Gönderen Konu: TH8 Köy Düzeni Lazım !!!  (Okunma sayısı 1921 defa)

Çevrimdışı 97HasaNKaradumaN97

• 45.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • Bismillahirrahmanirrahim
  • 27 Mesajı Toplam
    38 Kere Beğenildi
  • COC Nick : HasaNKaradumaN
  • Klanım : 1923TÜRK8
TH8 Köy Düzeni Lazım !!!
« : 13 Eylül 2014, Cumartesi - 11:14 »
Selam arkadaşlar!
Sizlerden TH8 köy düzeni istiyorum.
Ganimete ve kupaya yönelik olsun.
TEŞEKKÜR EDİYORUM

Ankara merkez patliyo herkes 😢

Çevrimdışı 1 Nefeski Aşk

• 38.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 4
  • Durumum:
  • 16 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Nebula
  • Klanım : 1923TÜRK5
Ynt: TH8 Köy Düzeni Lazım !!!
« Yanıtla #1 : 13 Eylül 2014, Cumartesi - 11:19 »
Her şeyin ful değilse kupayı tınlama derim, ama senin kararın ben buraya beğendiklerimi koyucam. Sen istediğini seçersin. Clan savaşı içinde koyucam istersen. Düzenler : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ( ben bunu kullanıyorum )http://www.youtube.com/watch?v=KJ698h7TYcQ  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap   Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap ( kupa için ideal ama ganimet kaybedersin. ) Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap   Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap buradanda diğerlerini seçebilirsin.

Hak ediyorsam rep atmanızı be beğenmenizi istiyorum. Anlayışınız için teşekürler.

1923TÜRK ailesine herkesi bekliyoruz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Yazıma okuyanlara teşekkürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

1 Nefeski Aşk 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: Dekdurmaz (16 Eylül 2014, Salı - 18:53)

Çevrimdışı 97HasaNKaradumaN97

• 45.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • Bismillahirrahmanirrahim
  • 27 Mesajı Toplam
    38 Kere Beğenildi
  • COC Nick : HasaNKaradumaN
  • Klanım : 1923TÜRK8
« Yanıtla #2 : 13 Eylül 2014, Cumartesi - 14:40 »
Furkan Ceylan'nın düzenini kullanacağım.
Klan Savaşı için olanıda atarsan sevinirim...

Ankara merkez patliyo herkes 😢

Çevrimdışı 1 Nefeski Aşk

• 38.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 4
  • Durumum:
  • 16 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Nebula
  • Klanım : 1923TÜRK5
« Yanıtla #3 : 13 Eylül 2014, Cumartesi - 16:01 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
[COLO. yellow]Furkan Ceylan'nın düzenini kullanacağım.
Klan Savaşı için olanıda atarsan sevinirim...[/COLOR]

Rica ederim klan savası içinde karma olarak atiorum. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap.  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Hak ediyorsam rep atmanızı be beğenmenizi istiyorum. Anlayışınız için teşekürler.

1923TÜRK ailesine herkesi bekliyoruz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Yazıma okuyanlara teşekkürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

1 Nefeski Aşk 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: meyrili (06 Ekim 2014, Pazartesi - 11:58)