Gönderen Konu: BlueStacks Programı ile Oyunu oynamak  (Okunma sayısı 1587 defa)

Çevrimdışı halixes

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : HALIXES
  • Klanım : 1. besiktas1903
BlueStacks Programı ile Oyunu oynamak
« : 02 Nisan 2014, Çarşamba - 11:13 »
Arkadaşlar benim 2 tane üyelik var birini telefondan birini bluestackstan giriyorum yani bilmeyen varsa bilgisayarda tablet programı. Şimdi konuya gelelim ben bluestakstan deneme için bir oyun oynadım sonra programı kaldırdım sonra tekrar yükledim g+dan aynı üyelikle bağlandığım için bana köyünüzü geri yüklemek istiyormusunuz dedi kabul ettim ama ondan sonra bu köy başka bir cihaz tarafından kullanılıyor dedi yani silmeden önceki bluestacks programında kalmış oyun benim isteğim şu bluestacks tan anlayan biri daha yardımcı olursa sevinirim. Şimdi olay şöyle eski programın bi kodu bişeyi var olması gerek yeni programdada onu aktif etmek gerek öyle olunca bu köy başka bir cihaz tarafından kullanılıyor hatası almıyacaz. yada başka bi yöntem bulabilirsek çok iyi olur bilgisayarda ne olacağı belli olmuyor acil format gerekebiliyor onun için bu onlemleri almak lazım. Daha sonra bilgisayarı olan herkes bi 2. köyünüde oynayabilecek.

Çevrimdışı Kurmay

• CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Mekanın Cennet Olsun Kurmay.
  • 689 Mesajı Toplam
    1929 Kere Beğenildi
Ynt: BlueStacks Programı ile Oyunu oynamak
« Yanıtla #1 : 02 Nisan 2014, Çarşamba - 11:22 »
foruma bakın gerekli açıklamalar var. aynı köyü doğru gmail açtığınız her cihaz da oynayabilirsiniz. kod almanıza gerek yok. gmail girin yeter.