Gönderen Konu: Clash Of Clans Forum Şifremi Unuttum (Gmail )  (Okunma sayısı 14058 defa)

Çevrimdışı OnurDemirbilek

• 7.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
  • COC Nick : DarkEjder
Clash Of Clans Forum Şifremi Unuttum (Gmail )
« : 19 Mayıs 2014, Pazartesi - 00:52 »
Selamın Aleyküm Değerli Forum Okuyucuları,

Oyun ilk Android'e düştüğü zaman oynuyordum fakat Gmail kaydetmemiştim ve telefonda kendisi otomatikman kaydetmemişti, bu yüzden 66 levellik hesabım elimden gitmişti. Tekrar hesap oluşturmuştum oda şuan 50 level ama şöyle bir karar aldım, o hesapta çok hatalar yapmıştım. Biraz önce oyunu silip yeniden yükledim ve Gmail yazmadım, oyuna sıfırdan başlama kararı aldım. Bu sefer her şeyi adam akıllı yapmayı planlıyorum(GEM harcamadan).

Gmail ile kayıt olmuşsak, örn: forum_onur@gmail.com

Her neyse ben konuma geçeyim arkadaşlar, Başlıktan da belli olduğu gibi Forum şifremi unuttum/kullanıcı adımı unuttum gibi bir hata yaptım  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  şifre istedim hesabıma ve hesabıma baktığımda E-Postayı göremedim.

Birazcık düşündükten sonra aklıma geldi ve SPAM mesajlarına baktım, oraya düşmüş bunun nedeni;

İletiler neden Spam olarak işaretlenir?

Gmail, virüsleri ve şüpheli iletileri belirleyerek, iletiler arasında tekrarlayan düzenleri bularak ve sizin gibi Gmail kullanıcılarının genelde spam olarak işaretlediklerini öğrenerek spam algılamaya yardımcı olan otomatik bir sisteme sahiptir.

(Spam etiketinizi tıklar ve iletilerden birini açarsanız üstte, söz konusu belirli iletinin Spam Klasörüne yerleştirilmesi nedeni ile ilgili kısa açıklama içeren bir ileti görürsünüz. Tehlikeli veya sahte olabilecek iletilerden kendinizi korumak ve bir iletinin spam olarak işaretlenme ya da işaretlenmeme nedenini daha iyi anlamak için bu bilgiyi kullanın.)

Yazım buraya kadar arkadaşlar, Bu konuyu bilen illaki vardır ama ben bilmeyenler içinde yardımcı olabileceğini düşündüğüm için böyle bir konu yazma kararı aldım.

Okuduğunuz için teşekkürler, Bol Ganimetli Savaşlar.

(SOMA'da hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, ailesine sabır diliyorum.)

« Son Düzenleme: 19 Mayıs 2014, Pazartesi - 02:45 Gönderen: OnurDemirbilek »

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
İmzamı beğendim :3

OnurDemirbilek 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: efebaba33 (18 Nisan 2015, Cumartesi - 11:51)