Gönderen Konu: Köyüm Nasıl‚ Geliştirme Sırası Nasıl Olmalı ?  (Okunma sayısı 2133 defa)

Çevrimdışı 1 Nefeski Aşk

• 38.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 4
  • Durumum:
  • 16 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Nebula
  • Klanım : 1923TÜRK5
Köyüm Nasıl‚ Geliştirme Sırası Nasıl Olmalı ?
« : 08 Eylül 2014, Pazartesi - 19:50 »
Herkese merhabalar tekrardan köyümün gidişatı,düzen,bina gelişim sıralaması vs. nasıl olmalı sizce köyümü link olarak veriyorum şimdiden teşekkür ederim.Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

« Son Düzenleme: 08 Eylül 2014, Pazartesi - 19:52 Gönderen: 1 Nefeski Aşk »

Hak ediyorsam rep atmanızı be beğenmenizi istiyorum. Anlayışınız için teşekürler.

1923TÜRK ailesine herkesi bekliyoruz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Yazıma okuyanlara teşekkürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

1 Nefeski Aşk 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: deve (08 Eylül 2014, Pazartesi - 21:36)

Çevrimdışı yusuf2882

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • 2 Mesajı Toplam
    2 Kere Beğenildi
  • COC Nick : efsane
Ynt: Köyüm Nasıl‚ Geliştirme Sırası Nasıl Olmalı ?
« Yanıtla #1 : 08 Eylül 2014, Pazartesi - 20:09 »
Merhaba. Üsteeki havan ile altın madeninin yerini değiştirirsen daha çok verim alırsın bence. Sihirbazları kesinlikle yukselt. daha sonra eger zamanım var diyosan ilk okcu kuleleri sonra toplar yada 1okcu kulesi 1 top 1 sihirbaz kulesi yukseltebilirsin benim tavsiyem 3 okcu kuleni veya 3 topu aynı anda yukseltme zamana bırak. düşüncelerim bunlar.

yusuf2882 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: TReeArms (08 Eylül 2014, Pazartesi - 20:14)

Çevrimdışı 1 Nefeski Aşk

• 38.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 16 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
« Yanıtla #2 : 08 Eylül 2014, Pazartesi - 20:12 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Merhaba. Üsteeki havan ile altın madeninin yerini değiştirirsen daha çok verim alırsın bence. Sihirbazları kesinlikle yukselt. daha sonra eger zamanım var diyosan ilk okcu kuleleri sonra toplar yada 1okcu kulesi 1 top 1 sihirbaz kulesi yukseltebilirsin benim tavsiyem 3 okcu kuleni veya 3 topu aynı anda yukseltme zamana bırak. düşüncelerim bunlar.

Öncelikle yorumun için çok teşekkür ederim. Altın madeni derken sanırım altın deposunu kasteddin  Duvarları daha yeni bitirdim. 3 tane topum aynı anda yükseliyor zaten. Ben şuna karar veremedim Öncelikle topların hepsini 10 mu yapayım yoksa topların hepsini 9 yapıp sihirbaz kulelerini 6 yapıp topları 10 yapmaya öylemi başlayayım ?

Hak ediyorsam rep atmanızı be beğenmenizi istiyorum. Anlayışınız için teşekürler.

1923TÜRK ailesine herkesi bekliyoruz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Yazıma okuyanlara teşekkürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı TReeArms

• Forum Polisi
  • CLASHER!
  • *
  • Rep Puanı : 83
  • Durumum:
  • Mekanın Cennet Olsun Dayı.
  • 578 Mesajı Toplam
    772 Kere Beğenildi
  • COC Nick : TReeArms41
  • Klanım : 1923TURK
« Yanıtla #3 : 08 Eylül 2014, Pazartesi - 20:26 »
Yusuf arkadaşın dediklerine katılıyorum, bence köyün düzeni güzel, eklemek istediğim savaş gücünü arttır, askerler, kışlalar, ordu kampları, büyüler ve klan kalesi, bu oyunda savunmadan var olan ganimetini korursun ama savaşarak ganimet elde edersin ve gelişirsin bunun içinde öncelik savaş gücünü arttırmak derim

Çevrimdışı 1 Nefeski Aşk

• 38.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 16 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
« Yanıtla #4 : 08 Eylül 2014, Pazartesi - 20:50 »
Yusuf arkadaşın dediklerine katılıyorum, bence köyün düzeni güzel, eklemek istediğim savaş gücünü arttır, askerler, kışlalar, ordu kampları, büyüler ve klan kalesi, bu oyunda savunmadan var olan ganimetini korursun ama savaşarak ganimet elde edersin ve gelişirsin bunun içinde öncelik savaş gücünü arttırmak derim

Değerli yorumunuz için öncelikle çok teşekkür ederim. Bugün süper ganimet topladım ordu kamplarım son seviye klan kalemde öyle büyü fabrikamda laboratuvarım hiç durmadan çalışıyor isterseniz onunda resmini yükleyebilirim. Kışlalarım 2 tanesi 7. seviye 1 tanesi 8. seviye ve 1 tanesi 10. seviye dediğim gibi inşaatçı yetmiyor maalesef 2600 kupaya çıkmaya çalışıyorum zaten 4. inşaatçıyı almadan binayı 9'a basmak gibi bir niyetimde yok zaten. Benim sorum şu benim 3 inşaatçıda topları 9 yapıyor 1 tane 8. seviye top kalıyor sadece onuda bastıktan sonra boşalacak inşaatçılar ile topları 10. seviyeyemi basmaya başlayayım yoksa sihirbaz kulelerini 6. seviyeyemi basmaya başlayayım ?

Çevrimdışı deve

• 12.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Clash of Clans
  • 11 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
  • COC Nick : deve
« Yanıtla #5 : 08 Eylül 2014, Pazartesi - 21:35 »
köyün gayet basarılı kardesım. sadece barbar kralın yeri olmamıs ama onu koyabılecek hıc bı yer yok ortalarda. barbar kralın savunmasından yararlanamaman kötü olmus acıkcası.onun dısında köy genel olarak cok iyi. birde neyi gelistirecegin konusunda sihirbaz kulelerinin 6 olması benım ıcın cok onemli 5 olurken sn. basına +4 atack gücü gelırken 6 yaparken bu sayı +8 dir buda oldukca fazla sayıdır gercekten. sana tavsiyem savunma yukseltıceksen eger, öncelik olarak goblın sürülerinin baş düşmanı olan sihirbazları 6 yapman gerekir. Teşekkürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

deve 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: 1 Nefeski Aşk (08 Eylül 2014, Pazartesi - 21:37)

Çevrimdışı 1 Nefeski Aşk

• 38.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 16 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
« Yanıtla #6 : 08 Eylül 2014, Pazartesi - 21:38 »
köyün gayet basarılı kardesım. sadece barbar kralın yeri olmamıs ama onu koyabılecek hıc bı yer yok ortalarda. barbar kralın savunmasından yararlanamaman kötü olmus acıkcası.onun dısında köy genel olarak cok iyi. birde neyi gelistirecegin konusunda sihirbaz kulelerinin 6 olması benım ıcın cok onemli 5 olurken sn. basına +4 atack gücü gelırken 6 yaparken bu sayı +8 dir buda oldukca fazla sayıdır gercekten. sana tavsiyem savunma yukseltıceksen eger, öncelik olarak goblın sürülerinin baş düşmanı olan sihirbazları 6 yapman gerekir. Teşekkürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Yorumun için çok teşekkür ederim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Sanırım sihirbaz kulelerini teker teker basıcam çünkü ganimetleri boşa çıkarmak gibi bişi olur 3ünü aynı anda basmak 2 top 1 sihibaz kulesi basıcam Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap çok teşekkür ederim yorumun için Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı 1 Nefeski Aşk

• 38.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • 16 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
« Yanıtla #7 : 09 Eylül 2014, Salı - 10:24 »
Evet köyümün son durumu depolarım fullendi 2 topu iptal ettim 2 sihirbaz kulesini 6'ya bastım. 1 Milyon altınım kaldı onuda akşama 2 milyon 700 bine tamamlamaya çalışacağım akşam saat 7de topun süresi bitecek. 3 Sihirbaz kulem aynı anda 6 olacak Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap