu |"::: Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı kenanbafra

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : cellat
  • Klanım : saltanat
« Yanıtla #4 : 17 Nisan 2015, Cuma - 12:41 »
Benimde köyüm gitti yardım edebilirsiniz kardesim

Çevrimdışı Copia

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Champion
« Yanıtla #5 : 17 Nisan 2015, Cuma - 14:29 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Benimde köyüm gitti yardım edebilirsiniz kardesim

Büyük ihtimal hesabınızdan çıktığınızdandır.Eski google play hesabınızla giriş yapın.