Gönderen Konu: GEM SATIN ALIRKEN SORUN YAŞIYORUM  (Okunma sayısı 5254 defa)

Çevrimdışı masummage3

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : pitbull city
  • Klanım : clan63
GEM SATIN ALIRKEN SORUN YAŞIYORUM
« : 18 Şubat 2014, Salı - 20:39 »
merhaba
Android telefon kullanmaktayım.Clash of clans oyununda benim Gökhancqn adlı hesabıma 35.99 TL değerindeki taş(gem) paketini almak için kredi kartı hesaplarımı yazdım(mastercard,visa) bilgileri eksiksiz doldurdum ve onayladıktan sonra, " sunucudan bilgi alınırken hata oluştu " hatası ile karşılaştım. başta kartım kaynaklandığını düşündüm(visa) ve kendime ininal debit anonim kart edindim(master card) çünkü oyundaki arkadaşlarım bu kart ile yükleme yapabiliyorlardı.bu kart ile denememe rağmen yine bu uyarıyı aldım " sunucudan bilgi alınırken hata oluştu ".Kart bilgilerini Herhangi bir yanlışım olduğunu düşünmüyorum.daha sonra aklıma google wallet geldi fakat o uygulama benim ülkemde kullanılmadığı için dowland etmeme google izin vermedi.Benim Ne yapmam gerek??....

« Son Düzenleme: 18 Şubat 2014, Salı - 20:45 Gönderen: masummage3 »

Çevrimdışı karakan233

• 1.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
Ynt: GEM SATIN ALIRKEN SORUN YAŞIYORUM
« Yanıtla #1 : 20 Şubat 2014, Perşembe - 12:48 »
Merhaba Kardeşim;
Dün bende gem satın aldım. İlk olarak sanal kart oluşturup limitini 19 olarak ayarlayıp google wallet'a kaydettim. Başta sorun verdi. Daha sonra baktığımda sanal karttan 2.33 liralık bir eksilme gördüm (muhtemelen sanal kart ücreti). limiti sıfırlayarak satın alma işlemini gerçekleştirdim.

Gelelim yapacağın işe;

İlk olarak kartını google wallet'a ekle. Bunun için;
1) wallet.google.com adresine git
2) Şifreni gir
3) Sayfanın sol tarafında 'payment methods' a tıkla
4) Açılan sayfada 'add a credit or debit card' a tıkla
5) Gelen sayfada kart bilgilerini gir ve onayla

Google wallet'a an itibariyle kredi kartını tanımladın. Girip satın alma işlemlerini yapabilirsin:)

Benim tavsiyem 1200 gem olan paketi alman. 17.99 tl.
Bir inşaatçını alırsın, ikinci için açık kalan miktarı oynayarak tamamlarsın. Parana yazık ama tabii yine sen bilirsin.

İyi oyunlar.