Gönderen Konu: bu cihaz zaten bağlı -- kod olmadanda ios tan androide hesap aktarabilirmiyim  (Okunma sayısı 13401 defa)

Çevrimdışı DemmaK

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Ekim 2012
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • COC Nick : DemmaK
  • Klanım : ANADOLU
Evet arkadaslar baslıktada belirttiğim gibi ios cihaz kullanıyodum hesabımı baska bi cihaza kod ile aktardım şimdi ise android cihaz aldım aktarmak istediğimde bu koy zaten bağlı diyor bir cozumu varmı

Çevrimdışı EzerimLooo

• 49.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 6
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 45 Mesajı Toplam
    61 Kere Beğenildi
  • COC Nick : EzerimLoooo
  • Klanım : 50 spartalı
Ynt: bu cihaz zaten bağlı -- kod olmadanda ios tan androide hesap aktarabilirmiyim
« Yanıtla #1 : 04 Eylül 2014, Perşembe - 23:54 »
Ben bulamadım. Bakalım çıkacakmı burdan bişeyler. Aynı hatayı aldım ben de fakat pek işime yarar bişey çıkmadı. Ben daha once 1 cihaza bağladım, format atınca gitti ve 3. Bir cihaza bağlayamadım. Bu nedenle bu hatayı alıyorsundur muhtemelen.

Hak ediyorsam rep atmanızı be beğenmenizi istiyorum. Anlayışınız için teşekürler.
Chaster herkeze başarılar...
50 spartalı klanımıza herkezi bekliyoruz. Lider alt_irm.
Yazımı okuyanlara teşekürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı DemmaK

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Ekim 2012
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
Aynen hocam ya bunun save dosyası gibi bişey varsa onu atsak androide Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

wertery 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: EzerimLooo (05 Eylül 2014, Cuma - 00:47)

Çevrimdışı LegenD-R

• 69.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 12
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 172 Mesajı Toplam
    266 Kere Beğenildi
  • COC Nick : LegenD-R
  • Klanım : 1923TÜRK
Oyunu ilk IOS ile açtın ve sonra Android e aktardın. Şuanda yeni bir Android cihazı aldın ve oyunu ona mı aktarmak istiyorsun?

Eğer durum buysa çözümü eski Android cihazındaki Google+ girişini yeni aldığın cihazada yapman.

LegenD-R 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: (05 Eylül 2014, Cuma - 09:25)

Çevrimdışı EzerimLooo

• 49.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 45 Mesajı Toplam
    61 Kere Beğenildi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Oyunu ilk IOS ile açtın ve sonra Android e aktardın. Şuanda yeni bir Android cihazı aldın ve oyunu ona mı aktarmak istiyorsun?

Eğer durum buysa çözümü eski Android cihazındaki Google+ girişini yeni aldığın cihazada yapman.
O androideki google yi unutuysan artık bitti gitti Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap bana oyle oldu.

Hak ediyorsam rep atmanızı be beğenmenizi istiyorum. Anlayışınız için teşekürler.
Yazımı okuyanlara teşekürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

EzerimLooo 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: TReeArms (05 Eylül 2014, Cuma - 08:08)

Çevrimdışı LegenD-R

• 69.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 12
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 172 Mesajı Toplam
    266 Kere Beğenildi
  • COC Nick : LegenD-R
  • Klanım : 1923TÜRK

O androideki google yi unutuysan artık bitti gitti Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap bana oyle oldu.

Aynen öyle

Çevrimdışı DemmaK

• 5.Seviye Üye
  • *
  • Ekim 2012
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
Oyyy ya oyunun dosyalarından falan yapamazmıyızki Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı EzerimLooo

• 49.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 45 Mesajı Toplam
    61 Kere Beğenildi
Android işletim sistemiyle ios farklı olduğundan imkansız.

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
Ynt: bu cihaz zaten bağlı -- kod olmadanda ios tan androide hesap aktarabilirmiyim
« Yanıtla #8 : 13 Eylül 2014, Cumartesi - 13:15 »
olay anlaşıldığına göre,

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap