Gönderen Konu: Savaş stratejisi önerisi,yardımmm  (Okunma sayısı 1118 defa)

Çevrimdışı trbas007

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Heval baran
  • Klanım : Azgın Kediler
Savaş stratejisi önerisi,yardımmm
« : 08 Mart 2015, Pazar - 01:31 »
Şimdi arkadaşlar köyüm 8. seviye levelim 81, 1300lü kupalarda okçularla ganimet çekiyorum, ama kupa kasmak istediğimde levelimdeki kişileri almakta zorluk çekiyorum yada klan savaşlarında hep başarısız saldırılarda bulunuyorum. Askerlerimin seviyesini söyliyerek başlıyım; barbar,okçu,dev,d.kırıcı ve şimşek 5. seviye, balon, sihirbaz ve goblin 4. seviye pekka 2 ejderha 3 iyileştirme ve öfke 4 izbe kışladan çıkanlar ise hepsi 1. seviye savaş stratejisi önerirseniz teşekkür ederim.

Çevrimdışı 45cagdas45

• 36.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 18 Mesajı Toplam
    22 Kere Beğenildi
Ynt: Savaş stratejisi önerisi,yardımmm
« Yanıtla #1 : 08 Mart 2015, Pazar - 23:33 »
1 domuz binici  15 dev 10d.kırıcı 4 sihirbaz 5barbar geriye kalan okçu bas 2 iyileştirme 1 öfke kullan. önce domuz binici ile rahatça klan kalesini boşalt okçuyu savunmanın görmediği köşeye koyarak  klan kalesini kenara çek sihirbazlar ve barbarlarla klan kalesinden çıkan askerleri temizle 1 dev atarak savunmayı oyala hemen arkasından duvar kırıcı gönder 2 tane ilk duvar katmanını kır bütün devleri sal öfke büyüsünü bas tüm duvar kırıcıları yollla öfke + duvar kırıcı =devlerin içeriye doğru rahatça gireceği yol Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  devlere şifa büyüsü at savunmanın görmediği yerlere 1 er okçu bırak yıkımı yüzde 50 ye kolayca tamamlamak için kralı devlerin arkasından okçularla yolla 2. şifayı devlerin ölmesine yakın kullan (sanki savaşır gibi yazdım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap)

45cagdas45 'nin Mesajlarını Beğenen 3 Kullanıcı: KİNG_ (09 Haziran 2015, Salı - 09:12), çağrı.28 (18 Nisan 2015, Cumartesi - 21:50), trbas007 (12 Mart 2015, Perşembe - 23:25)

Çevrimdışı canfermanci

• 21.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 1
  • Durumum:
  • Zafer bizimdir!
  • 9 Mesajı Toplam
    9 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ☆ComeWithMe☆
  • Klanım : TAMDESTEK / #2Y092PQV
« Yanıtla #2 : 02 Mayıs 2015, Cumartesi - 12:42 »
seni buraya alalım ; Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı Ahmet D.

• 9.Seviye Üye
  • *
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 5 Mesajı Toplam
    5 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Ahmet D.
  • Klanım : NEW CHAMPİONS
« Yanıtla #3 : 15 Haziran 2015, Pazartesi - 01:52 »
Sana tavsiyem yeni savaş taktikleri öğren . İnternette birçok savaş taktiği var

Klanımız NEW CHAMPIONS'a bekleriz.Alım şartları +40 lvl üstü olmak.Klan etiketi:#8VVVPCRJ.Buyurun:D:D:D