Gönderen Konu: Karışık ve Rakibi Zorlayan Düzenim [2]  (Okunma sayısı 5974 defa)

Çevrimdışı EzerimLooo

• 49.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 6
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 45 Mesajı Toplam
    61 Kere Beğenildi
  • COC Nick : EzerimLoooo
  • Klanım : 50 spartalı
Ynt: Karışık ve Rakibi Zorlayan Düzenim [2]
« Yanıtla #15 : 06 Eylül 2014, Cumartesi - 01:21 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Birer tane iksir ve altın deposu nereye konacak. Sistem burda çöküyor zaten.Onu boşver tam köy evinin  olduğu yerden devler duvar yıkıcılarla salınırsa köy , büyük zarar görür.

Oyunu iyi bilen biri 3. altın ve iksir deposuna, 8.seviye köy binasında ihtiyaç olmadığı zaten bilir. Onun için kurmaya gerek dahi duyulmaz. Sizin tabirinizle sistem henüz çökmedi. İş duvarı yıkmakla bitseydi suan kupalar 10000 den aşağı inmezdi. İçeride ki savunmaları yıkacak devler, duvarı yıktıkdan sonra içeride bölünecektir.

Ayrıca senin kötü dediğin bu düzen clash'ın sitesin de geçtiğimiz ayın 8. seviye en iyi düzeni seçildi. Gerçi herkesin bakış açısı farklı ama. Çoğunluk iyi olduğundan yana.
Oyunu bilmeyle alakası yok. Onceden zula yapacaksın zor durumda kalınca kullanacaksın.
Oyunu iyi bilen biri demek pekkayı 3 level yapmıyor Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap birazda ben uzatım abi ama komiğime gitti Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

« Son Düzenleme: 06 Eylül 2014, Cumartesi - 01:24 Gönderen: EzerimLooo »

Hak ediyorsam rep atmanızı be beğenmenizi istiyorum. Anlayışınız için teşekürler.
Chaster herkeze başarılar...
50 spartalı klanımıza herkezi bekliyoruz. Lider alt_irm.
Yazımı okuyanlara teşekürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı 1 Nefeski Aşk

• 38.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 4
  • Durumum:
  • 16 Mesajı Toplam
    19 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Nebula
  • Klanım : 1923TÜRK5
Ynt: Karışık ve Rakibi Zorlayan Düzenim [2]
« Yanıtla #16 : 10 Eylül 2014, Çarşamba - 19:28 »
Tuzaklar içte olduğu için cesaret etmezdim.

Hak ediyorsam rep atmanızı be beğenmenizi istiyorum. Anlayışınız için teşekürler.

1923TÜRK ailesine herkesi bekliyoruz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Yazıma okuyanlara teşekkürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap