Gönderen Konu: Android telefonum kırıldı, IOS a taşıyabilir miyim??  (Okunma sayısı 1442 defa)

Çevrimdışı Kral-Adem

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Kral II. adem
  • Klanım : Lordlar :)
Android telefonum kırıldı, IOS a taşıyabilir miyim??
« : 11 Temmuz 2015, Cumartesi - 13:34 »
Merhaba arkadaşlar, Android telefonda oyunum vardı, ancak telefonun ekranını kırdım ve garantiye gönderdim. iPad'da bir tane hesapta oyunu zaten oynuyorum. Androiddeki hesabımı da tablete aktarıp, ikisini birden iOS tablette oynayabilir miyim??
Bir de telefon yapılıp tekrar elime geçtiğinde, tabletteki hesabı tekrar telefona atabilir miyim??
 Cevaplarınızda şimdiden çok teşekkürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
Ynt: Android telefonum kırıldı, IOS a taşıyabilir miyim??
« Yanıtla #1 : 11 Temmuz 2015, Cumartesi - 14:14 »
Android de google+ girişi yapmış iseniz, clansı bir android cihaza indirip iosa aktarmalısınız, daha sonra gamecenter oluşturup oynayabilirsiniz.

ŞEHZADEBEYİ 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Kral-Adem (11 Temmuz 2015, Cumartesi - 14:35)

Çevrimdışı Kral-Adem

• 3.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 3 Mesajı Toplam
    3 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Kral II. adem
  • Klanım : Lordlar :)
« Yanıtla #2 : 11 Temmuz 2015, Cumartesi - 14:18 »
Yeni bir Android Cihan gerek yani. Çok teşekkür ederim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

ŞEHZADEBEYİ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 11 Temmuz 2015, Cumartesi - 14:19 »
aynen öyle.

ŞEHZADEBEYİ 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Kral-Adem (11 Temmuz 2015, Cumartesi - 14:35)