Gönderen Konu: 9. Seviye Köy Binası Farming Düzen - ANTİ DEV - Süper Düzen  (Okunma sayısı 2442 defa)

Çevrimdışı lemans

• 40.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 5
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 66 Mesajı Toplam
    117 Kere Beğenildi
  • COC Nick : RECKLESS
  • Klanım : AY-YILDIZ (Lider)

Kotası olmayanlar için resim olarak da ekliyorum..Bu düzeni şu an kendim de kullanıyorum arkadaşlar..Ganimetim full olduğunda sonuçları yazarım..

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

« Son Düzenleme: 21 Ocak 2015, Çarşamba - 11:19 Gönderen: lemans »

lemans 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: allalon (19 Şubat 2015, Perşembe - 15:58)

Çevrimdışı Orhan1

• 34.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Clash of Clans
  • 42 Mesajı Toplam
    82 Kere Beğenildi
  • COC Nick : orhan1
  • Klanım : 1923TÜRK
Ynt: 9. Seviye Köy Binası Farming Düzen - ANTİ DEV - Süper Düzen
« Yanıtla #1 : 21 Ocak 2015, Çarşamba - 12:15 »
      Göze hoş gelse de tüm depolara tek duvar yıkarak ulaşıldığından biraz duvar yıkıcı goblin ve/veya okçuyla  depoların çoğu gidebilir. Hatta en iyi saldırı yöntemi depoların olduğu yerlere oyalama maksatlı 2 şer tane dev bırak gerisini okçu goblin halletsin. Kalanı da kral/Kraliçe süpürür. Elimde sırf okçu olsa bile hiç düşünmeden bu köye dalarım. Dediğim kadarını beceremesem de bir kaç depo kesin götürürüm ve tuzakları tekrardan kurmayı da katarsak başarılı savunmalar bile size pahalıya patlar.
   Şunu demek istiyorum bence düzen caydırıcı değil. Belki düzeniniz çok başarılı olur ama gelen geçenden olası ganimet saldırısı alacağınızdan tuzakları kurmak çok daha zarar ettirebilir.

Çevrimdışı lemans

• 40.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 66 Mesajı Toplam
    117 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 21 Ocak 2015, Çarşamba - 12:32 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
      Göze hoş gelse de tüm depolara tek duvar yıkarak ulaşıldığından biraz duvar yıkıcı goblin ve/veya okçuyla  depoların çoğu gidebilir. Hatta en iyi saldırı yöntemi depoların olduğu yerlere oyalama maksatlı 2 şer tane dev bırak gerisini okçu goblin halletsin. Kalanı da kral/Kraliçe süpürür. Elimde sırf okçu olsa bile hiç düşünmeden bu köye dalarım. Dediğim kadarını beceremesem de bir kaç depo kesin götürürüm ve tuzakları tekrardan kurmayı da katarsak başarılı savunmalar bile size pahalıya patlar.
   Şunu demek istiyorum bence düzen caydırıcı değil. Belki düzeniniz çok başarılı olur ama gelen geçenden olası ganimet saldırısı alacağınızdan tuzakları kurmak çok daha zarar ettirebilir.

Şunlar sizin gibi düşünüp okçu barbar ile dalanlar

Çevrimdışı Orhan1

• 34.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Clash of Clans
  • 42 Mesajı Toplam
    82 Kere Beğenildi
  • COC Nick : orhan1
  • Klanım : 1923TÜRK
« Yanıtla #3 : 21 Ocak 2015, Çarşamba - 12:56 »
     Kusura bakmayın anlatamadım herhalde. O yapamadı ben yaparım tartışması yapmayacam ama yukarda paylaştığınız savunmalar beni haklı çıkarıyor. Sırf okçuyla bile gelen geçen size dalacak demiştim. Başarılı savunmaların bile tuzak yenileme masrafı 50k-100k arası olacaktır. Ve bu çok sık olacak habire tuzak yenileyeceksiniz. Normalde şu adamların o askerlerle sizin gibi gelişmiş birinin evini alıp devam etmesi gerekirdi. Hele hele 5lvl askeri olan biri size karşı ganimet saldırısı yapıyorsa o düzende sıkıntı vardır.
    İyi düzen iyi savunandan ziyade caydıran düzendir.

Bir önceki mesajımın son paragrafını tekrar okursanız derdimi anlarsınız sanırım.
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2015, Çarşamba - 13:04 Gönderen: bulut1 »

Orhan1 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: uabh34 (21 Ocak 2015, Çarşamba - 15:59)

Çevrimdışı billycim

• 43.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 26 Mesajı Toplam
    31 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Bulent
« Yanıtla #4 : 23 Ocak 2015, Cuma - 17:57 »
yalniz resimdeki koyle paylastigin savas sonuclarinin oldugu koy ayni koy degil.

Alınmayacak Köy Yoktur. Göz korkutacak köy vardır.

billycim 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: ihsank (17 Şubat 2015, Salı - 17:20)

Çevrimdışı lemans

• 40.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 66 Mesajı Toplam
    117 Kere Beğenildi
« Yanıtla #5 : 23 Ocak 2015, Cuma - 18:07 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
yalniz resimdeki koyle paylastigin savas sonuclarinin oldugu koy ayni koy degil.

Onu düzeni yapan adamın konusundan aldım.Köy aynı sadece ters çevrilmiş.