Gönderen Konu: Duvar mı savunma mı  (Okunma sayısı 996 defa)

Çevrimdışı GumusKursun71

• 2.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 0
  • Clash of Clans
  • COC Nick : GumusKursun
Duvar mı savunma mı
« : 13 Şubat 2016, Cumartesi - 09:29 »
Arkadaşlar 92 seviye th9 köyüm var. savunmam th8 düzeyinde. duvarların yarısı 7. seviye. yeni yeni 8 e basmaya başladım. sizce duvarı bırakıp savunmaları mı yükselteyim yoksa duvarları tamamladıktan sonra mı savunmaya geçeyim

Çevrimdışı ColdSinan

• 21.Seviye Üye
  • *
  • Rep Puanı : 2
  • Durumum:
  • Clash of Clans
  • 11 Mesajı Toplam
    14 Kere Beğenildi
  • COC Nick : ColdStorm
Ynt: Duvar mı savunma mı
« Yanıtla #1 : 13 Şubat 2016, Cumartesi - 10:39 »
Kendin bilirsin ama ben ilk once savunmayi fullucem sonra ise duvar basacam senin de öyle yapmani tavsiye ederim

Kara iksir iyi insan gibidir ; zor bulunur.Bulursan da kaybetmemek için korumasını bileceksin...

Çevrimdışı corriba

• 22.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • 23 Mesajı Toplam
    33 Kere Beğenildi
  • COC Nick : Corriba
  • Klanım : Mendoze
« Yanıtla #2 : 13 Şubat 2016, Cumartesi - 15:38 »
kişisel tavsiyem 1 inşaatçı boşta tutun devamlı savunma basın dıgerleri ile o bir inşaatçıda duvar yapsın duvarı sona bırakmak cok sıkıcı olur devamlı duvar basabıldıgınden depolar bos olur dalan olmaz ben oyle yaptım havan buyucu kulesını ve xyaylarını fulledıkten sonra devamlı 1 ınsaatcı boşta tuttum th10a full duvarla gectım bırde kara tutmayın hıc devamlı hero basın yada labta harcayın bunu yapmama rağmen heroları max 20 yapabıldım tum duvarlar sondaydı Ama sadece duvarı sona bırakma derım depoda kuruş tutma duvarları hepsınıde aynı lvlda tutmadım kımısı 3 mılyonla yukselırken kımısı 1 kımısı 500 le yukselttım
boylelıkle depoda kuruş bırakmadım 2. inşaatçı boşa çıkmadan 1-2 gun evvel gannımet kastım ben böyle bır strateji yaptım umarım beğenirsin

corriba 'nin Mesajlarını Beğenen Kullanıcılar: crypton2016 (19 Nisan 2016, Salı - 03:57)

Çevrimdışı GuvenXpro

• 6.Seviye Üye
  • *
  • Clash of Clans
  • COC Nick : Popi koy
  • Klanım : Toz Bulutu
« Yanıtla #3 : 14 Şubat 2016, Pazar - 18:15 »
Onlîne süren fazla ise 2sini birden geliştirebilirsiniz az ise savunma sonra duvar