Gönderen Konu: Arkadaşımın telefonunda google+ hesabımı açıp oyuna girdim Nasıl çıkartabilirim  (Okunma sayısı 1147 defa)

Çevrimdışı ycdemir

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Antigoblinler
  • Klanım : FoNCeTuRk
Arkadaşımın telefonunda COC a girdim. Sürekli köy düzeni değiştiriyor. Onun telefonunda hesabı kapatmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Telefonunu almadan.

aDemm078

• Ziyaretçi
gmail şifreni değiştir. ardından senin köyünden çıkış yapmasını bekle eğer çıkış yapmazsa şifre değişikliğide işe yaramaz. hem arkadaşın değil mi git konuş yahu bu ne böyle

Çevrimdışı Whispers

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Real
Kardesim eğer tek hesaptan birkaç gmail ekleyerek köy değiştiriyorsa gmail hesabının şifresini değiştirmen yeterli .

Eğer tek kullanicidan oyuna giriyorsa gmail sifreni degistirmen yeterli olmaz degistirdikten sonra arkadasinin telefonundan oyunu silmen gerekir sonra sorun olmaz

Çevrimdışı sametDOGAN

• 25. Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 15 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
Ilk önce onun teletelinden oyunu ac arkadasin kendi koyune gecsin ondan sonra ayarlar hesaplar google ye gel kendi gmail hesabini kaldir bu kadar iyi forumlar

Bir Çeçen Atasözü Derki ; Sakın bir denizciye bulaşma .. Onun gördüğü fırtınalar senin sinek vızıltından daha güçlüdür. Denizciler cesurdur , gözleri karadır ve birazda delidir ..
DENİZCİ